Тема: проїхав за день  (Прочитано 109050 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Horsbor

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 354
  • Карма: +11/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Мій блог
« Reply #285 : 18.06.2016, 18:45:32 »
сорі за оффтоп... але як ти відростив такі ВУСА?
Дуже просто, головне їх не голити і дати трохи підрости, а далі підкручувати час від часу великим і вказівним пальцем.)  :)

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #286 : 18.06.2016, 19:03:40 »
Шось мало. Ти тільки в одну сторону? Бо ми з Ваділою до теребовлі через села і назад в Тернопіль накрутили 90 км.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Horsbor

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 354
  • Карма: +11/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Мій блог
« Reply #287 : 18.06.2016, 19:09:56 »
Шось мало. Ти тільки в одну сторону? Бо ми з Ваділою до теребовлі через села і назад в Тернопіль накрутили 90 км.
Так, назад сів на дизель з Іване-Пусте в Деренівці.
До речі, з цієї поїздки прийшов до висновку, якби їхав з кимось то було би цікавіше і веселіше. Хоча до цього не раз катав сам...

Offline Horsbor

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 354
  • Карма: +11/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Мій блог
« Reply #288 : 19.06.2016, 22:24:18 »
Сьогодні їздив до Романівки, і назад.
Проїхав 29.40км, час їзди 1:17:35, середня швидкість 22.73, максимальна 48.80.

Offline Dark walker

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 80
  • Карма: +1/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #289 : 20.06.2016, 10:46:37 »
Вчора,незважаючи на спеку,вирішив проїхатися за маршрутом Тернопіль-Хомівка-Збараж -Тернопіль. http://www.gpsies.com/map.do?fileId=ajznbuqxcajaobum Побоювався за спеку,загальну втому та тижневу перерву у їзді,але все виявилось не так страшно,як здавалось.Виїхав о 13-ій годині.Спекотно не було,бо сонце періодично заходило за хмарки,та й в полях почався непоганий вітер,який добряче освіжав.Любителям ставків на замітку, в Іванчанах доволі непоганий екземпляр. Пройдений кілометраж - 64,89 км.Загальний час поїздки 2 год 55 хв. Середня швидкість - 22,2 км/год.

Offline Dark walker

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 80
  • Карма: +1/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #290 : 24.06.2016, 13:38:11 »
Сьогодні катнувся по маршруту "Готель "Тернопіль"- Романове село- готель "Тернопіль".Дорога сподобалась,здебільшого широка обочина,рівний асфальт,не надто багато машин.Одним словом,було приємно їхати,не зважаючи на спеку.Тільки,коли їхав назад,було трохи казусів на Бандери. Коли обганяв тролейбуса,в сліпу зону дзеркала потрапив джип.Різкий сигнал під вухом, виявилося,що я виїхав прямо перед ним.Оскільки сигналів під вухо не люблю,то гучно послав його, хоч саме я був винен у даній ситуації.Правда,карма не забарилася, і відгукнулася мен і у вигляді двох придурків,які з зустрічної почергово повертали прямо перед мною, то на Шухевича,то на Тютюнника.Також відмітив одну важливу річ.Під час стоянки на світлофорі вирулювати на центр смуги, тоді у машин не буде шансів притиснути до бордюра або підрізати.Корисна штука. Пройдений кілометраж: 46,5 км. Загальний час: 2:06 год. Середня швидкість: 22,1 км.

Offline switch

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 467
  • Карма: +6/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #291 : 24.06.2016, 13:51:20 »
Також відмітив одну важливу річ.Під час стоянки на світлофорі вирулювати на центр смуги, тоді у машин не буде шансів притиснути до бордюра або підрізати.
за ПДР ти маєш бути якомога правіше. відстань там не вказується тепер, але на середині смуги тобі робити нічого ;)

Offline Dark walker

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 80
  • Карма: +1/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #292 : 24.06.2016, 14:12:05 »
Я тільки на світлофорі так. Бо неодноразово вже різні підрізуни турбували, ще півбіди,коли в нього поворот горить,я можу почекати,а коли без поворота повертає, то так і до аварії недалеко.

Offline Dark walker

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 80
  • Карма: +1/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #293 : 01.07.2016, 16:46:05 »
За наявності вільного часу катнув на невеличкий маршрут: "Шоста школа-Городище(зупинка)-шоста школа".Сильного вітру не було і це неабияк додавало накату.Пройдений кілометраж: 38,95 км.Загальний час 1:44 год. Середня швидкість: 22,4 км.

Offline Dark walker

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 80
  • Карма: +1/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #294 : 11.07.2016, 17:01:28 »
За два дні.
Вчора: катнувся по маршруту Тернопіль-Кам'янки-Скалат- Тернопіль. http://www.gpsies.com/map.do?fileId=agpcmuxpvbbdmhtk  До Скалата накат був доволі непоганий. В Скалаті повернув на Тернопіль і 30 км шурував проти зустрічного вітру,окремі пориви якого здорово гасили швидкість.І як наслідок:
Пройдена відстань: 83,3 км. Загальний час 3:53 год. Середня швидкість: 21,4 км/год.
Сьогодні вирішив не розслаблятись і поїхав на маршрут Тернопіль-Дружба-Надрічне-Городище-Тернопіль. http://www.gpsies.com/map.do?fileId=heupatvgpwrdfdgk Покриття загалом порадувало. Вже біля Підгороднього відчув,що добряче втомився.Пройдений кілометраж: 94,4 км. Загальний час 4:26 год. Середня швидкість: 21,3 км/год.

Offline Dark walker

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 80
  • Карма: +1/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #295 : 17.07.2016, 17:21:03 »
Зранку трохи сумнівався щодо погоди,але оскільки по прогнозах дощ мав бути тільки ввечері,то вирішив поїхати.Їхав по маршруту Тернопіль-Козова-Зборів-Тернопіль. До Козови все було добре,але як тільки повернув на Зборів,зрозумів,що "попав". На цій ділянці робили ямковий ремонт,відповідно поналіплювали горбиків. Жесть,одним словом.З моїми вузькими покришками там робити нічого. Після двадцяти з гаком кілометрів цієї дупотряски в'їхав нарешті в Зборів. І хоч трафік машин великий,але покритя дозволяло тримати 30 км/год. Коли відпочивав на повороті на Козлів, бачив, як хтось на шосері пошурував у напрямку Зборова.
     Пройдений кілометраж: 102 км. Загальний час поїздки: 4:34 год. Середня швидкість: 22,3 км/год.

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #296 : 18.09.2016, 11:52:35 »
07.00 - Виїзд.

 
 Маршрут був такий:
Терн. - М.Ходачків - Скалат - Городниця - Турівка - Монастириха - Городниця - Скалат - М.Ходачків - В.Бірки - Красівка - Товстолуг - Кип'ячка - Березовиця - Острів - Буцнів - і назад до Тернополя.
 Попереду 14км. краси, тиші, чистого повітря...
 
  Потім ще трохи помотався по місту.
 Загальний пробіг - 147км
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline Terrorist

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 326
  • Карма: +13/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #297 : 13.11.2016, 13:51:24 »
Кину і я звіт своєї сьогоднішньої ранкової поїздки. Правда без фото(
Маршрут був такий:
Тернопіль, вул. Карпенка 12, підїзд 3 - підїзд 2 - підїзд 1 - підїзд 0 (ЖЕК №1) - Карпенка 20 - і назад до дому.
Пройдений кілометраж: 0,17 км.
Загальний час поїздки: 7:00 хв.
Середня швидкість: 1,45 км/год.  *heat*
« Останнє редагування: 13.11.2016, 14:05:27 від Terrorist »
Погода не перешкода

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #298 : 22.01.2017, 01:10:08 »
 6.00 підйом видався доволі легким. Простий але енергомісткий сніданок остаточно вигнав із моєї голови думки про автобус. 7.00 - їду. 

 До села доїхав глазурований тонким шаром льоду - аля ice man.



 Коли повертався приємного було мало. Брудна каша, калюжі, зустрічний вітер із коричневими хмарами від обганяючих фур.
 Маршрут - Тернопіль - Мишковичі - Микулинці - Конопківка - Ладичин. По місту помотався. Загалом десь ~70км.
 
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline Schults

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 838
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • я буду долго гнать велосипед...
    • Перегляд профілю
« Reply #299 : 22.01.2017, 13:34:14 »
6.00 підйом видався доволі легким. Простий але енергомісткий сніданок остаточно вигнав із моєї голови думки про автобус. 7.00 - їду. 

 До села доїхав глазурований тонким шаром льоду - аля ice man.



 Коли повертався приємного було мало. Брудна каша, калюжі, зустрічний вітер із коричневими хмарами від обганяючих фур.
 Маршрут - Тернопіль - Мишковичі - Микулинці - Конопківка - Ладичин. По місту помотався. Загалом десь ~70км.
Звір;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Я почему вредным был? Потому что у меня велосипеда не было...