Тема: Правила  (Прочитано 11806 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Zombie [Coffe]

  • Гість
« : 02.05.2007, 12:45:22 »
Що до проходженя, в мене є конкретна пропозиція, якщо хтось вимушено зупиняєтьс, переважно немає необхідності ставати всій групі. Наприклад якщо визначена причина поломки, шляхи для усунення, необхідний інструмент, то частина групи спокійно може продовжувати маршрут, а частина не меньше одного лишається для підстраховки учаснега. Так робити бажано через те, що в інших велосииедистів також не виключені поломки, і якщо вся група буде зупинятися на кожній поломці, то час простою буде збільшуватися лінійно. Якщо ж частина групи буде постійно рухатися то час простою групи буде не більший часу набільшого простою для усунення найскладнішої перешкоди (полоомки).

Але це не мусить бути обов’язковим правилом. Тобо складність поломки, місце поломки, це все має впливати на остаточне рішення про зупинку всієї групи чи її частини.
Щодо руху не точно визначеною дорогою, рішення про просування в тому чи іншому напрямку приймає страший групи радячись  зіншими учасниками. Відповідно на роздоріжжях, якщо старший не спереді, то інші учасики мають його дочекатися, щоб разом виясники маршрут подальшого пересування.

Щодо руху по встановленому маршруту по асфальту - нічого проитв не маю, коли хтось відривається вперед. Впринципівідповідальність за відсташих лежить на старшому, за тих хто вирвався уперед на них самих.

Хочеться ввести ще один пункт. Якщо один з учаснегів відбився від групи і заблукав, то він прямує до місця останнього контакут з групою і там її чекає, якшо маршрут достеменно йому не відомий; як виключення згідно  зобставин самостійно приймає рішення щодо дій для найшвидшого об’єднання з групою.

Група не може покинути учасника, якщо не переконана, у тому, що він відбився  з власної волі, або самостійно пересуваючись  зможе потрапити до дому. Рішення про припинення пошуків учасника групи в інтересах групи приймається більшістю учасникків групи.

Якщо місцезнаходження учасника невідоме, та його неможливо встановити протягом довшого часу, старший групи долучає до пошуків міліцію





 
« Останнє редагування: 02.05.2007, 13:19:58 від Zombie »

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 02.05.2007, 13:33:12 »
Міліція втикнеться коли пройде 2 доби.

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #2 : 02.05.2007, 13:43:06 »
Коли хтось десь пропав, і нас семеро людей, і ми його не можемо знайти, то ми мусимо повідомити міліцію, і обставини зникненння. Може трапитись купа неприємностей в дорозі. А лишатися і чекати дві доби групі змісту немає. Взагалі певно що навіть правила не будемо видумувати ніякого. Якщо таке трапиться - доведеться діяти оп обставинам. Можливо Комусь лишатися в районі, шпетити в сраку ментів і допомагати  з пошуками.

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #3 : 02.05.2007, 13:44:57 »
Аптечка мусить бути обов’язково. Я поки що вожу лайт версію. Але мені тре купляти в машину всеодно номальний комплект - то я певно собі придбаю для авто, і буду возити на покотеньки.

Offline Tiger

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +7/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 10.05.2007, 18:08:45 »
На рахунок поломок. Даю пропозицію щоб залишалось не менше двох у випадку будь якої поломки.
Також Всю групу можна(залежно від її кількості) розбити на підгрупи і коли хтось з тої підгрупи відстав то та підгрупа і чекає його чи допомагає з ремонтом.
Залишати учасника одного(та навіть двох) вважаю таки небезпечним.

Offline Sonce

  • Головний модератор
  • Старожил
  • *
  • Повідомлень: 436
  • Карма: +2/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 10.05.2007, 18:27:04 »
Група якщо їде має бути не роздільна, поламалось щось зупиняються всі і поки незремонтують ніхто не їде...хтось якщо виривається в перед має контролювати видимість задніх не видно зупиняється і чекає!!!
Вириватись можна коли до кінцевого пункту залишається не багато...
і в загалі в мандрівці має бути передній і замикаючий вони двоє контролюють групу...якщо навіть розтянулися...
« Останнє редагування: 10.05.2007, 18:28:53 від Sonce »
Life is good...Life is great...Life is sow beautiful....

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #6 : 10.05.2007, 18:53:33 »
Від складності походу і складу групи залежить. Я за те. щоб питання про нероздільність групи у кожному окремому випадку старший вирішував.

Offline werty

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 165
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • <---Цукен--->
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 10.05.2007, 21:27:03 »
як на мене "Sonce" має  рацію має бути ведучий і замикаючий :)

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 18.05.2007, 11:19:16 »
100%. ти паче, враховуючи неабиякі велосили в Сонця, то він може бути і ведучим і замикаючим одночасно:) тобто група їдже по прямій, а Сонце спіраллю - навколо групи і вперед:)

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #9 : 18.05.2007, 11:27:08 »
НУ жарти жартами, але от є одна ідея. Подивіться на мій аватар. У мене на голові рація. Ловить до 100 метрів, кажись. У АГіко є такі дві шутки, якшо ще їх не спихнув на ейбеї ;D, то може мені їх у нього забрати і будемо видавати ведучому і замикаючому? Щоб вони могли між собою переговорюватись і тримати ситуацію під контролем.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Sonce

  • Головний модератор
  • Старожил
  • *
  • Повідомлень: 436
  • Карма: +2/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 18.05.2007, 11:59:17 »
і ще одне коли в когось поломка і залишається двоє, а група їде далі..от коли ті двоє устранять поломку вони будуть максимально крутити педалі щоб догнати групу...і коли вони її доженуть це трохи позначиться на їх силах...а це призведе що далі швидкість групи буде набагато менша..
Life is good...Life is great...Life is sow beautiful....

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #11 : 18.05.2007, 12:16:19 »
але якщо в той час в когось  з решта групи станетьяс поломка, всі в часі зрівняються взичайно якщо поломки не станеться.то ті двої будуть на 15 хв меньше відпочивати. але головне щоб вони мали надвох (на трьох все необхідне) і добре знали маршрут. крім того в групі силініші, слабші роверисти. крім того якщо наприклад це стається перед табором, то всі ршета собі їдуть  встановлювати стоянку, а ті приїздять на все готове. якщо це станеться перед поїздом, то треба вирішувати, хто лишається з поломаним, а хто їде на поїзд. виходить дуже багшато але. тому це питання вирішує старший групи в кожному конкретному випадку.

Offline Sonce

  • Головний модератор
  • Старожил
  • *
  • Повідомлень: 436
  • Карма: +2/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 18.05.2007, 12:21:44 »
дійсно коли до стоянки або потяга недалеко то тоді я згідний з тобою..
Life is good...Life is great...Life is sow beautiful....

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #13 : 18.05.2007, 12:41:19 »
Давай погодимось на тому що законів багато приймати не будемо, щоб потім не довлеося їх порушувати. А то це вже виходить на українську народну традицію - наплодити законів а потім шукати щилину, як їх обійти. Будемо покладатися на добру волю і високу моральність. ґґґ.
Зрештою  головний закон - кожен учаснег має знати маршрут і кого бити, якщо маршрут не здалий.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #14 : 18.05.2007, 12:57:32 »
і кого бити, якщо маршрут не здалий.
*пішов встановлювати кулемета на велосипед
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.