Тема: Пси на дорогах і як з цим боротись.  (Прочитано 68723 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline peppermint

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 222
  • Карма: +53/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Перцева м’ята
    • Перегляд профілю
« Reply #30 : 27.09.2010, 09:43:36 »
Не знаю як на рахунок ковбаски, але уявив наступну картинку. Чіпляється до багажника костомаха ...і в разі потреби, коли женеться зграя псів кидається та костомаха на дорогу....пси забивають на велосипедиста і жеруться між собою за право володіння костомахою.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #31 : 27.09.2010, 10:34:06 »
Та чого ви всі такі злі? *dontknow* Вони ж "нас" кидаються не від хорошого життя! Рогатки, петарди, дудки, копняки...  Та берете з собою кусок ковбаси, чи сердельки, а хто ся трохи більше по-буржуйську чує той може і копчені крильця чи литочки, чи взагалі цілу курочку прихватити для корисної спарави. І як тільки " наша чотирилапа братія"  змінює курс в вашому керунку тоді ви і застосовуєте заготовлені "ласощі".  Так ви, можливо собі нових друзів наживете, хоча і не велосипедистів, але вірних і надійних!  :)
Ну в ковбасу то понятно, а як в крильця то ампули з цианістим калієм засовувати?
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Earl

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 248
  • Карма: +4/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #32 : 27.09.2010, 15:00:51 »
Та чого ви всі такі злі? *dontknow* Вони ж "нас" кидаються не від хорошого життя! Рогатки, петарди, дудки, копняки...  Та берете з собою кусок ковбаси, чи сердельки, а хто ся трохи більше по-буржуйську чує той може і копчені крильця чи литочки, чи взагалі цілу курочку прихватити для корисної спарави. І як тільки " наша чотирилапа братія"  змінює курс в вашому керунку тоді ви і застосовуєте заготовлені "ласощі".  Так ви, можливо собі нових друзів наживете, хоча і не велосипедистів, але вірних і надійних!  :)

Чудова ідея! Най привчаються сприймати велосипедистів як здобич, джерело їжі   >:D
Порада - якщо раптом з собою нема петард, балончиків і т.п :) згадайте про таку чудову річ як велосипедний замок.

Offline Etron

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 55
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #33 : 27.09.2010, 21:19:59 »
А от таке приспосіблення - вогнемет з дезодоранта. Як відомо, вогню тварини дуже бояться.
Приводиться в дію одною рукою, тобто можна застосувати не зупиняючись.


Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #34 : 27.09.2010, 21:46:28 »
А от таке приспосіблення - вогнемет з дезодоранта. Як відомо, вогню тварини дуже бояться.
Приводиться в дію одною рукою, тобто можна застосувати не зупиняючись.


головне шоб зустрічного вітру не було  :laugh:
Via est Vita

Offline sanlexik

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 421
  • Карма: +24/-3
  • Стать: Чоловіча
  • hybrid style
    • Перегляд профілю
« Reply #35 : 27.09.2010, 23:13:32 »
ще у якісь 90-ті роки в "Юному техніку" читав:
ультразвуковий брелок відлякує будь-яких псів у радіусі 10 м. працює на частоті 25 КГц. (того звуку ви не почуєте), а от 4-х лапим від дуже не до вподоби
Живність я люблю, але бувають випадки ...
Fuji Nevada Cross

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #36 : 28.09.2010, 00:20:20 »
ще у якісь 90-ті роки в "Юному техніку" читав:
ультразвуковий брелок відлякує будь-яких псів у радіусі 10 м. працює на частоті 25 КГц. (того звуку ви не почуєте), а от 4-х лапим від дуже не до вподоби
Живність я люблю, але бувають випадки ...
оффтоп... а як получити вібрацію на 4х мгц? напр. електромагніт таку частоту взагалі потяне?

топ. до дупи ті пищалки, чи то просто такі пищалки... саме страшне для пса це розряд тазера... вони його реально бояться... сам бачив...

Offline helga lemberg

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 147
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #37 : 28.09.2010, 09:36:00 »
ультразвуковий брелок відлякує будь-яких псів у радіусі 10 м. працює на частоті 25 КГц. (того звуку ви не почуєте), а от 4-х лапим від дуже не до вподоби

Саме так, чотирьохлапих він дратує, було пару випадків, ще коли я пішки ходила, милі собачки нападали на пішоходів і на мене в т.ч., роздратовані такою от пищалкою. Якось вдалося дати собі раду, але чесно кажучи більше бажання було змолотити тим велосипедним замком власників свистків, а не собак. Так що коли на вас нападатимуть собаки, шукайте тих, хто їх підгодовує,- для виховання. Бо самі по собі собаки не такі вже й злобні тварини, але все ж таки лише тварини.
« Останнє редагування: 28.09.2010, 09:43:34 від helga lemberg »

Offline peppermint

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 222
  • Карма: +53/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Перцева м’ята
    • Перегляд профілю
« Reply #38 : 28.09.2010, 11:30:10 »
оффтоп... а як получити вібрацію на 4х мгц? напр. електромагніт таку частоту взагалі потяне?

топ. до дупи ті пищалки, чи то просто такі пищалки... саме страшне для пса це розряд тазера... вони його реально бояться... сам бачив...

А тазери або інакше електрошокери у нас заборонені для використання ну і для носіння теж. Якщо спіймають - то для початку штраф,а  якщо другий раз спіймають то вже певно і статтю можна получити.

Оптимальним певно лишається страйкбольна петарда або просто петарда, на худий кінець на ринку повно дитячих пістолетиків як водних так і  пружинних. Щодо водних  - то їх заправляють сумішшю води з оцтом.....жесть для собачок ( трохи зазлосно на мою думку ). Хоча знову ж таки петарда вкинута в районі де скажімо  є діти маленькі ( а невідомо  де Ви будете їхати і де пси вас зачеплять) може призвести до переляку в дітей і вроді це  є мілке хуліганство.

__________________________________________________________________________________
Ще один рецепт
__________________
Кайенская смесь: Состав: 50% махорка или мелко перетертый табак (Самый поганый, какой найдете) 50% процентов - молотый перец, лучше черный. Лучше всего засыпать эту штуку в пластиковую емкость (напр. из-под витаминов) диаметром ~3см и высотой ~5-9см. Hосить лучше в нагрудном кармане, ни в коем случае не в кармане брюк. Применение: Сыпануть в морду. Лучше пару раз. Эффект - 100% Кстати, на людей тоже весьма хорошо действует. Применялась во время войны подразделениями СМЕРШ.



П.С.
Згадав своє дитинство і револьвери дитячі на пістонах... прикольна штука була. :)
« Останнє редагування: 28.09.2010, 15:31:12 від peppermint »

Offline Etron

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 55
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #39 : 28.09.2010, 21:53:56 »
А тазери або інакше електрошокери у нас заборонені для використання ну і для носіння теж.
Заборонені тільки ті, що являються спецзасобами, тобто, які по інструкції/паспорту призначені для спецпідрозділів. Якщо такого не вказано, більше того, вказано конкретне призначення "для індивідуального використання цивільними особами", то і не є спецзасобом, отже і не заборонений.
А тут взагалі говориться, що обмежувальний закон вже давно втратив силу:
http://shokerov.net.ua/index.files/legal.htm

Тазер і шокер - різні речі.
Тазер прилад дистанційної дії,  бо стріляє двома голкоподібними електродами на тонких провідниках, які встрягають в шкіру нападника і, таким чином, дистанційно передають струм. Після одного вистрілу тазер треба довго перезаряджати.
Електрошокер - прилад контактної дії для ближньої оборони.

Щодо водних  - то їх заправляють сумішшю води з оцтом.....жесть для собачок ( трохи зазлосно на мою думку ).
Ще заправляють 6% розчином нашатирного спирту.
« Останнє редагування: 28.09.2010, 22:10:44 від Etron »

Offline CepKo

  • Кшатрій
  • Користувач
  • ***
  • Повідомлень: 96
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #40 : 29.09.2010, 23:04:07 »
мені помагає звичайна велофляга, коли бачу що пес мене запеленгував і починає переслідувати, знімаю флягу і поливаю його, їх то просто збиває з пантелику і відстають, поки що цей метод працює нормально. Головне щоб фляга зручна була, тобто щоб при натиску хоч на метр бризгала.
 проти зграї не знаю чи сильно допоможе цей метод )

Offline Etron

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 55
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #41 : 13.10.2010, 23:34:25 »
Наткнувся.
http://www.tehnofarm.ru/shilo.php
Гарні штуки - пістолети, що стріляють дротиками з транквілізаторами.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #42 : 14.10.2010, 00:35:07 »
імхо саме краще - дати псу ногою в морду.
на жаль, вони відразу втікають і тримаються на відстані, коли зупинишся.
тільки раз мені вдалося під час їзди якомусь особливо нахабному, що близько підбіг, дати ногою в голову.
і таки добре влучив - пес відразу заскулив і закрутився на місці
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #43 : 14.10.2010, 09:15:42 »
Стечкін, а навіщо зупинятися. Зразу видно ти вже не застав лицарські турніри і зокрема бої на списах. Не зупиняючись на всій швидкості лупин ногою в морду псу та й все. Або якщо велосипед міцний то тупо піти на таран і проїхатися по псу.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #44 : 14.10.2010, 12:20:13 »
Стечкін, а навіщо зупинятися. Зразу видно ти вже не застав лицарські турніри і зокрема бої на списах. Не зупиняючись на всій швидкості лупин ногою в морду псу та й все. Або якщо велосипед міцний то тупо піти на таран і проїхатися по псу.

дуже рідко собака підбигає достатньо близько, щоб була можливість її вдарити
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити