ТехМайданчик > Обслуговування та ремонт велосипеда

Всякий стафф

(1/3) > >>

Erazel I-st:
Пропоную тут писати що у кого є для велосипеда, щоб у разі крайньої необхідності ми знали де можна шукати необхідні речі, бо я допустим довго вишукував потірбні мені речі, а вони могли бути у когось з нас. Ну про всякі шестигранки писату думаю неварто а от про речі які важко знайти у нас в Тернополі то думаю можна писати.
 З.І. Якщо будете ще щось міняти в своїх списках то краще редагувати свої пости старі а не писати нові. так буде краща читаємість.
З.І.І. Буду видаляти безмістовні пости. НІчого особистого, просто щоб тема легше читалась і простіше було найти потрібну річ.

Erazel I-st:
 Почну з себе:

- Трішки амортизаційного масла 5В СPАМ,
- 350мл аморт. масла Мотуль 15В,
- масло для ніг вилок Моторекс,  100МЛ
-  набір ключів "зірочка"(не шестигранки а іменно зірка)(не така вже й рідкість але дома зістрічаються рідко)
- Масло для гідравлічних тормозів Шімано і Магура. 100 МЛ
- Витискач шатунів
- Ключ до касети(зірок)
- Вижимка ланцюга(хоча вона в більшості є)
- Насос для повітряних вилок і амортизаторів
- Ключ для кареток Shimano Hollowtech2(із зовнішніми підшипниками) та  Truativ Howitzer. Дістати такий важкувато, народ такі каретки газовим ключем викручує, так що майте наувазі авось комусь і знадобиться
- Масло амортизаційне Motorex 2.5W


bhagavan:
Маю

- витискачку до ланцюга
- мийку до того самого ланцюга...

більше нічого за весь час експлуатації ровера мені не знадобилось, тому і не купляв :(

Andy:
А в мене чого тіки нема...

- Витискачка ланцюга (зламались зуби, загубився фіксатор),
- витискачка шатунів,
- ключик-трубочка для розбирання педаль (12)
- Ключик для знімання касети
- задня втулка (без осі і шариків)...
- Вилку маю, TGs, десь 50 мм ходу по вертикалі, дест 5мм по горизонталі  :D, пружинна, безрізьбова.

teodor4ik:

--- Цитата: Andy від 28.03.2008, 14:56:43 ---- задня втулка (без осі і шариків)...
--- End quote ---
маю до неї вісь і купу шариків...

вижимку до шатунів, болгарку, сварку, всякі зірочки-шестиграннички-головки-викрутки

більше 100 різних підшипників (каретки, рульові, втулки)
купу всяких болтиків, ніпелів до спиць, 260мм спиці
задню втулку під накрутку

шатуни люміньові 48-38-28 уже віддарив...
стокові педалі люміньові 
ревошифти 3*6


3 останні до позички, рештою ділюсь за пиво або простотак...

Навігація

[0] Сторінка Повідомлень

[#] Наступна сторінка

Go to full version