Тема: проїхав за день  (Прочитано 109852 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline contras552

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 35
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #150 : 18.08.2013, 22:42:51 »
Катнув сьогодні по маршруту Тернопіль-В. Гаї-Товстолуг-Білоскірка-Грабовець-Баворів-Смолянка-Скоморохи-Прошова-Мишковичі-В.Лука-Буцнево-Острів-Березовиця-Тернопіль- і трохи по місту. Довжина маршруту - 60 км. Час за кермом - 3 год, 31хв, максимальна швидкість - 47,7 км\год.
« Останнє редагування: 21.08.2013, 02:47:06 від contras552 »

Offline Dark walker

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 80
  • Карма: +1/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #151 : 02.09.2013, 12:10:23 »
Маршрут:Тернопіль-Дружба-Надрічне-Городище-Тернопіль.
Відстань:92 км.
Час за кермом: 4:36.
Середня швидкість:19,9.
Максимальна швидкість:46,8.
Хороша видалась поїздочка,хоч обіцяли трохи дощу.В Микулинцях і Струсові зробив невеличкі зупинки на фотосесію
http://s006.radikal.ru/i213/1309/0d/208385825ec6.jpg
http://s005.radikal.ru/i211/1309/d5/196e02e4fd21.jpg
http://s020.radikal.ru/i714/1309/d2/f2dc973fde2a.jpg
http://s004.radikal.ru/i208/1309/eb/7f77cf6974e4.jpg
Далі по трасі цікавих місць для фотосесій не назирив,тому спинявся практично на водопій та перекус.
Скотинка)))
http://s07.radikal.ru/i180/1309/16/1f7aa6203d1b.jpg
Поблизу Купчинець
http://s019.radikal.ru/i635/1309/5c/18b7840f6ad8.jpg
Підгороднє
http://s020.radikal.ru/i716/1309/f4/ad84b5ededf1.jpg

Offline Філько

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 177
  • Карма: +1/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Весела білка лісапедом помчала в ліс по жолуді..
    • Перегляд профілю
« Reply #152 : 08.09.2013, 23:09:41 »
Останній теплий період в цьому році сподвиг мя на покатушку в залізці. Скажу зразу - не доїхав, хоча мету своєї подорожі уже бачив - лишалося кілометрів сім десь.
Стартував 11.30 - коло подолян. Маршрут (окреме спасибі корпорації гугол - за а ндройд і гугл-мепс  :)) мій проходив полями - їхати на Мтб трасою - себе не любити. Отож я вирушив через В. Глибочок. Тут мене спіткала перша пригода: в районі їх карьєру спускався по моцному такому схилу, і в один прекрасний момент помітив шо переднє колес спускає. Дякувати бозі, мав запаску. При зніманні старої камери виявилося, що стара латка (камера вже латана була) тупо прикипіла до покришки, і її тупо відідрало від камери - напевно коли гальмував. Далі - Г. Івачів, в Малашівцях влаштував и в місцевому чепку обід - пляшка пива з двома снікерсами.
Далі настав хорор, при підїзді до кобзарівки я вхопив скляну скалку, тим же багатостраждальним переднім колесом, і тут же я си нагадав, що не поклав ремкомплект собі до гідри. Но мета була близько, вирішив продовжити путь. Одначе поки добрався до городища, колесо вовсю спускало - качав через кожні 2 км. Спинявся коло кожного магазину, але ніде не було ні латок, ні навіть гумового клею, я вже був готовий пустити одну із пробитих камер на латки. Вирішив через Вертілки пробиватися до траси, було шкода, бо вже було видко залізці -через поле. В Мшанці закупив омріяні латки, і обігнавши стадо голодних корів, котрі мене Ледь не зїли, на місцевому пасовищі взявся за ремонт. Ну а далі - по трасі, через білу - додому, на дружбі я був рівно в 17.00.
До речі, в Мшанці чувак один помагав мені ремонтуватися. Тьозка, не знаю чи ти шприхаль - но спасибі за співпрацю!

Отож із запланованих 90-та км,за межами тернополя, подолав тільки 70. Опісля, правда, повозившись ще по місту, (і узрівши на на бережній Стечкіна, обвішаного покришками)довів денний кілометраж до 97,5 км. Була велика спокуса зробити ще десь кружочок дворами - до круглого рахунку, але я її поборов.
Наука: нефіг на дорожніх покришках пертися в поля, і, нефіг забувати латки з клеєм :-)
Ну і іще невеличкий урок з глибочанського карєру - брехня що дорожні півсліки дорогу не тримають. Управління шкутильгає тільки через слабше зчеплення з поверхнею, але це компенсується розважливістю і обережністю їздока.

Offline contras552

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 35
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #153 : 15.09.2013, 22:19:48 »
Нарешті, сьогодні вибрався на веломандрівку після майже місячної перерви. Катнули з товаришем по маршруту Тернопіль-Петрики-поля, бездоріжжя, болото, калюжі-Березовиця-Острів-Буцнево-Хатки-поля, бездоріжжя, болото, калюжі, ще й проти сильного вітру-Серединки-поля-В.Ходачків-Почапинці-Підгороднє-Тернопіль.
Відстань: 50,2 км
Час за кермом: 3 год. 20 хв.
максимальна швидкість: 49 км\год.
« Останнє редагування: 15.09.2013, 22:23:56 від contras552 »

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #154 : 25.09.2013, 11:01:42 »
 В селі Глібів Гусятинського р-ну, де живуть батьки мого знайомого перестала показувати антена. Вчора з ним  домовились що він в третій годині приїде по мене на роботу бусом і забере мене разом з ровером. План у мене був такий - до села їдем разом, а назад я вже своїм ходом, бо мав ще одну заявочку в с.Городниця що в декількох км. від Скалата.
  Але десь ще до обіду на роботі відрубали світло. Просидівши трохи без діла, вирішую не чекати третьої години а виїхати трохи раніше, а знайомий мене наздожене, підбере, і ми вже разом поїдем далі.
  Виїхав о 14.15. Думаю – поїду собі потихенько аби не змучитись, ну і щоб він скоріше мене наздогнав, бо ж назад 50 з лишнім км. крутити, а ще в Городницю, то і всі 60 може бути.
  Потихенько, витерпів десь до аеропорту, далі мої пальці почали включати одну за одною важчі передачі, немов машиніст у старовинному паравозі, шуфля за шуфлею закидав вугілля у піч, 
  Коли я вже проїхав Гримайлів, а знайомий вкотре задзвонив мені щоб запитати де я є, то виявилось що я в спортивному азарті пролетів на 5км. далі за потрібний мені поворот. Короче  зустрілись ми, вже біля його брами.
  Роботи було не багато, і по її завершенні нам накрили такий стіл ніби у когось із нас був день народження, ще й кругла дата.
 За столом троха засиділись, в основному чекали мене, поки я наїмся. Скажу що з’їв я не мало, це з розумінням підмітив і Сергій, сказавши що якби стільки проїхав то теж би напевне з’їв баняк якоїсь страви.
 По тому мене довго вламували щоб я з ними під’їхав хоча б до Скалата, але я чемно відмовлявся і тоді мені запропонували хоча б зрізати трохи полями. Я з радістю погодився.
 Було гарно





Але після того як були зроблені ці фото, спускаючись з гори відчув як задом почало закидати. Проколовся. Поміняв камеру і поїхав далі
  З Городниці виїзджав майже у темряві, а доїхавши до траси, було вже так – ніби на голову наділи мішок. Добре що захопив сітло.
 Додому приїхав в 22.10

Загальна за поїздку – 112, за день 127.
Середня 22.5 (данний показник підпортила дорога назад)       


« Останнє редагування: 14.05.2014, 15:01:25 від vit »
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline Dark walker

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 80
  • Карма: +1/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #155 : 06.10.2013, 20:01:52 »
Вирішив з нагоди хорошої погоди зробити невеличку покотеньку.
Маршрут:Готель "Тернопіль"-Львівська-об'їзна-Біла-стара Ватра.
Відстань:19,3 км.
Час:00:52 хв.
Середня швидкість:22,3 км/год.
Максимальна швидкість:43,1 км/год.

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #156 : 06.10.2013, 20:13:35 »
Молодець, шкода що не був на змаганнях. Я також катнув, але по сільських дорогах: Тернопіль-Іванківці-Вертелка-Мшанець-Тернопіль. Не знаю скільки там, але покатенька суперова получилася.

Offline Dark walker

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 80
  • Карма: +1/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #157 : 07.10.2013, 20:56:13 »
Простуда завадила

Offline дихлофос

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 837
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #158 : 20.10.2013, 20:21:09 »
Блиснуло сонечко, і я  зібрав  хлопців тиснути на педалі. Шлях вибрали нелегкий-їхати понад Дністер по коньйону, доки є стежки.
Коли вже  надоїло дертись крізь хащі(стежки  закінчились), то полізли вверх  в сторону траси, а тут...



« Останнє редагування: 20.10.2013, 20:30:10 від дихлофос »
сонце  в долонях...

Offline contras552

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 35
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #159 : 20.10.2013, 22:17:08 »
Позавчора долею випадку намалювалась позапланова мандрівка. По роботі треба було з"їздити в Збараж. Туда поїхав поїздом, назад планував повернутись велосипедом, який взяв із собою в поїзд. Але сталось так, що довелось якомога швидше мотнутись із Збаража в Тернопіль (20 км за 1год 08 хв) + 5 км по Тернополю. Їхав по об"їздній від Збаража в напрямку Тернополя, долаючи невеликі, але затяжні підйоми і немалий бічно-зустрічний вітер, тому було важко, замахався.

Після обіду з Тернополя знову поїхав велосипедом в Збараж. Але не по тій дорозі, що в Тернопіль, а через Чернихівці. Думав, що буде легше, бо вітер буде попутнім, але по закону підлості, вітер змінився, і все одно був бічно-зустрічним. А гори на тій ділянці виявились ще більшими і затяжними. По відстані вийшло так само, 25 км. Тому, ту відстань я проїхав вже за 1 год 30 хв. Та й здоров"я вже менше було, щоб крутити педалі так, як на перших 25 км. Замахався ще більше.

Порішавши всі робочі проблеми, я повертався в Тернопіль знову ж на своїх колесах. Через Чернихівці вже не мав бажання їхати, тому поїхав знову ж таки через збаражську об"їздну. Вітер дув сильний, боковий, інколи завертав в спину, падав дощ, часом сильний, вже темніло, до Тернополя під"їжджав вже із включеними передньою і задньою фарами. Шлях 20 км від Збаража до в"їзду в Тернопіль ще якось з потугами проїхав. А останні 5 км по Тернополю, їхав як на каторгу, бо дико боліли і сильно пекли м"язи ніг, нила шия і ліве плече від постійного оглядання, чи позаду нема машин. А найбільше боліла задниця.))) Вона на такі далекі відстані ще не їздила, максимум колись було 60 км. Тому, 75 км за день, це для неї неаби-що. Словами не можу передати, як було важко і як змордувався. (Правда, за 2 години трохи відпочив, і з роботи додому поїхалось вже набагато легше).

Дуже напрягало те, що дорога на більшості шляху вузька, а по ній зараз колонами їдуть фури-зерно-буряковози, зганяючи мене з асфальту на грунтову і ямисту обочину. Внаслідок чого постійно підгальмовував, втрачав швидкість і час, тому останній відрізок в 25 км проїхав за 1год 40 хв. Думав, на наступний день на ноги не встану. Але, де там! На наступний день ногам хоть би що! А, от,  задниця боліла ще до сьогодні ))).

Ітого: 75 км за день - це для мене рекорд.
« Останнє редагування: 20.10.2013, 22:24:14 від contras552 »

Offline malyj

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 26
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #160 : 21.10.2013, 00:01:51 »
Я б замахався по одному відрізку їздити)

Offline contras552

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 35
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #161 : 21.10.2013, 09:12:01 »
Я б замахався по одному відрізку їздити)
Я також замахався, і то не по дитячому. Але що робити?, робота вимагала...

Offline Dark walker

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 80
  • Карма: +1/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #162 : 21.10.2013, 10:25:30 »
А від постійного оглядання рятує дзеркальце.Гадаю,на трасі то має бути невід'ємний атрибут.

Offline contras552

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 35
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #163 : 21.10.2013, 14:58:18 »
А від постійного оглядання рятує дзеркальце.Гадаю,на трасі то має бути невід'ємний атрибут.
Їздив я колись із дзеркалом, але у мене воно не прижилося. Бо на наших дорогах руль на ямах і камінцях постійно трясеться і в тому дзеркалі нічого не видно. Все одно, мені доводилось оглядатись. Згітний, що на рівному шоссе, дзеркало помагає, але де ж взяти ті шоссе? Бо, їздити доводиться, в основному, по ямистих дорогах.

Offline Філько

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 177
  • Карма: +1/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Весела білка лісапедом помчала в ліс по жолуді..
    • Перегляд профілю
« Reply #164 : 21.10.2013, 15:28:22 »
на рівному шоссе, дзеркало помагає

шолом + начіпне дзеркальце. Ями на нього ніяк не впливають. Собі хочу нарешті щось таке придбати - ібо трасса - зло.