Тема: Порадьте велосипед до 2500грн.  (Прочитано 13324 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline rozdobko

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 119
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 06.04.2008, 19:53:06 »
хм....дякую за пораду, всетаки його б не взяв, бо забрали з магазину....от так то....значить не доля

Offline rozdobko

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 119
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 07.04.2008, 17:18:17 »
всьо, взяв  :-))   LeaderFox 2008 Dragstar  ненаю , ну надіюсь не пожалкую o^-o

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 07.04.2008, 17:44:43 »
красунчик:) скільки дав?

Offline Віталько

  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 07.04.2008, 18:41:47 »
Так де ж то МТБ? :)

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #19 : 08.04.2008, 09:31:17 »
Вчора мацав того драгстара. Звісно не твій агрегат Вєталь, і тим більше не Дріма, але цілком пристойний байк. Закос під дьорт видно, але без фанатизму, ганяти на ньому можні цілком спокійно.
 Сам байк зібраний з компонентів непоганого класу. Вилка РСТ Ланч масляна, передні тормоза Авід ББ5, задні якісь вібряки. Зате втулки одразу обидві під дискарі, правда під ЦентрЛок. Резину поставили Тіогу., шатуни і глагол труатівовські. В общім до чого я це все - байк свою ціну цілком оправдовує  ;).
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline rozdobko

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 119
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 08.04.2008, 16:26:27 »
о, дякую Erazel за рекламку. я сам про нього таке не знаю(просто не дуже шарю в тому всьо, і ви ж частіше мали справу з ними). ненаю, покищо радію, ще мені не спортили настрій типу "фуфло"      p.s.взяв його в ровер байку за 2560, при ціні 2600 (мабуть просто я набрид і власниця зжалілась і гонорово скинула 40 грн), хотя він на байкшопі 2770. так що...побачимо......
« Останнє редагування: 08.04.2008, 16:29:02 від rozdobko »

Offline Вован

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 615
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Specialized Camber 2011 р.
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 13.04.2008, 00:33:49 »
я його бачив в ровер байку. таке фуфло що жопа. рама менш більш нормальна. але обвіс одстойний. знаю я ту ланч. напевно це та сама на якій я цілий день відганяв, а потім привіз під вечір назад, бо шняга рідкісна.

Offline rozdobko

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 119
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #22 : 13.04.2008, 01:10:28 »
та для мене хватає, якби я пертендував на якісь медалі або брав учась в різних змаганнях то я б балдів і викидав шалені бабки, а так для пересічного користувача, який виїжає 1 раз на тиждень то для мене норм, і вона мене задовольняє з головою.... :P :P :P :P :P :P o^-o    а вел в загальному норм, якби я кидав 15-20 тис мона було б посперечатись що там в мене класне а що погане(а до 4-5 тис я не вірю що щось може бути класне, всеодно ж в нас десь по підвалах складають, і про нормальну якість мона тільки мріяти)  а доречі в мене старий вел (за 1 тис грн)відганяв 2 тис км без єдиної поломки, і вилка там стояла хз чия і яка, і норм.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #23 : 13.04.2008, 10:23:38 »
я його бачив в ровер байку. таке фуфло що жопа. рама менш більш нормальна. але обвіс одстойний. знаю я ту ланч. напевно це та сама на якій я цілий день відганяв, а потім привіз під вечір назад, бо шняга рідкісна.
Єдине спірне місце тема вилка, і то незнати чи то всі ланчі такі чи то тобі така попалась(доречі Ланчі є двох видів, масляні і еластомерні. Ти брав еластомерку, тут же масляна). Все інше цілком на рівні як за свою ціну, да й без врахування ціни досить непогане, сказав би що на голову вище того на чому ти катаєш. А ти ж ніби цілком задоволений своїм байком.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #24 : 13.04.2008, 11:32:03 »
2 rozdobko - не слухай нікого хто каже шо гівно чи не гівно - катай сам - ровер як для почтаківця нормальний - почнеш катати побачиш наберешся досвіду потім будеш знати що тобі потрібно дальше, якому стилю ти віддаєш перевагу і яке залізо тобі буде потрібне - і вже по ходу будеш апгрейдити свій апарат. У мене наприклад є гібрид з обвіскою початкового класу shimano acera - і за два роки катання я ніколи не нарікав на нього і ним дуже довольний, головне оприділитися для чого ти його береш :)
так що вітаю з покупкою :) головне щоб велик і процес поїздок на ньому тобі подобався.... а решта не має значення...

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #25 : 13.04.2008, 11:40:24 »
п.с. подивися який велик і яких результатів його власник на ньому досяг
http://www.velokiev.com/forum/viewtopic.php?f=19&t=46315