Тема: Купив у Янека мустанга  (Прочитано 4909 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline peppermint

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 222
  • Карма: +53/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Перцева м’ята
    • Перегляд профілю
« : 20.07.2010, 21:51:28 »
 :D
Останній раз катався на ровері років з 10 назад, щоб не збрехати. І був у мене в дитинстві орленок. Хто старший на форумах (тим кому за 25) може і памятають такий вел. Велосипед  Яників - тепер уже мій - сподобався. Хоча ціна більше сподобалася. Не хотів зразу брати щось дороге. Спочатку треба згадати, як їздити. Бо в дитинстві велик мав 1 передачу. В Мустанзі їх 6. Планую дочепити спереді ще 2-3 зрочки якщо вийде. У Великах  сучасних я повний нуль. Навіть не "чайник", а "самовар".
Тому в мене буде прохання до Вас - шановні учасники цього форуму - підкажіть що на того мустанга можна вчепити. За тормозними колодками завтра йду на ринок.. бо ті старі вже своє відслужили, поки їхав  - то дупу теж так файно натрясло . Згадав добрим словом сідло з пружинами від орленка. Може щось таке завтра на ринку і знайду. Бо простата не казенна.

Цікавить наступне: яку спереді можна причепити зірочку - вірніше блок зірочок - бо в мустанзі одна стоїть....я хочу трохи більше. І які перемикачі швидкостей Ви би порадили. Прохання поставитися до мого топіку серйозно і допомогти толковою порадою. Повторюся у великах я не шарю бо пересів з мопеда на велик.
З цього мопеда.



а Фото мустанга є в темі Янека де він просить його оцінити.
« Останнє редагування: 20.07.2010, 21:54:35 від peppermint »

Offline Neoni

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 427
  • Карма: +9/-7
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 20.07.2010, 23:26:30 »
кажучи чесно блок передніх зірочок називається шатуни так шо коли будеш йти наринок кажи: шатуни на 3 зірки,перекидку передню бери якусь сіску, тобтьо шімано сіс хочаб то, або краще візьми в Теодора якусь гавняну (думаю на початок тобі хватить з головою).
За колодками на вібрейки зайди до Ролліна в його байкшоп і прикупи собі дві пари або навіть три пари колодок.(колодки десб по 18-20грню але класні, своє відпрацьовують.)
якщо ще якісь питання звертайся  o^-o

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #2 : 20.07.2010, 23:38:33 »
Мда, Пепер. НАмучаєшся ти  :). Всмислі почнеш міняти то не зчуєшся як збереш абсолютно новий велосипед. Всі ми через таке пройшли  :D .
 Шатуни(передні зірки і вали педалей) базарні коштують від 10 баксів кажись. Гадаю таких тобі НА ПЕРШИЙ ЧАС вистачить. Головною проблемою буде зняти зарашні старі. Так як різьба болта могла закипіти давно, да й не факт що від частих розкручувать за роки експлуатації вона не зірвалась. найкраще то забігти в РоверБайк чи Спорт+ у них купити і попросити тобі замінити. Це витяне додаткові пару десятків грн(за роботу) але збереже тобі нерви.
 Також я раджу неодмінно замінити всі тросіки і кожухи до них. Гадаю їх давно не міняли, вони могли забитися брудом. А тобі любий скаже що чисті і неушкоджені тросіки і кожухи це дуже вагома частина хорошого переключення передач.

З.І. Доречі ми з тобою вже зустрічалися. Я з Андрієм забирав у тебе диван  :D . Доречі диван справно несе свою службу   :)
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 21.07.2010, 08:55:10 »
Не поспішай сидушку міняти. Покатай 100 км і дупа сама звикне. Головне, правильно висоту і кут виставити. Класичний кут - 0 градусів (паралельно). Але дехто нахиляє вперед на 2-3 градуси, це тоді коли винос довгий і низько (відносно сидушки) знаходиться.
Колодки і тросики - це твоя безпека. Їх треба міняти обов'язково. Що стосується інших вузлів, то не поспішай, краще покатайся і відчуй байк.

Offline Tiger

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +7/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 21.07.2010, 09:30:28 »
Я б теж казав не спішити щось міняти. Хоч трохи поїздити.
щодо сідла то краще на ті перші 100 км купити велотруси на гумі легше буде звикати.

п.с. я свою дупцю гартував, після великої перерви, на сідлі команча.

Дописано : 21.07.2010, 09:31:42
ну і обовязково почитати статті про коліна, педалювання і т.д.

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #5 : 21.07.2010, 09:49:33 »
Шатуни знімуться легко. Я їх знімав. бо перебирав каретку.
Але я б приєднався до думки - наразі ніц глобально не міняти.
Зупинитися на тормозах, і переклюку задньому.
Люди нормально на Україні виїздили все життя по горбах, то тобі тих шість зірок ззаді вистачить сповна. Сідло - мусиш привикнути. Бамбетля не купуй - то дурна трата грошей.
Не знаю особисто Ролліна, але якби в нього були гальмівні системи - вібрейк, то радив би піти до нього, купити, і заодно щоб поміг встановити. Одночасно з тим купити переклюк (менетку) - раджу найдешевший - бо купляти якийсь автомат до того ровера - жирдяйство.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 21.07.2010, 09:55:49 »
шатуни якісь маю, віддам по чом взяв, тобто просто так... за перекидку і манетку тра дивитись, може шо і найду за сугубо символічну...

сідло не спіши міняти... можу спозичити поки опа не привикла підсиділ з амортом(27,2) і сідло мягке до нього.


Offline peppermint

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 222
  • Карма: +53/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Перцева м’ята
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 21.07.2010, 12:07:51 »
Дякую З а поради всім хто відгукнувся. Таки певно куплю нову тормозну систему і праву перекидку.