Тема: Пси на дорогах і як з цим боротись.  (Прочитано 68210 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline avalanche

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 445
  • Карма: +7/-3
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 26.09.2010, 18:03:28 »
Ну, а якщо декілька собак біжать, тоді що робити??? в мене вже таке було, але моє щастя що я їхав з горбика)
Нас невозможно сбить с пути, нам пофигу куда идти:)

Offline Etron

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 55
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 26.09.2010, 19:00:40 »
А як щодо застосування такого агрегата?

Offline Юра

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 403
  • Карма: +1/-2
  • Стать: Чоловіча
  • Twist
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 26.09.2010, 19:53:20 »
цікаво,як ти тою рогаткою будеш стріляти))

мені здається шо це кращий варіант)) http://bikeshop.com.ua/product_info.php?products_id=1645
Мой велосипед вылетел с пешеходной дорожки, протаранил припаркованный Порше и поехал дальше без меня.

Offline Etron

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 55
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 26.09.2010, 20:01:41 »

мені здається шо це кращий варіант)) http://bikeshop.com.ua/product_info.php?products_id=1645

Дудка - непогана ідея.

Offline Максим

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 232
  • Карма: +2/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Da bomb Ejector+888 RC+Mavic ex729)
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 26.09.2010, 20:25:45 »
да дутка тоже класний варіант
Поїхали!!!!

Offline Юра

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 403
  • Карма: +1/-2
  • Стать: Чоловіча
  • Twist
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 26.09.2010, 20:30:33 »
ну це не просто дудка,це дуже голосна дудка..)) то шо ціна 200 грн і не дужекомпактна..))
але поможе і від диких собак і від тупих прихожих..))
Мой велосипед вылетел с пешеходной дорожки, протаранил припаркованный Порше и поехал дальше без меня.

Offline Etron

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 55
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 26.09.2010, 21:32:07 »
ну це не просто дудка,це дуже голосна дудка..)) то шо ціна 200 грн і не дужекомпактна..))
але поможе і від диких собак і від тупих прихожих..))

Якщо звук буде типу, як сигнал у фури, то вона того варта.

Offline Neoni

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 427
  • Карма: +9/-7
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #22 : 26.09.2010, 21:54:44 »
ггг, я пам*ятаю як я з друзями катав по парку вечором і до нас приплелось два бульдога з нашийниками і поводком, то мої дрязі зразу стали як вкопані хотіли вже великами кидати, а я поїхав далі а коли побачив шо вони за мною біжуть то почав лупити з нои по морді, після чого вони довго скавуліли :)

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #23 : 26.09.2010, 22:08:56 »
Так, реальна проблема, мене взимку біля "Текстильник"-а завжди чекатиме зграя. Навіть не знаю що робити, хіба реально петардами їх "потренувати" - щоб не чіплялись!

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #24 : 26.09.2010, 22:20:33 »
Так, реальна проблема, мене взимку біля "Текстильник"-а завжди чекатиме зграя. Навіть не знаю що робити, хіба реально петардами їх "потренувати" - щоб не чіплялись!

при небхідності мене поклич - мене вчили в армії, як проти собак битися
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #25 : 26.09.2010, 22:29:15 »
Та чого ви всі такі злі? *dontknow* Вони ж "нас" кидаються не від хорошого життя! Рогатки, петарди, дудки, копняки...  Та берете з собою кусок ковбаси, чи сердельки, а хто ся трохи більше по-буржуйську чує той може і копчені крильця чи литочки, чи взагалі цілу курочку прихватити для корисної спарави. І як тільки " наша чотирилапа братія"  змінює курс в вашому керунку тоді ви і застосовуєте заготовлені "ласощі".  Так ви, можливо собі нових друзів наживете, хоча і не велосипедистів, але вірних і надійних!  :)

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #26 : 26.09.2010, 22:44:26 »
Та чого ви всі такі злі? *dontknow* Вони ж "нас" кидаються не від хорошого життя! Рогатки, петарди, дудки, копняки...  Та берете з собою кусок ковбаси, чи сердельки, а хто ся трохи більше по-буржуйську чує той може і копчені крильця чи литочки, чи взагалі цілу курочку прихватити для корисної спарави. І як тільки " наша чотирилапа братія"  змінює курс в вашому керунку тоді ви і застосовуєте заготовлені "ласощі".  Так ви, можливо собі нових друзів наживете, хоча і не велосипедистів, але вірних і надійних!  :)

про халявну ковбасу краще не згадуй :(

я тут не один такий, що за ковбасу будь-якого собаку з"їсть без солі...
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Юра

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 403
  • Карма: +1/-2
  • Стать: Чоловіча
  • Twist
    • Перегляд профілю
« Reply #27 : 26.09.2010, 23:15:56 »
Та чого ви всі такі злі? *dontknow* Вони ж "нас" кидаються не від хорошого життя! Рогатки, петарди, дудки, копняки...  Та берете з собою кусок ковбаси, чи сердельки, а хто ся трохи більше по-буржуйську чує той може і копчені крильця чи литочки, чи взагалі цілу курочку прихватити для корисної спарави. І як тільки " наша чотирилапа братія"  змінює курс в вашому керунку тоді ви і застосовуєте заготовлені "ласощі".  Так ви, можливо собі нових друзів наживете, хоча і не велосипедистів, але вірних і надійних!  :)

 :laugh: :laugh:
Мой велосипед вылетел с пешеходной дорожки, протаранил припаркованный Порше и поехал дальше без меня.

Offline Potap

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 29
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • моб. 098 3777 992
    • Перегляд профілю
« Reply #28 : 27.09.2010, 07:29:04 »
Нехай зелені мені пробачать!  :angel:самий хороший спосіб це пітарда >:D і головне щоб не маленька нехай псюки запамятовують чи варто наступного разу велосипедиста чиплятись ( і повірте вони запамятали особисто перевіряв і застусовував ефект100%)

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #29 : 27.09.2010, 09:42:08 »
Нехай зелені мені пробачать!  :angel:самий хороший спосіб це пітарда >:D і головне щоб не маленька нехай псюки запамятовують чи варто наступного разу велосипедиста чиплятись ( і повірте вони запамятали особисто перевіряв і застусовував ефект100%)
э варіація на тему петарди... страйкбольна граната... ціна самопальної 2.75... принципово відрізняється тим, що треба не підпалювати, а вирвати кільце... вражуючі елементи (горох чи кукуруза розліт коло 10м) чудово доповнять еффект від звуку.....