Тема: Мій роверик  (Прочитано 15963 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 20.07.2010, 19:10:18 »
я би з артеками не вітав... саме через поломку артеків я вилетів без тормозів на головну... ппц повезло шо не влетів під машину
До сьогодні не дивився які у мене гальма. Виявляється ARTEK. Нормально працюють, якщо масло на колодки не попадає :)

Offline worm

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 533
  • Карма: +15/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Raspberry
    • Перегляд профілю
    • worm.te.ua
« Reply #16 : 21.07.2010, 21:45:42 »
До апгрейду додається нова камера ... якщо це можна назвати апгрейдом. Вчора ввечері зловив 19 мм шурупа, в сумі 5 проколів. Так що тепер маю запаску  :)

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 22.07.2010, 11:12:45 »
До сьогодні не дивився які у мене гальма. Виявляється ARTEK. Нормально працюють, якщо масло на колодки не попадає :)
при різкому і жосткому тормозі з них вилітають упорні штирьки, тупо запресовані в пласмасу... причому зовсім не тоді коли ти того чекаєш

Offline sanlexik

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 421
  • Карма: +24/-3
  • Стать: Чоловіча
  • hybrid style
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 24.07.2010, 00:35:00 »
Особисто для тебе, "хробачок", позичу шолом (як налізе на довбеньку)
приїжджай - поміряєш! Будеш мав на серйозні покотеньки.
Fuji Nevada Cross

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 24.07.2010, 17:38:07 »
при різкому і жосткому тормозі з них вилітають упорні штирьки, тупо запресовані в пласмасу... причому зовсім не тоді коли ти того чекаєш
Пусті розмови, поодинокий випадок не говорить про те що ці гальма погані. Мерси, БМВ також деколи ламаються. Можу додати лише, що я свої гальма декілько разів перевірив дуже жорстоко. Це було тоді коли гнав 37 km/h з гори проти вітру і мені зірвало капелюха з голови. Тоді я "дав по тормозах" обох і успішно зупинився. Було декілько інших випадків у місті, але перелічувати не буду. Ці випадки говорять лише про те, що у тебе гальма були або старі або браковані.

Offline avalanche

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 445
  • Карма: +7/-3
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 24.07.2010, 18:08:13 »
От і я про це :)
Нас невозможно сбить с пути, нам пофигу куда идти:)

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #21 : 24.07.2010, 20:28:54 »
Це було тоді коли гнав 37 km/h
 :laugh: :laugh: :laugh:
А я вот йшов з велосипедом, тут бачу ямка, нажав на тормоза і велосипед в ту ж секунду зупинився як вкопаний. У МЕНЕ КРУТІ ТОРМОЗА  :D

Дописано : 24.07.2010, 20:30:07
Тоді я "дав по тормозах" обох і успішно зупинився. Було декілько інших випадків у місті, але перелічувати не буду. Ці випадки говорять лише про те, що у тебе гальма були або старі або браковані.
Друже, ти ще ніколи не помирав, але ж це не значить що ти безсмертний, правда? Для всього буває перший раз, ДЛЯ ВСЬОГО.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #22 : 25.07.2010, 12:38:28 »
Для всього буває перший раз, ДЛЯ ВСЬОГО.
а перший часто може стати останнім...

Пусті розмови, поодинокий випадок не говорить про те що ці гальма погані. Мерси, БМВ також деколи ламаються. Можу додати лише, що я свої гальма декілько разів перевірив дуже жорстоко. Це було тоді коли гнав 37 km/h з гори проти вітру і мені зірвало капелюха з голови. Тоді я "дав по тормозах" обох і успішно зупинився. Було декілько інших випадків у місті, але перелічувати не буду. Ці випадки говорять лише про те, що у тебе гальма були або старі або браковані.
НЕ ПИШИ ДУРНИЦЬ!!! артек це гавно!!! і не нада писати про то шо мерс можна поломати... скорше навпаки ... ТОБІ повезло і взяв запора який ШЕ не поломався... а про зупинку з 37 це круто!!! а ти з 70 тормозити не пробував? Та хрень шо летить в артеках ломається не від жосткості тормозіння, а від виробітки... А про поодинокі випадки... Дійсно... Які дураки платять по парі кілогривень за блатну гідравліку... є ж артек!!! вот це я лоханувся... деори поставив АРТЕК ЖЕ РУЛИТЬ!!!! всьо завтра йду купляти артеки... До речі ти не знаєш чого їх ставлять тільки лєві виробники на бюджетні моделі? я знаю... бо дешеве гавно

Offline worm

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 533
  • Карма: +15/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Raspberry
    • Перегляд профілю
    • worm.te.ua
« Reply #23 : 25.07.2010, 13:13:29 »
Уже налякали .... я з роботи їжджу із пристойної гори, якщо вилетять гальма то спинять аж дерева або глибоченький рів (кутківці, вул. приміська в сторону монако). Так що поділіться яку модель Shimano брати по відношенні ціна якість.
У РБ є якась моделька за 115 грн.
Наперед вдячний  :)

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #24 : 25.07.2010, 13:39:48 »
а,так,ті тормоза в Р.б мені подобаються,в мене передні вибряки фірми промакс,тормозять добре,я задоволений,а задні вибряки якісь (не фірмові)але тормозять нічим не гірше за фірмові,просто колодки треба дорожчі купляти

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #25 : 25.07.2010, 13:49:11 »
У РБ є якась моделька за 115 грн.
то 422 алівіо... дуже пристойні... раджу поставити на перед, а ззаді пофігу шо ставити, аби хоть якось працювало.

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #26 : 25.07.2010, 14:01:54 »
але шось дорого я в неті дешевше знайшов http://www.velostyle.com.ua/index.php?cat=659&sort=&sid=9f4d027706151d6f308b19cbbdb3c0a2&filter_id=12

ніби в р.б такіж самі

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #27 : 25.07.2010, 15:03:16 »
але шось дорого я в неті дешевше знайшов http://www.velostyle.com.ua/index.php?cat=659&sort=&sid=9f4d027706151d6f308b19cbbdb3c0a2&filter_id=12

ніби в р.б такіж самі

я не мав на увазі шо брати треба там... я про модельку... :P

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #28 : 25.07.2010, 15:35:14 »
а перший часто може стати останнім...
НЕ ПИШИ ДУРНИЦЬ!!! артек це гавно!!! і не нада писати про то шо мерс можна поломати... скорше навпаки ... ТОБІ повезло і взяв запора який ШЕ не поломався... а про зупинку з 37 це круто!!! а ти з 70 тормозити не пробував? Та хрень шо летить в артеках ломається не від жосткості тормозіння, а від виробітки... А про поодинокі випадки... Дійсно... Які дураки платять по парі кілогривень за блатну гідравліку... є ж артек!!! вот це я лоханувся... деори поставив АРТЕК ЖЕ РУЛИТЬ!!!! всьо завтра йду купляти артеки... До речі ти не знаєш чого їх ставлять тільки лєві виробники на бюджетні моделі? я знаю... бо дешеве гавно
1. По перше, добирай слова.
2. По друге, тут мова йде про звичайні тормоза (V brake), а не гідравлічні.
3. По третє, ніхто не говорить що ARTEK кращі за DEORE. Мова лише про те, що для не екстремального стилю ARTEK підходять нормально.
4. Четверте, на швидкості 70 різко гальмувати просто неможна.
5. П'яте, якщо слідувати твоїй логіці, тоді будь-хто з тормозами кращими за DEORE, наприклад серія Shimano XTR, може сказати тобі "DEORE - це дешеве г..."

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #29 : 25.07.2010, 16:12:38 »
1. По перше, добирай слова.
2. По друге, тут мова йде про звичайні тормоза (V brake), а не гідравлічні.
3. По третє, ніхто не говорить що ARTEK кращі за DEORE. Мова лише про те, що для не екстремального стилю ARTEK підходять нормально.
4. Четверте, на швидкості 70 різко гальмувати просто неможна.
5. П'яте, якщо слідувати твоїй логіці, тоді будь-хто з тормозами кращими за DEORE, наприклад серія Shimano XTR, може сказати тобі "DEORE - це дешеве г..."

1. Уважно перечитай свій попередній пост і подумай чому я вживаю те що вживаю...
2. Мова йде про способ зупинки ровера, а не про тип тормозів... можна і тапком клавно тормозити...
3. Якшо ти мав на увазі 2 круга по парку в рік, то погоджусь
4. Ти так собі рішив? може є багато змінних від яких це залежить крім швидкості? в пості мова йшла про то шо зупинка вела з 37км/год це не ознака крутизни тормозів... постав колодки ХТ і любе ге зупинить ровер... але вот скільки раз...
5. не повіриш катаю на алівіо/деор на КК і промакс/ХВЗ на міському... ХТ мав комплект паралелок... важкі і надто різкі... а моя логіка каже шо алівіо/тектро/сд5 то мінімальний рівень для того щоби почувати себе спокійно для КК покотеньок, де можна влетіти так шо не радий будеш... зрештою... якщо життя надоїло не слухай того шо я кажу... це ж маячня...