Тема: Їзда на велосипеді шкідлива для якості сперматозоїдів.  (Прочитано 17108 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« : 13.12.2010, 16:57:27 »
http://ua.korrespondent.net/tech/1148166-amerikanski-vcheni-viyavili-shcho-yizda-na-velosipedi-pogirshue-yakist-spermi

Американські вчені виявили, що їзда на велосипеді може погіршувати якість сперми, пише Fox News на результати дослідження, опубліковані в журналі Fertility and Sterility.


Дослідники з Бостонського університету обстежили 2200 чоловіків, які звернулися до клініки з лікування безпліддя. Всі учасники експерименту не були професійними спортсменами.
У добровольців були взяті аналізи сперми. Крім того, їх опитали на теми загального стану здоров'я і фізичної активності.

Після введення поправок на такі фактори, як вживання мультивітамінів, маса тіла, артеріальний тиск, фасон нижньої білизни і інші, з'ясувалося, що при регулярних фізичних тренуваннях, навіть з великими навантаженнями, якість сперми страждає не більше, ніж при відсутності фізичної активності.

Однак аналіз з урахуванням специфіки вправ показав, що п'ять і більше годин їзди на велосипеді вдвічі підвищує сумарний ризик низької концентрації сперми і поганої рухливості сперматозоїдів.

Зокрема, виявилося, що більш ніж у 31 відсотка любителів велосипеда знижена концентрація сперми, проти 23 відсотків людей, які не тренуються регулярно. Зниження рухливості сперматозоїдів спостерігалося майже у 40 відсотків велосипедистів, в той час як серед тих, що не тренуються - у 27 відсотків.

На думку керівника дослідження Лорен Уайз, це може бути зумовлено хронічним травмуванням та підвищенням температури яєчок при їзді на велосипеді.
« Останнє редагування: 13.12.2010, 17:00:31 від Erazel I-st »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Вован

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 615
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Specialized Camber 2011 р.
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 13.12.2010, 17:20:25 »
Так що, товариші кантрійники і шосейники, катайте ФР і ДХ, можна навіть і тріал)

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 13.12.2010, 17:28:04 »
хто на форумі самий старший?Розказуйте як в кого "педалі крутяться".

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 13.12.2010, 18:03:02 »
хто на форумі самий старший?Розказуйте як в кого "педалі крутяться".

ну мені 47.

а я ніяк не міг допетрати - чого мені останнім часом так негритянки почали подобатися?

мабуть почав менше ровером їздити, чи шо?
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 13.12.2010, 18:35:04 »
хто на форумі самий старший?Розказуйте як в кого "педалі крутяться".
Пендалі крутяться нормально, особливо по шоссе, або по паркових доріжках та тротуарах старанно притрушених сніжком  8)

CoRacK

  • Гість
« Reply #5 : 13.12.2010, 19:01:51 »
Та стаття або погано перекладена, або погано написана. Що значить: "показав, що п'ять і більше годин їзди на велосипеді" - 5 годин підряд чи 5 годин в день, чи 5 годин в тиждень, чи 5 годин в місяць?

А взагалі, нічого дивного, я тут не бачу: по-перше в жінок, які займаються важкою фізичною працею/спортом, виникає таке явище як вторинна аменорея, тобто відсутність менструацій внаслідок, того, що організм всі можливі ресурси переключає на розвиток м"язів і їх відновлення, яєчникам банально не вистачє білка для розвитку яйцеклітин. Тому в чоловіків повинно бути схоже явище, правда в силу фізіологічних особливостей чоловічого організму сперматозоони не повністю припиняються вироблятися, просто виробляються в меншій кількості, ніж в нормі, через ту ж банальну нестачу білка, і що важливо, переключаются в оновному на вироблення тестостерону в клітинах Лейдіга, для того, щоб відновлювати м"язи після тренування. А на вироблення сперматозоонів, витрачаються вже ті ресурси, що залишилися, отак-то :).

По-друге в велоодязі (шорти, штани з памперсом), переважно літом є хоч і незначне, але підвищення температури, що теж може знижувати кількість сперматозоонів.
P. S. В самураїв був такий метод контрацепції: приймали настільки гарячу ванну, наскільки могли витримати на декілька хвилин і на три місяці запобігали небажаній вагітності своїх дружин.

Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 13.12.2010, 19:03:13 »
пригадав популярний польський вислів co za dużo to niezdrowo, відповідно хто зловживає чимось (в даному випадку катанням на велосипеді), то це звичайно йде не на користь...
життя - це рух
рух - це життя

Offline alex2.0

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 228
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 14.12.2010, 00:16:11 »
а ролін норм написав.......(я не підтримую його,просто є логічне зерно в його повідомленні,ну було) :)
анонізм і часте зайняття сексом призводить до зменшення "консентрації" сперми,ну якщо можна висловитись таким терміном
ну і по темі
я десь тож читав шо їзда на велі негативно впливає на яйченята тоді коли:
-коли неправильно підібране крісло (корч пережимає якусь там артерію і відбувається кисневе голодування причандал(кров кисень не доносить))
-часто битись об крісло яйченятами
-коли крісло занадто високо,тож пережимає то саме...
ше нагативно впливають на яйченята тісні труси,гаряча ванна (сперматозоїди стають не активні,майже варяться)),великі фіз навантаження,алкоголь...
але головне АЛЕ!!!!
це всьо відновлюється!!!!!!! з часом при умові що організм фунциклює нормально(тобто немає ніяких вроджених вад і травм)!!!!
пс якщо вам дійсно важлива зараз якість сперми,тобто вона вам потрібна для зачаття дитини,то раджу почитати різну наукову літературу,або на консультацію до лікаря сходити!

Offline ROLLIN

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1083
  • Карма: +9/-4
  • ROLLIN
    • Перегляд профілю
    • www.zholudi-neon.prom.ua
« Reply #8 : 14.12.2010, 16:32:04 »
 Треба правильно підбирати анатомічне сідло - з такою  подовговатою вмятино чи Диркою..
і тоді тиск на простату йде набагато меньший.

аля
www.zholudi-neon.prom.ua   veloshop? neonshop

Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 23.12.2010, 09:59:05 »
сьогодні випадково натрапив в неті на ще одну статтю де пише таке: "велосипед визнали шкідливішим, ніж, наприклад, комп'ютер або телевізор"...

от халепа! ((((

http://gazeta.ua/index.php?id=365628
життя - це рух
рух - це життя

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 13.01.2011, 14:22:25 »
а я ніяк не міг допетрати - чого мені останнім часом так негритянки почали подобатися?
поміняв біле сідло на чорне?

Offline Horsbor

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 354
  • Карма: +11/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Мій блог
« Reply #11 : 18.05.2011, 22:48:08 »
як каже приказка: "вовка боятись-в ліс не ходити"
так само можна сказати і про будь який інший вид транспорту)))

Offline bahja

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 313
  • Карма: +4/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 19.06.2012, 00:02:57 »
Виходить велосипед є своєрідним контрацептивом, прокатався і ризик не бажаної вагітності зменшується  :)

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 19.06.2012, 09:38:54 »
Виходить велосипед є своєрідним контрацептивом, прокатався і ризик не бажаної вагітності зменшується  :)
ага... особливо коли на ровер з "неправильно" виставленим сідлом сяде дама... тоді правда головне не впасти під машину.

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #14 : 19.06.2012, 10:07:45 »
Щодо сумісність жінок та велосипедів:
Первый оргазм
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!