Тема: Справжні велосипедисти  (Прочитано 6015 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« : 14.03.2008, 12:57:15 »
Зажвди старався небути одним із сірою маси, бути НЕТАКИМ. Йти наперекор суспільству. Навіть не наперекор самосу суспільств а наперекор логіці і загальноприйнятим нормам.Стрався бути "справжнім велосипедистом", тобто забути про все і жити одним велосипедом, щоб вирізнятися із сотень, тисяч таких самим людей покоління Пі. Але на якомусь етапі мого життя доля звелоа мене з ще більшими "збоченцями" чим я. І я побачив що я не один, що такі вже є, і вони в ще більшій мірі "віддалені від суспільсва". Став я знову "одним із багатьох". Да й нескажу щоб мене обрадувало те що я побачив. Зачасту в жертву велосипеду було принесене особисте життя, робота, самовдосконалення(є й такі які за своє життя прочитали лиш одну книжку). В мене це все викликало жаль до них і одночасно огиду, огиду від осмислення того що я сам міг перетворитися на одного з них. Чи цього я прагнув? НІ. Я прагнув виділитися з натовпу, стати особистістю з своїм чітким Я, несхожим на інших. Але я побачив до чого це все призведе в майбутньому. Це як колись було з пірсингом. Колись це був метод виділитися, а тепер подивіться у що це вилилось, вішають залізо куда попало, навіть туда куди вішати зовсім нема смислу.
 От і стає мені сумно від усвідомлення всього цього. Адже можна сказати я втратив одну з цілей короткострокової перспективи, опинився на певному розпутті.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #1 : 14.03.2008, 13:24:48 »
Еразел, ти шо? Захотів на титульну сторінку Шприхи?
Уяви собі як почувають себе білі лабораторні миші? Для них бути не таким як всі - це те саме шо тобі в космос полетіти. Єдиний шанс виділитись  це отримати заштрик в дупу з якимось новим штамом старого вірусу.
Те шо існують більші і менші від тебе збоченці не спростовує того факту, шо таких збоченців, як ти більше немає :). Тримайся, ми з тобою.

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 14.03.2008, 13:47:22 »
е ні, не кажииииии......тебе від маси безликих велоекстремалів відрізняє розуміння ровера як засобу самореалізації, а не просто транспортно-технічного засобу. ровер - це твоя душа (хоча не скажу, шо твоя душа - ровер:)), ти вищий від банальних стрибків  чи стилів катання. нам,  Ріалменам, не потрібні якісь дурнуваті обмеження в вигляді певного стилю катання чи привязаності до певної школи катання. 8) тебе відрізняє від них навіть те, що ти купив собі дорогого і крутого ровера, але не піддаєшся зобов"язанням стрибати на ньому чи робимти якісь дурнуваті викрутаси. їм ніколи не зрозуміти всієї краси і геніальності простого крутіння педалями. в цому  і є різниця.
п.с. і про них ніколи не напишуть :"Вони неспішно котились по запилюченій дорозі і мідні цвяхи по-доброму підколювали їхні колеса...." ;)

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #3 : 14.03.2008, 13:59:37 »
Ну я незовсім наших екстрималів мав наувазі, точніше не тільки їх. Але за слова підтримки дякую  ;), Може так і легше на душі стане.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 14.03.2008, 15:14:54 »
Многабукв, ніасіліл :)

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #5 : 14.03.2008, 17:58:29 »
О, ще один "Справжній велосипедист". Вєталь, ти коли останній раз якусь книгу читав? Окрім звісно всяких "Сборник анекдотов".
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 14.03.2008, 18:32:59 »
О, ще один "Справжній велосипедист". Вєталь, ти коли останній раз якусь книгу читав? Окрім звісно всяких "Сборник анекдотов".

Сборнікіф аніктодоф не читаю. А книжку читав славкову, прилип до неї в поїзді, хтів колись в нього її взяти, так і не взяв, забув. А взагалі шось би почитав, але шось незнаю шо:)

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 14.03.2008, 18:34:48 »
Прочитав - Еразел, найди дівку і не муч народ такими розповідями :)

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #8 : 14.03.2008, 20:24:29 »
Мабуть найважче бути собою,  і правдиво дивитися на себе без зайвої уяви і веселкових сподіваннь, мрій, надій, бажань, перспектив і т.д.,  і бачити в собі лише черговий випадок несподіванного поєднання атомів.
А в загальному як не напрягайся все одно все залежить лише від кута зору: чи ти видаєшся собі банально буденним або ексцентрично несподіванним, всеодно залишаєшся самим собою, це лише потрібно усвідомити.

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #9 : 15.03.2008, 12:47:36 »
Еразель, мені бачиться, що ти хоч своїм єством втілити ще одну із багатьох діалектичних пар цього всесвіту.
Ти одночасно хочеш бігти поперд поїзда, і бути сам один такий, і водночас ти всерівно скочуєшся до рангу одного, хоч із не багатьох, та всерівно із.
Певно така штука закладена в людській природі і від того не втечеш. Чи тебе тішить самотність у натовпі?
Чи краще бути у якому завгодно стаді?
Певно оптимальна точка десь посередині. Тобі ж залишається її виявити і зайняти своє місце. Успіхів!
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Вован

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 615
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Specialized Camber 2011 р.
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 19.03.2008, 00:43:09 »
Еразель несправедливо все таки!!! Правда в очі ріже???? Чого видалив поє повідомлення!!! Це вільний форум!!! І кожен висловлює свою дуску, чи не так ти завжди кажеш? >:D

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #11 : 19.03.2008, 09:19:01 »
Вовка, я видалив не тьільки своє, а й купу своїх. ЩОб не розводити зайвий флуд і флейм  ;). Тайгер попросив вивдалити все зайве з тої теми я й видалив.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.