Тема: Перша аварія ))))  (Прочитано 13692 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #30 : 22.07.2010, 22:38:16 »
ну так не про кожну яму ми знаємо. От хлопці і спорять що робити якщо РАПТОВО помітив яму.
 Особисто я просто тисну на два гальма якщо бачу що встигну тормознути. Якщо яма не надто велика і часу/відстані тормозити нема то просто висмикую велосипел уверх в надії що перелечу через яму, або як мінімум несильно задіну краї.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #31 : 02.08.2010, 23:02:10 »
Прочитав тему, ось і захотілося написати свій сьогоднішній інцидент.
Коротше їду собі спокійно 2 год. тому згори по Бережанській біля ТНЕУ по головній дорозі зі швидкістю 45 км/год, а тут напроти вискакує бус... повертає на Кривоноса, я по гальмах, а мене то несе прямо на буса, приготувався (згрупувався;) до удару, але дивом обминув, допомогло те, що він додав газу..., я ще несуся на всіх парах, а відразу за бусом джип... Блінннн, добре, що все обійшлося і вдалося за цих пару секунд зреагувати і уникнути зіткнення. Всі позупинялися, оглянулися баранячими очима один на одного, зрозуміли що всім дуже пощастило і роз’їхалися.

Особисто я себе відчув людиною невидимкою, хоч і їхав в яскраво жовтій футболці! Також вкотре переконався, що на укр. дорогах велосипедистів не вважають за учасників руху!  :(
« Останнє редагування: 03.08.2010, 09:37:50 від Oleg »
життя - це рух
рух - це життя

Offline seryk

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 40
  • Карма: +7/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #32 : 03.08.2010, 08:41:14 »
гм, і я люблю по тій дорозі розігнатися добряче, вчора теж там іхав , але мабуть треба бути більш обережним, бо на такій швидкості влетіти в бус мало не покажеться

Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #33 : 03.08.2010, 09:55:32 »
після вчорашнього випадку задумався над велошоломом, бо в разі гіршого розвитку подій наврядчи мені б допоміг кепчик. Також було б добре мати на ровері звуковий сигнал десь так на 120 дБ
http://www.vinbike.com.ua/content/view/78/1/
« Останнє редагування: 09.08.2010, 11:47:00 від Oleg »
життя - це рух
рух - це життя

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #34 : 03.08.2010, 10:34:09 »
Біля Маяка взагалі дуже небезпечне місце. Я особисто минулого року влетів в одну панянку, яка завертала на вул. Якемчука. Наслідок - повністю знищена гума. Але добре, що її чоловік мені повернув гроші.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #35 : 03.08.2010, 10:42:36 »
ні, гроші то таке..., добре, що з тобою все добре

доречі, біля Маяка десь 2-3 місяці тому збила машина знайомого, результат: потрощена колінна чашечка + інші травми і само собою сильно побитий ровер
життя - це рух
рух - це життя