Тема: 25-29 серпня планується велопохід 1 к.с. на Кременеччину  (Прочитано 11162 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Fm

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 200
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 20.08.2010, 00:46:28 »
Згідно вимог МКК одиничка повинна вкластися в 6 днів, а не тривати 6 днів.

Offline baxic

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 270
  • Карма: +112/-6
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 20.08.2010, 00:48:06 »
ну і день-два тривати не може, скинь мені вимоги, які ти маєш

Offline Fm

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 200
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 20.08.2010, 01:01:46 »
Документ викладав Зомбі тут на форумі.
http://forum.shpryha.te.ua/index.php/topic,3227.0.html
Там чітко сказано, що максимальний час для походу І к.с. 4-6 днів.
Оскільки цей маршрут є надзвичайно простим із мінімальною протяжністю бездоріжжя, то для нього слід вважати максимальним терміном 4 дні. Фізично проїхати маршрут врахувавши, що середня швидкість при такому навантаженні буде 14-15кмгод. можна за 2 дні. Плюс відводимо час на споглядання різник памяток, а їх чимало. Тобто оптимальним часом на маршруті є 3 дні.
І не потрібно маструбувати на ті категорії, ми просто їдемо покататися і поспоглядати на краєвиди в основному кременетчини, а довідка про спортивний похід, це просто приємний додаток і задоволення власного его.

Дописано : 20.08.2010, 01:03:55
Якщо ще декільком людям получається пятниця-субота-неділя, я за те, щоб перенести похід на ці числа. Їхати 5-6 чоловік все таки приємніше ніж втрьох.

Offline baxic

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 270
  • Карма: +112/-6
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 20.08.2010, 01:10:01 »
Документ викладав Зомбі тут на форумі.
http://forum.shpryha.te.ua/index.php/topic,3227.0.html
Там чітко сказано, що максимальний час для походу І к.с. 4-6 днів.
Оскільки цей маршрут є надзвичайно простим із мінімальною протяжністю бездоріжжя, то для нього слід вважати максимальним терміном 4 дні. Фізично проїхати маршрут врахувавши, що середня швидкість при такому навантаженні буде 14-15кмгод. можна за 2 дні. Плюс відводимо час на споглядання різник памяток, а їх чимало. Тобто оптимальним часом на маршруті є 3 дні.
І не потрібно маструбувати на ті категорії, ми просто їдемо покататися і поспоглядати на краєвиди в основному кременетчини, а довідка про спортивний похід, це просто приємний додаток і задоволення власного его.

Дописано : 20.08.2010, 01:03:55
Якщо ще декільком людям получається пятниця-субота-неділя, я за те, щоб перенести похід на ці числа. Їхати 5-6 чоловік все таки приємніше ніж втрьох.
а для чого ж тоді були домовленості про категорійний похід, заявлення як одинички і всяка повязана з цим волокіта? простіше було б сісти на ровер і покрутити педалі, куди очі дивляться. в такому випадку можна було б проїхати більше кілометрів, не витрачаючись на "дурниці"

Offline Fm

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 200
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 20.08.2010, 01:14:26 »
В тому був і смисл, організувати цікаву покотеньку, яка б підпадала під категорію. Суперечку про 4 дні я аргументував, інших обгрунтованих аргументів я не бачив. Вимогам МКК 3 чи 4 дні не суперечить.
Єдине, це дата поїздки. Якщо більшості зручно буде пятниця-неділя, то думаю, що варто таке організувати (якщо звісно можливо).
До того ж, багато шприхалів (16 чоловік) їде цими вихідними в Карпати. Може хтось би з них і поїхав, от тільки часу на відпочинок зовсім не залишиться між походами, а це страшить навіть мене.

Дописано : 20.08.2010, 01:15:13
Лан, спати я, цю дискусію потрібно було перенести в аську.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 20.08.2010, 10:57:28 »
Лан, спати я, цю дискусію потрібно було перенести в аську.
абсолютно ні... прочитав з задоволенням... такшо переносьте на пт-нд... і вахіс тоді зможе порулити з нами і я тоді обіцяю достати жену і попробувати рвонути з вами.

Offline Fm

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 200
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 20.08.2010, 12:45:35 »
Віталь, є можливість перенести? в тебе виходить?
Що казав Борман?

Offline baxic

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 270
  • Карма: +112/-6
    • Перегляд профілю
« Reply #22 : 20.08.2010, 14:03:52 »
на разі такі питання вже треба рішати колегіально, з фредом (ще один учасник), так як він був проінформований про межі 25-29 (+-) і вже взяв відгул та налаштований на 4 денний, з добиранням до різних місцин, можливо з однією дньовкою маршрут (ср-сб)

Дописано : 20.08.2010, 22:00:58
з запланованими сходженнями до додаткових пунктів Борман порадив закладати 4 дня. Отже будем орієнтуватись на середу-суботу (25-28).
Так що в кого появиться можливість, приєднуйтесь на такі терміни, і не забувайте про умову дотримання клубних принципів туркб.те.уа, що були оголошені в першому пості
« Останнє редагування: 20.08.2010, 22:00:58 від baxic »

Offline Володимир

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 101
  • Карма: +4/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Турист
    • Перегляд профілю
    • www.ture.ua
« Reply #23 : 21.08.2010, 08:42:26 »
Віталь, є можливість перенести? в тебе виходить?
Що казав Борман?


Стосовно даного маршруту можу сказати наступне:

1. Вимоги по тривалості категорійних походів на даний момент є необов'язковими, а рекомендованими. Тому даний маршрут можна проїхати і за 3 дні.

2. Якщо ви плануєте відвідати/знайти усі вищеперелічені об'єкти (а особливо якщо ніхто з учасників мандрівки там попередньо не бував) то думаю, що 4 дні - оптимальний варіант. За 3 дні ви всього не встигнете або не знайдете. Мова іде про: Підкамінь - монастир і камінь, Божа гора, джерело св.Анни, Кременець - замок і музей Словацького, Антонівці - місцевий цвинтар і музей УПА). Відвідати - значить обдивитися, облазити, послухати якоїсь цікавої історії - якщо буде від кого, сходити на екскурсію, сфотографувати ...
Тому вам усім перш за все варто визначитися, чи ви їдете побачити це все (як я розумію мова йшла саме про це), чи ви їдете покататися на Кременеччину на 3 дні, а вже що побачите, те побачите.

Дописано : 21.08.2010, 09:01:01
ага, ще б я радив відвідати "Дівочі скелі" в Кременці
« Останнє редагування: 21.08.2010, 09:01:01 від Володимир »

Offline VeL

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 41
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #24 : 21.08.2010, 10:42:08 »
Якщо б їхали за один день цей маршрут, то я би приєднався.

Offline baxic

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 270
  • Карма: +112/-6
    • Перегляд профілю
« Reply #25 : 21.08.2010, 13:10:25 »
Якщо б їхали за один день цей маршрут, то я би приєднався.
як би робили цей  маршрут одноденним, тебе обовязково покликали б

Offline baxic

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 270
  • Карма: +112/-6
    • Перегляд профілю
« Reply #26 : 24.08.2010, 15:47:27 »
заповнив маршрутну книгу. Остаточний маршрут:
м.Тернопіль - с.Підкамінь - м.Почаїв -с.Великі Бережки (Гора Божа) - с. Онишківці (джелело Св.Анни) - м.Кременець - с.Стіжок (Данилова Гора) - с.Антонівці (штаб-музей УПА) - м.Кременець - м.Вишнівець - м.Тернопіль
загальна протяжність - 269 км..
Може й справимось за 3 дні, то вже як буде по-пріколу
похід переноситься на 26 червер
До завтра ранку ше можна зголоситись (в такому разі зателефонувати мені особисто)

поки що їдем двоє - я і фред

Offline baxic

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 270
  • Карма: +112/-6
    • Перегляд профілю
« Reply #27 : 01.09.2010, 00:08:12 »
маршрут пройдено. 268 км, з них 83% асвальт і галімий асвальт, решта - польові, грунтові дороги та 6,483
 км жорсткого непроходу. Довелось розтягнути на 4 дні, тому що мала місце така прикрість, що заблукали дещо в казковому Кременецькому лісі.
Щодо марштуру, то вельми цікавий - мало місце і орієнтування, і катання польовими дорогами (до речі, знаю вже де можна наречених гарних шукати...ех, запізно мабуть мені вже)
офіційний звіт буде вивішений трохи згодом в основній темі за адресою http://www.forum.tourclub.te.ua/viewtopic.php?f=11&t=838

Offline degrol

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 174
  • Карма: +55/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #28 : 02.09.2010, 21:27:04 »
Вітаю з проходженням багатоденки! Маршрут справді цікавий.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #29 : 02.09.2010, 21:56:44 »
імхо єдиний категорійний похід, що подужали тернополяни за весь час існування шприхи )))))
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити