Тема: Поїздка в групі.  (Прочитано 14576 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 02.05.2007, 12:20:26 »
 Оскільки ми катаємо групою по 5-6-7-8... чоловік то було б добре ознайомитися з правилами поведінки всіх учасників групи. Досить цікаві правила - думаю їх дотримання покращить нашу дисципліну та ефективнішими будуть наші майбутні покотеньки. Було-б добре на їх основі скласти наші правила і опублукувати на нашому сайті.
http://velopiter.spb.ru/drive/group.htm
п.с. Правило 3. "Не бЬІкуй-2" - признаюся що сам цим зловживаю, тому, користуючись нагодою, вибачаюся перед своїми друзями шприхалями.

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #1 : 02.05.2007, 12:34:37 »
Стаття гарна. Всім вивчити на пам’ять :)

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #2 : 02.05.2007, 12:41:39 »
Смішна стаття :) майже всьо шо там написано ми не раз пробували і нічо страшного не сталося :)
А ціла половина статті, навіть більше, присвячено апологетиці сайентологічного культу "їзди на колесі", якого я страшенно не люблю, і який дуже любить Зомбі :).
В мене параноя, коли мене хтось переслідує так близько без дистанції :)

З того всього пригадую тіку одну таку ВРАЖАЮЧУ своєю безглуздісттю поведінку - це на трасі з Скали-Подільської коли я пропустив Зомбі через себе, різко загальмувавши, але я тоді не знав шо він їде за мною :(

І здругого боку - якщо їхати і не балакати між собою, тобто шнурком а не поряд - який сенс в поїздках - це скучно :)

А загалом дисципліни нам би не завадило.

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 02.05.2007, 12:50:18 »
Тре складати Статут Шприхаля

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 02.05.2007, 12:55:26 »
Відрізок шляху де ми їхали через поле і де був сильний вітер ми з Сонцем якраз їхали один в одного а задньому колесі, час від часу міняючись позиціями - досить ефективно получилося - наш відрив від групи був просто величезний.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #5 : 02.05.2007, 13:00:32 »
Не быкуй-2 (не раскачивай лодку).

Езда в коллективе накладывает определенные ограничения и на скорость передвижения. Предположим, на покатушке группа едет со скоростью 20 км/ч, а ты можешь ехать 24 км ч! Порадуйся за себя - и реши: либо ты едешь как все в коллективе 20 км/ч, либо езжай куда хочешь самостоятельно, но не раскачивай колонну.

По моєму це треба Зомбі вивчити напамять. Щоб він знав цей рункт "назубок"
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #6 : 02.05.2007, 13:25:17 »
Я на колесы ччасом люблю повисыти, а ччасом, ны бо трохи тре бути уважним.
Зара відчуваю дистанцію між совїм і чужим колесом майже інтуітивно - а точніше боковим зором. Спокійно собі розглядаю  пейзажі. Час від часу врізаючись в Ромка. Декілька разі різко гальмував, якось виліталоз голови, буду акуратнішим. Але гальмував, тоді як ми не їхали "на колесі".

Offline Tiger

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +7/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 05.05.2008, 16:00:07 »
120 днів ніхто не згадував про правила. Пора їх нагадати :)

Також хочу добавити від себе.
оскільки в даній статті йде акцент на "Сидінні на колесі", технологію якого ми не застосовуємо то варто завстосовувати наступне правило:
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Кожен учасник ЗОБОВЯЗАНИЙ бачити в будь який момент часу мінімум 1 учасника попереду себе і мінімум 1 позаду.
Якщо з горизонту зникає участик Зменшуєш швидкість і чекаєш поки він не появиться.
Якщо через 5-10хв. він не зявляється повертати назад і шукати, але якщо відомо, що він попередив про зупинку (наприклад шнурівку завязати чи штанку поравити) просто зменшити швидкість щоб не прийшлось доганяти на всіх парах (Травма одного - наслідки всьому колективу!)
Вищий приорітет має останній учасник

--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
В поїздці 3-5 травня в Закарпаття я вже бувало подумав, що загубився коли тривалий час не бачив  нікого попереду. Добре, що позаду бачив двох учасників які теж відстали.
Це було коли я біля джерела набирав воду, а Бхаг і Удав (зустріли львівян).
--- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Також Варто домовитись про умовні позначення зупинки. Щоб не приходилось доганяти переднього учасника.
Теж закарпаття Коли в Романа спустило колесо другий раз! Я не докричався до Xlibes і не догнав його. Також озираючись назад Роман їхав дальше і можна було подумати що все гараз.
Врезультаті такої діяльності ми розбились на 3 гурти відстанню 2 км і 200м!!!
« Останнє редагування: 05.05.2008, 16:26:05 від Tiger »

Offline Ulka

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 301
  • Карма: +5/-0
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 05.05.2008, 16:15:23 »
і в кожної групи свої плюси і мінуси.
Наприклад в першій групи ти швидко їдеш але ти і багато відпочиваєш і довго, бо чекаєш решту.
В остані групі, тій шо самого заду, добре тим шо вони не женуть а просто собі помалу котяться , говорять, але зле те що вони майже не відпочивають, тому що як тільки вони підїжають до "чекаючих" ті одразу ж їдуть, і виходить шо вони зовсім не зупиняються а їдуть, їдуть, їдуть.....  o^-o
Ну а тим шо посередині майже самий оптимальний варіант... :)
Від роботи дохнуть коні - ну а я безсмертний поні!!!!! :-))))))

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 05.05.2008, 16:52:05 »
Та шо ви тут розвели таке :). Єдине правило то коли на колесо сідаєш сказати шо ти там є бо можна і вбити ззаді людині, незнаючи шо вона там є :). А так то просто триматись гурту і не розтягуватись на 10 км. Якшо хтось пропав існує мобільник. Воть і фсьо :)