Тема: проїхав за день  (Прочитано 109019 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline NECROMANT

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 162
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #105 : 12.05.2013, 00:26:48 »
http://www.sports-tracker.com/#/workout/token40k/d91af0r56s5lqekh
катнув перед вечором, польова дорога за Дворіччям втрамбована технікою і котитись по ній приємно, сільські дороги як всюди, відсотків 50 дистанції цілком хорошого покриття
Відстань - 68,9 км
Час в дорозі - 3:23:39
Середня - 20,3 км/год
Максимальна - 51,5 км/год
підйом/спуск 606/598 м
Ми, велосипедисти - перехідна форма від людини до чистої енергії

Offline stylet

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 21
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #106 : 12.05.2013, 22:24:03 »
http://www.sports-tracker.com/#/workout/token40k/d91af0r56s5lqekh
катнув перед вечором, польова дорога за Дворіччям втрамбована технікою і котитись по ній приємно, сільські дороги як всюди, відсотків 50 дистанції цілком хорошого покриття
Відстань - 68,9 км
Час в дорозі - 3:23:39
Середня - 20,3 км/год
Максимальна - 51,5 км/год
підйом/спуск 606/598 м
В Людвиківці тобто в Дворіччі не приймали :russian: ? Там якраз сьогодні храмовий празник  :)
« Останнє редагування: 12.05.2013, 23:33:34 від stylet »

Offline Andy

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1067
  • Карма: +69/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Magellan Polaris
    • Перегляд профілю
« Reply #107 : 13.05.2013, 19:26:27 »
Їздив сьогодні до Теребовлі. Дорога поремонтована. Туди заїхав рівнесенько за годину (32 км), а назад був дууууже прикольний зустрічний вітер, середня швидкісь -  24 км/год, їхалось досить важко...
Хто в пробці постояв, з велосипеда не сміється.

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #108 : 13.05.2013, 19:41:28 »
і він з середньою швидкістю 32 км/год хоче, щоб з ним хтось їздив)))

Offline NECROMANT

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 162
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #109 : 13.05.2013, 20:29:41 »
Їздив сьогодні до Теребовлі. Дорога поремонтована. Туди заїхав рівнесенько за годину (32 км), а назад був дууууже прикольний зустрічний вітер, середня швидкісь -  24 км/год, їхалось досить важко...
ти мабуть якоюсь іншою дорогою їхав, дружба все така страшно вузька, спуск перед кровинкою в "виступаючих латках" особливо на повороті, як було так і залишилось, хіба ділянку біля повороту на Лошнів зняли постелили нову і біля укртелекому на перехресті в самій теребовлі
а взагалі швидкість вражає, тільки нащо
Ми, велосипедисти - перехідна форма від людини до чистої енергії

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #110 : 13.05.2013, 20:48:23 »
Туди заїхав рівнесенько за годину (32 км),

 То на магелані? Він, здається 26? Якщо так то це потужно. Ну а як гібрид/шосер то в межах норми.
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline Andy

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1067
  • Карма: +69/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Magellan Polaris
    • Перегляд профілю
« Reply #111 : 13.05.2013, 22:22:41 »
... тільки нащо

В 11 годині сказали, що до 13:00 треба оформити деякі документи в трьох організаціях підряд... Вибору не було, мусів летіти....

Їхав через Мишковичі...
Хто в пробці постояв, з велосипеда не сміється.

Offline Andy

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1067
  • Карма: +69/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Magellan Polaris
    • Перегляд профілю
« Reply #112 : 13.05.2013, 22:25:24 »
То на магелані? Він, здається 26? Якщо так то це потужно. Ну а як гібрид/шосер то в межах норми.

На Магелані, 26, але спереду 48 зубів...
Хто в пробці постояв, з велосипеда не сміється.

Offline malyj

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 26
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #113 : 13.05.2013, 23:12:55 »
Відкрив вело сезон 4-5 травня. 250км. за 24год. Маршрут: Тернопіль - Ів-Франківськ(по об'їзні) - Яремча - Ворохта - Ільці (біля Верховини). Виїхав в 4.05 02:30, а приїхав 5.05 о 02:00. Їхав на страрому іноземному шосері; передньої перекидки і задніх гальм не було). Каретка: стара система на підшипниках, в яких трошки шарики повилітали, тобто шатуни трохи (так нормально) хуліталися).
Перша поломка в Березовиці забрала годину часу. Ввігнулась підсидільна труба через перегруз багажника, який кріпиться до неї (насправді перегрузу не було, просто на ямах його хулітало, і відповідно вігнуло). Після того як перекрутив трубку і половину вантажу вчепив на лежак - поїхав). По дорозі ще два рази перекрутив ту саму трубку, а в Микуличині вже довелось вкоротити. Останні 50км доїжджав з 25-літровим наплечником на плечах і з коротшою підсидільною трубкою.
БУЛО КРУТО!!!
По дорозі: спав 2год за Дністром; переїхав Кривопільський перевал (1053м н р м); вночі спускався з перевалу ввігнув трохи заднє колесо)
P.S. чесно кажучи знав, що можу не доїхати, адже на цьому велику вперше їхав таку відстань; до того тільки по місту їздив на ньому.

