Тема: а я ж бо казав  (Прочитано 12642 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #1 : 09.12.2010, 08:10:49 »
1. Оце вони назвали гібридом http://velosvit.com.ua/bergamont/new_2006/bikes/beluga-speed.htm

А це http://velosvit.com.ua/bergamont/new_2006/bikes/beluga-suspension.htm кросом

 Це вже багато що каже про те наскільки можна довіряти авторам статті.

4. Пластикові педалі. Незнаю як інші але я досі недовіряю китайському пластику. А за ті гроші що просять за пластикові нормального бренду(хоч би VP) то можна взяти непогані металічні з змінними шипами.
5. Ціна можебути нижче 300 уе. Вам самим не смішно від тих фраз - їздити можна, але небагато, а то розвалиться  :D. І це критерій хорошого велосипеда?  :laugh:
6. Вага. Ну дам я тому автору свій РМ і свій гібрид. І хай спробує на кожному 100 км проїхати. Або 30 км, але на швидкості 25-30 км/год.
« Останнє редагування: 09.12.2010, 08:14:02 від Erazel I-st »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline wuwuzange

  • Контр-Адмірал
  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 644
  • Карма: +26/-14
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 09.12.2010, 12:58:21 »
стечкин - назарах

CoRacK

  • Гість
« Reply #3 : 09.12.2010, 16:16:44 »
В принципі, до першого велосипеда треба додати слово - шосейний, а другий названий по-моєму правильно, скорочено від кросовий гібрид. Принаймі на ХТ такі велосипеди називають кросами.

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 09.12.2010, 16:22:41 »
Принаймі на ХТ

шо таке ХТ ?
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

CoRacK

  • Гість
« Reply #5 : 09.12.2010, 16:26:20 »

Offline ROLLIN

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1083
  • Карма: +9/-4
  • ROLLIN
    • Перегляд профілю
    • www.zholudi-neon.prom.ua
« Reply #6 : 09.12.2010, 16:33:19 »
хт- ЦЕ Хард Тейл
www.zholudi-neon.prom.ua   veloshop? neonshop

Offline Юра

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 403
  • Карма: +1/-2
  • Стать: Чоловіча
  • Twist
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 09.12.2010, 16:41:39 »
хт- ЦЕ Хард Тейл
нє...
ХТ-це сайт Харків Турист
Мой велосипед вылетел с пешеходной дорожки, протаранил припаркованный Порше и поехал дальше без меня.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 09.12.2010, 18:11:07 »
я не стверджую, що на 100% згоден з автором, але багато в чому з ним погоджуюся:

МИФ №1
«Горный велосипед» является одним из типов велосипеда и относится скорее к специальным, чем универсальным.

згоден 100%.
особисто мені вел потрыбен їздити на пиво.
час від часу до клятих москалів,  прокататися по ЮБК /навколо Карпат
дуже не люблю їздити як кажуть наші менші брати "по разным говнам", відповідно мені потрібен вел для твердого покриття, але 26" мені більш подобається для їзди по наших колдойобінах, ніж 28"

що до "кросса"/"гібріда" то тут має місце досить суб"єктивна класифікація і кожен їх розрізняє в міру власного нєвєжества. можу лише надати інфу, що в роки СРСР була спортивна дисципліна "велокрос" і катався він на звичайних шосерах, дещо змінених.

МИФ №2

По настоящему эффективными являются только дисковые тормоза, поэтому если уж покупать велосипед, то непременно с дисковыми тормозами.

я б так сформував:
переваги дискарів:
1. краще гальмування
2. понти
недоліки:
1. ціна
2. вага
3. складність обслуговування

по якості гальмування мені повністю вистачає ободних гальм

МИФ №3

Переключатели скоростей на велосипеде обязательно должны быть высокого уровня, это первое, на что нужно обращать внимание при покупке.

з власного досвіду: на старому шосері задній перемикач "суньхуйвчай" за 8 грн вже років 10 прекрасно працює, а рік тому купив шимано турней в 10 разів дорожче на вел 26" і він вже ледь перемикає

МИФ №4

Пластиковые педали плохие и недолговечные, нужно покупать велосипед с металлическими педалями.

ніколи не користав пласмасові педалі і нікому не раджу. тіко люмінь.

МИФ №5

Качественный велосипед не может стоить дешевле 300 уе (некоторые источники называют цифру 400 уе).

АК набагато дешевший по собівартості від М16, але набагато кращій для ПРАКТИЧНОГО використання.
якщо руки ростуть не з того місця, яким здійснюється розумовий процес, велосипед складається самостійно виїходячи з особистих потреб. я катав в москву на велі який мені обійшовся до 1000 грн.

МИФ №6

Вес велосипеда имеет решающее значение при покупке.

якщо вел важить більше 15 кг - мені точно не треба.
якщо різниця в вазі до 0,5 кг - непринципово.

МИФ №7

Ни в коем случае нельзя покупать велосипед китайского производства, они всегда плохого качества, покупать нужно велосипеды американского или европейского производства.

в магазині всі вели китайські.
американських в житті не бачив, а європейских мав десь штуки три - секонд-хенд.
а нових німецьких/франзузьких/італійских велів наші люди не купують - не сбулися обіцянки реформаторів що працювати будем менш, ніж за москалів, а грошей мати більш ніж пендоси ((

вся елементна база твого компа в китаї зроблена, що китайці не подужають хороший вел зробити?
але ж китайці не далбайоби, завалили наші базари дешевою і неякісною продукцію і за роахунок цього розвинули власне виробництво і наше понищили.
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #9 : 09.12.2010, 19:52:34 »
що до "кросса"/"гібріда" то тут має місце досить суб"єктивна класифікація і кожен їх розрізняє в міру власного нєвєжества. можу лише надати інфу, що в роки СРСР була спортивна дисципліна "велокрос" і катався він на звичайних шосерах, дещо змінених.
Особисто я знаю дисципліну Циклокросс. Типу шосейніки для бездоріжжя. Інколи з амортизаційними вилками. Але я чогось вважав що то щось середнє між шосейніком і гібридом.

№5 Взагалі то мова йде про пристрої одинакової технологічної складності. Тому порівняння з м16-Ак недоречне(в них зовсім різні конструкції)
« Останнє редагування: 09.12.2010, 20:00:21 від Erazel I-st »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 09.12.2010, 20:07:01 »
№5 Взагалі то мова йде про пристрої одинакової технологічної складності. Тому порівняння з м16-Ак недоречне(в них зовсім різні конструкції)

мова про девайси, які можуть радікально різнитися конструктивно, але виконувати одні й ті ж самі функції
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #11 : 09.12.2010, 22:49:46 »
Та я собно про те ж. Велосипед з жорсткою вилкою, без передач, тільки  з заднім тормозом, та з рамою де про вагу недумали може коштувати дешево, і виконувати ті ж самі функції що й велосипед за 400. Але зручність буде далеко не та. А якщо захочеш зручності то за 200 уе найтий пристойний варіант марно.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 09.12.2010, 23:28:24 »
Та я собно про те ж. Велосипед з жорсткою вилкою, без передач, тільки  з заднім тормозом, та з рамою де про вагу недумали може коштувати дешево, і виконувати ті ж самі функції що й велосипед за 400. Але зручність буде далеко не та. А якщо захочеш зручності то за 200 уе найтий пристойний варіант марно.

в мене на балконы висить вел десь за 1000 грн - ти його бачив.
там 18 передач - можу більше зробити, переднє і зайве гальма, важить 11 кг.

знаєш, чому я не купив той "гибрид", який ти купив десь за 800 грн ?
мусив би міняти в ньому вилку на жостку і ставити колеса на обідні гальма - для чого зайву вагу возити?


Дописано : 09.12.2010, 23:48:10
ну в взагалі в нас практично протилежний підхід - я вважаю чим простіше, тим краще, а тобі подобаються вели з купою наворотів.

І я ні в якому разі не стверджую що ти неправий :)
« Останнє редагування: 09.12.2010, 23:48:10 від Стечкин »
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #13 : 10.12.2010, 08:39:46 »
знаєш, чому я не купив той "гибрид", який ти купив десь за 800 грн ?
мусив би міняти в ньому вилку на жостку і ставити колеса на обідні гальма - для чого зайву вагу возити?
Стечкін, ТИ ТІЛЬКИ НЕ ЗАКІНЧУЙ ЖИТТЯ САМОГУБСТВОМ, але: там колеса під обідні тормоза, і вилка там робиться жорсткою одним нажаттям кнопки(та й важить не сильно більше за жортску, бо масла немає)  :D. Так що, як казала ворона "ПРАВАРОНИЛ ТЫ СВОЕ ЩАСТЬЕ"  :D

Дописано : 10.12.2010, 08:43:15
в мене на балконы висить вел десь за 1000 грн - ти його бачив.
там 18 передач - можу більше зробити, переднє і зайве гальма, важить 11 кг.
Налякав їжака голим задом. Я до 20 їздив на Аїсті виликому(типу "україни") року так 88-89 випуску. Зараз він стоїть у племінника в гаражі, і чекає поки той підросте. І на дідовій Україні я ганяв із Зборова до Тернополя(взагалі моя перша поїздка на велосипеді дальше 2 кілометрів)(я сів на велосипед буквально до того за кілька місяців).
« Останнє редагування: 10.12.2010, 08:43:15 від Erazel I-st »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 10.12.2010, 11:42:56 »
Стечкін, ТИ ТІЛЬКИ НЕ ЗАКІНЧУЙ ЖИТТЯ САМОГУБСТВОМ, але: там колеса під обідні тормоза, і вилка там робиться жорсткою одним нажаттям кнопки(та й важить не сильно більше за жортску, бо масла немає)  :D. Так що, як казала ворона "ПРАВАРОНИЛ ТЫ СВОЕ ЩАСТЬЕ"  :D
в мене глюки, чи шо - там же діскарі?
я навіть памятаю як в Дичків їздили, в"їхали в болото, я вел не мив, бо болото саме колись відпаде, а ти ротори відмивав мало не годину...
мены не треба жобись вилка робилася жосткою одним нажаттям кнопки.
мені тре просто легку жостку вилку


Дописано : 10.12.2010, 08:43:15
Налякав їжака голим задом. Я до 20 їздив на Аїсті виликому(типу "україни") року так 88-89 випуску. Зараз він стоїть у племінника в гаражі, і чекає поки той підросте. І на дідовій Україні я ганяв із Зборова до Тернополя(взагалі моя перша поїздка на велосипеді дальше 2 кілометрів)(я сів на велосипед буквально до того за кілька місяців).
тебе залякаєш :(
спочатку стверджуєш що до $200 нема хороших роверів, коли я дивлися на той шо висить в мене під носом і пишу шо таки є в 1,5 метра від мене, ти починаєш згадувати їжака, голий зад, бузька, племінника, діда...

відносно зборова - я на свому ровері, який ти чомусь вирішив порівняти з своїм металобрухтом, проїхав через всю Україну, а ти ніколи не виїзжав за межі області.
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити