Тема: Вихвалляння байками шлях до викрадення?  (Прочитано 23149 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.


Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #15 : 22.02.2008, 11:54:48 »
Гиразел, терміново витирай свій аватар, бо в тебе в очах світиться: я маю піцот баксів і буду з ними сьогодні біля драмтеатру...
да, і взагалі, коли ми домовляємось прь покатушку - місце і час треба засікрєчувати, бо прийде хтось і повідбирає всі наші канапки, наготовані в дорогу....ужос! :o
СС, ти хоч колись можеш бути серйозним? І взагалі хватить мої слова перекручувати. Я не закликаю до параної, я просто вважаю що треба убти обрежнішими. Хоча тобі то пофіг. с3.14здять цього купиш нового.  Тобі недовго збирати прийдеться.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 22.02.2008, 12:07:27 »
СС, ти хоч колись можеш бути серйозним? І взагалі хватить мої слова перекручувати. Я не закликаю до параної, я просто вважаю що треба убти обрежнішими. Хоча тобі то пофіг. с3.14здять цього купиш нового.  Тобі недовго збирати прийдеться.
Гиразель, обіцяю, як вкрадуть твого ровера -  буде серйозним рівно 1 хвилину (мовчання). а потім буду ржати:)))
якщо ти натякаєш на відносну дешевизну мого ровера, то він для мене і так дуже дорогий:) у всіх значеннях:)

Offline skaz

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 22.02.2008, 12:09:10 »
Ну ви загнули. Звісно не в банку. Від крадіїв я раджу велосипеди оберігати. Але щоб тримат иі пилтинки здувати то вже ні. Блін, тільки я б його зібрав. Пісець тернополю буде. У місті зявиться нвоа легенда - про Демонічного велосипедиста. БАйк у мене червоно-чорний, ще й я щось таке на себе підберу і все. Люди будуть боятися вихзодити зщ домів. А в лісі появляьться нові буреломи і ями. Все зруйную всіх переїду. Бу-г-га  >:D


Пацталомммммммм     :D ;D

Offline Cyrax

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 184
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
  • 1001001
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 22.02.2008, 12:13:39 »
Ну ви загнули. Звісно не в банку. Від крадіїв я раджу велосипеди оберігати. Але щоб тримат иі пилтинки здувати то вже ні. Блін, тільки я б його зібрав. Пісець тернополю буде. У місті зявиться нвоа легенда - про Демонічного велосипедиста. БАйк у мене червоно-чорний, ще й я щось таке на себе підберу і все. Люди будуть боятися вихзодити зщ домів. А в лісі появляьться нові буреломи і ями. Все зруйную всіх переїду. Бу-г-га  >:D

Ну чувак, час покаже яким ти у нас демон-райдером станеш ;D. Ловлю на слові у присутності усіх форумчан.
Попробуй тепер сказанути якусь маразматичну відмазку, коли ми попросим "показати клас" на 40см. вильоті.  :DДля мене, наприклад, пройде твоє хрещення коли ти стрибнеш із дропа там в карєрі (літом часто їздили туди, вже не памятаю назви села, що недалоко знаходиться від нього). Тоді докажеш, що ти не пустодзвін і не купив байк ради вихваляння.

І не кажи. що дроп галімий і т.п. Він якраз досить маленький, щоб навчитись контролювати байк при падінні, та виробити імунітет проти страху:)
Безневинних не існує, є лише різні ступені провини. (c) Warhammer 40k

Offline werty

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 165
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • <---Цукен--->
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 22.02.2008, 12:15:43 »
я буду 100% ;) хочу глянути на це цюдо :D

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #20 : 22.02.2008, 12:27:28 »
Ой, довго прийдеться чекати.  По перше я пригат ище невмію. А по друге байк то ДХшний а нее дьортовий. Так що до великих дропів я докочусь нескоро.
З.І. Нескоро не означає взагалі ніколи.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Cyrax

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 184
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
  • 1001001
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 22.02.2008, 12:46:57 »
Байк у тебе фрірайдний, а фрірайд сам по-собі включає в себе усі види дисциплін, такщо не відмазуйся. 8)
А дропати я тебе не заставляю одразу, але цього року повинен дропнути звітам, благо для твого нового байка це як наїхати на глибоку ямку, і непросічеш що проїхав її. Дроп приблизно 1.5 м від вильоту до приземки, його любий олух подолає.

Думаю за весну-літо наберешся відваги та вміння. Тільки головне, щоб у тебе було бажання вчитись і хотіти навчитись чогось хорошого і красивого, на що твій байк заслуговує!!!
Безневинних не існує, є лише різні ступені провини. (c) Warhammer 40k

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #22 : 22.02.2008, 14:00:31 »
Так, непоняв. півтора метра в довжину чи висоту? Ти про той що в карєрі? Та ложив я раніше липня(десь стільки часу треба щоб зжитися з байком) з нього пригати  :)
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Cyrax

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 184
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
  • 1001001
    • Перегляд профілю
« Reply #23 : 22.02.2008, 14:09:10 »
Це дроп а не дьорт, проводиш пряму від початку вильоту до кінцевої точки падіння і виходить десь 1.5 метра(уявна похила лінія).

Во додав фотку...
« Останнє редагування: 22.02.2008, 14:18:11 від Cyrax »
Безневинних не існує, є лише різні ступені провини. (c) Warhammer 40k

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #24 : 22.02.2008, 14:45:16 »
Всьо, Гиразел, хана твоїй рамі. Я вже маю всю мені потрібну інформацію. Плюс я знаю де ти живеш. Спеціально приходив з Віталіком 2 рази, щоб уточнити де ти мешкаєш.

А якщо серйозно, то по-перше, вітаю!
А по-друге, не тре так перебільшувати. Ось для мене опис ваших причандалів і обвісів як китайська грамота. Я навіть не знаю точно, що стоїть на моєму байку. Я веду до того, що такі відомості будуть цікавити тільки таких самих маніяків як ви.

А одні маніяки, наче, не повинні тирити роверів в інших маніяків.
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #25 : 22.02.2008, 15:26:34 »
Еразел Батькович, ви шо образились? Перестань дутись і зайди в аську, я тобі скажу скіки мені твого кожуха тре :)

Offline Вован

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 615
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Specialized Camber 2011 р.
    • Перегляд профілю
« Reply #26 : 25.02.2008, 00:13:52 »
Так пішов бред. Говорили про вихваляння байками, закінчили кожухами  :D

Offline skaz

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #27 : 25.02.2008, 09:54:21 »
Еразель шо ти так хвалишся - а фото вела я ше й досі не побачив   >:D

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #28 : 25.02.2008, 10:08:49 »
Можливо і не побачиш. Я вважаю погана прикмета виставляти фотки свого байка в неті. Вечь час тоді щось стається. Я взагалі старюсь не фоткати свого байка і компа.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #29 : 25.02.2008, 10:19:30 »
Шо забагато то не здорово.... Он твій байк був виставлений, як кандидат з картинкою, але ж він живий досі? Он мій байк світиться в славковій пікасі  як слон, але йому хоч би хни. Не перебільшуй, ніхто твого байка пиздити не буде

П.С. А я маю фокту твого компа  >:D
« Останнє редагування: 25.02.2008, 10:21:15 від Vetal »