Так шо якщо хтось полюбляє риганити такі відстані кажіть, по можливості буду долучатись=)   

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #114 : 13.05.2013, 23:17:58 »
Чувак.
ти шойно довів до плачу Стєчкіна)))
п.с. мега крута подорож!!

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #115 : 13.05.2013, 23:42:32 »
А я до Волочиська не їхав бо в мене передній обод вже два роки має :laugh:

 malyj, приїзджай на велодень, буду радий знайомству, розкажеш вживу як таке можливо.
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #116 : 14.05.2013, 08:07:21 »
Чувак.
ти шойно довів до плачу Стєчкіна)))
п.с. мега крута подорож!!

ну а стэчкын тут до чого?
я взагалі в травні  ізжу хіба до циганки на голих бап повтикати

а то подорож в стилі Скелетона чи Аванара
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline malyj

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 26
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #117 : 14.05.2013, 09:55:32 »
А я до Волочиська не їхав бо в мене передній обод вже два роки має :laugh:

 malyj, приїзджай на велодень, буду радий знайомству, розкажеш вживу як таке можливо.

якщо буду в Тернополі то полюбе приїду.

Offline дихлофос

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 837
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #118 : 14.05.2013, 16:42:30 »
передньої перекидки і задніх гальм не було). Каретка: стара система на підшипниках, в яких трошки шарики повилітали, тобто шатуни трохи (так нормально) хуліталися).
 Ввігнулась підсидільна труба через перегруз багажника, який кріпиться до неї (насправді перегрузу не було, просто на ямах його хулітало, і відповідно вігнуло).
БУЛО КРУТО!!!
 вночі спускався з перевалу ввігнув трохи заднє

ну я навіть  і не чув, що можливий такий екстрім по шосейних трасах!!!В  чому крутість?На технічно  несправному вєлі , нестись в темноту ночі по перевалах?А спуски  там  не смішні...Сумніваюсь , що в тебе було нормальне освітлення і шлем.
А  якщо   чесно, то не бачу ніякої необхідності   подорожей в нічний час, то дуже  небезпечно в теперішній час, бо водії , обминаючи ями  по трасі, можуть і незамітити  одинокого  і безпечного райдера!!! *No*
« Останнє редагування: 14.05.2013, 18:21:57 від дихлофос »
сонце  в долонях...

Offline malyj

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 26
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #119 : 14.05.2013, 23:38:40 »
ну я навіть  і не чув, що можливий такий екстрім по шосейних трасах!!!В  чому крутість?На технічно  несправному вєлі , нестись в темноту ночі по перевалах?А спуски  там  не смішні...Сумніваюсь , що в тебе було нормальне освітлення і шлем.
А  якщо   чесно, то не бачу ніякої необхідності   подорожей в нічний час, то дуже  небезпечно в теперішній час, бо водії , обминаючи ями  по трасі, можуть і незамітити  одинокого  і безпечного райдера!!! *No*

Крутість в тому, що взяв і проїхав! а не як більшість вимахуються один перед одним своїми велами.
А на рахунок велосипеда, то навпаки хочу показати приклад, що нічого в тому страшного нема, у випадку серйозної поломки відразу можна навчитись ремонтувати або стопом їздити. Просто для декого гарний велосипед не так вже й просто дістати, а маючи якийсь старенький вел стрьомно десь їхати, то вибачте мене, але це вже вибади, чекати ще 2 роки і нового велосипеда нікуди не їдучи. Не наполягаю на тому, щоб всі вночі і по 200км їздили, але якісь мінімальні денні мандрівки можна робити.

 А за освітлення, то воно якраз було дуже нормальне і на перевалі всього зустрів 2 машини.

Правильно сказано, немає потреби їздити в нічну пору, але для когось це нормальне явище.
Так що давайте будем боятися наших скажених водіїв разом і нікуди не їздити, і хай вони взагалі забудуть, що є такі люди як велосипедисти! :nono: