Тема: Звіт "Падіння колективу" або ж "Як ми відкатали Велотур по замках ЗахУкр 07.2010  (Прочитано 14532 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #15 : 05.07.2010, 20:40:26 »
А де вони?

В сусідній темі. http://forum.shpryha.te.ua/index.php/topic,3305.0.html

Там "чісто" фотки, тут - "чісто" сваримося і вчимося на своїх помилках.

Дописано : 05.07.2010, 20:44:28
...Готувати о третій ночі сніданок щоб потім його поскладати в термоси, щоб потім його зранку з'їсти  - чи я не зрозумів суті цієї інновації, чи ви, хлопці -  справжні корки.
Я так розумію, хлопцям просто не спалося і спати не хотілося, шо вони вирішили дурно часу не гаяти і варити їсти вночі. Звичайно, в нормальних умовах рідко хто себе так поводить. А тут мабуть стрес давався взнаки.
« Останнє редагування: 05.07.2010, 20:44:28 від bhagavan »

Offline mlad

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 204
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 05.07.2010, 21:06:01 »
Ситуація в колективі під час подорожі склалась однозначно не проста...
Чогось одразуж нагадав момент з фільму "кін-дза-дза":

— А как вы на Земле определяете — кто перед кем сколько раз приседать должен?
— Ну, это на глаз
— Дикари!!!!




Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 05.07.2010, 21:16:19 »
та нічо поганого не сталося, посміявся з історії в викладі Стєчкіна  :D.

а де ви того Степана знайшли? хтось його знав до цього? він мене ше минулого року агітував в ДОООООВГОметражки.
« Останнє редагування: 05.07.2010, 21:21:21 від Andrizzio »
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 05.07.2010, 21:51:58 »
2 Гітлера на один натовп забагато, однозначно.  Якщо Стєчкін організовував цю покотеньку, то він і мав рулити, однозначано. якщо комусь не подобалось щось - то не тре було тоді їхати. з іншого боку - нєфік скликати маловідомих і невідомих людей в покотеньку. хоча то ніби і була покотенька для новачків.

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 05.07.2010, 22:20:51 »
Рулить парадом однозначно той хто його і заварив. Це повинна бути аксіома для кожного хто підписується на поїздку. Наш гурт первісно був згуртованим і питання навіть такі не обговоювалися не то щоб вже суперечки виникали. Тому брати в дво- і більше денки невідомих людей я б ніколи не взяв, без попередньої поїздки на 1 день. Мені деколи і зі своїми важко :).
п.с. з іншого боку така ситуація це добрий досвід у веложитті.

Offline Aelita

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 506
  • Карма: +155/-11
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 05.07.2010, 22:26:26 »
Неприємна ситуація склалася. Ще в поїзді одна особа нам повідомила, що Tiger і CoRacK будуть окремо від нас і харчі взяли з собою. Я цілу поїдку дивувалася чому вони так вирішили, все таки разом їдемо. Тепер все зрозуміла. Таке враження, що колектив умисне розбили на частини. Незручно перед хлопцями.  :(

CoRacK

  • Гість
« Reply #21 : 05.07.2010, 23:25:00 »
Що було, те загуло, головне не повторювати помилок в майбутніх поїздках o^-o :).

P. S. Стечкін свідомо чи несвідомо, застосував древню римську тактику: "Розділяй і владарюй" :), - але в результаті, така тактика не принесла очікуваного результату і якщо з першою частиною він упорався блискуче, то з другою - не склалося :laugh: :D :).
А все тому-що якраз тих, хто Стечкіна би підтримав, він якраз і "ізолював" він себе та від інших :(.
А якби не було поділу, то не прийшлося би брести 7 км пішки ні йому, ні решті. Проїхали б всі як я з Тайгером по нормальній дорозі. Все-таки троє проти двох би виграли. Надіюсь Алекс візьме це до уваги і не намагатиметься розділяти групу в наступних поїздках. Перша поїздка в квітні по цьому ж маршруту, пройшла як на мене дуже вдало.
« Останнє редагування: 06.07.2010, 00:17:38 від CoRacK »

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #22 : 06.07.2010, 09:36:39 »
глянув на фотки того степана... таки реально може "задавити інтелектом" >:( почнемо з того шо груп ізначально було 3...
1степан
2корак, тайгер
3решта

таяк анонсувалось катенькою для новачків, то стечкіна можна поняти шо він дистанціювався від гр.2 шоб вони не плюнули на його авторітет і не дьорнули вперед з тою частью гр.3 яка мала би таке натхнення...

Рулить парадом однозначно той хто його і заварив. Це повинна бути аксіома для кожного хто підписується на поїздку.
заварювач і карівник походу то не завжди одне лице... в минулому році я підбив народ на "кукурузу" і вдало злив керівництво на еразела... вийшло афігенно...

а взагалі +100 демократія і анархія то різні речі... це не була демократія... зрештою якби я шось довго планував, і мене задавили "авторитетом" я би тоже послав всіх нахер і лишив групу, оскільки фактично це група його лишила, якшо я правильно поняв шо сталось

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #23 : 06.07.2010, 10:13:53 »
Неприємна ситуація склалася. Ще в поїзді одна особа нам повідомила, що Tiger і CoRacK будуть окремо від нас і харчі взяли з собою. Я цілу поїдку дивувалася чому вони так вирішили, все таки разом їдемо. Тепер все зрозуміла. Таке враження, що колектив умисне розбили на частини. Незручно перед хлопцями.  :(

Ну не знаю як Тарас, а Василь (Корак) відрізняється трохи норовом у питаннях кулінарії: такий собі калорійно-зважений науковий підхід до підбору раціону :). Якби ви його долучили до "своєї ковбаси", він би все одно тримався осторонь і їв свою гречку чи мюслі ). Шо нє (питання до Корака)? Але те, шо готувати їжу разом було би дружніше, приємніше і феншуйніше - то факт. І тоді ніхто б на вас не тиснув авторитетом - ніякі Степани і іже з ними.

Offline Tiger

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +7/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #24 : 06.07.2010, 11:17:38 »
Я теж потроху стаю подібним до Василя :).
Коли почав їсти як він то і вкручувати можу разом з ним :), а вкручує він дай Боже.

тай взагалі справа не в кухні, а в самому відношенні один до одного.

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #25 : 06.07.2010, 13:16:30 »
Коли почав їсти як він то і вкручувати можу разом з ним :), а вкручує він дай Боже.
просто ти пересів на нормальний ровер... :)

Offline Tiger

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +7/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #26 : 06.07.2010, 14:18:28 »
І таке можливо.
але вже відчув що нормальний харч дозволяє мені менше втомлюватись.

Скажімо Картопля, Рис мене не тримає. Я дуже швидко хочу знову їсти і втомлююсь.
Макарон - 50 на 50
Гречка - тримає класно, тому я останні дві поїздки обовязково її беру з собою.

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #27 : 06.07.2010, 14:27:27 »
Скажімо Картопля, Рис мене не тримає.

 :D :D :D  держитє мєня сємєра
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

CoRacK

  • Гість
« Reply #28 : 06.07.2010, 14:36:48 »
Те, що я їв би свою їжу, то це - однозначно, але ж я при цьому не відриваюся від колективу. Коли ж ми з Тайгером намагалися так би мовити зконтактуватися з іншою групою, то зразу натикалися на Стечкіна, який давав зрозуміти, що нам тут не місце.
З одного боку, його можна зроруміти, бо він певно звик до "щирої" української натури, яка любить все нахаляву. Але я особисто ні печива, ні ковбаси тої не їв би, бо голодний не був протягом усією поїздки. Ми просто не хотіли відриватися від колективу, тому і йшли до гурту :).
Крім того, я віз казанок спеціально для всіх, бо він в мене 5 літровий, Стечкін спеціально попросив його взяти, бо як він сказав у них тільки маленький казанок, але в результаті ним скористалися лише ми з Тайгером. І я досі до кінця не розумію з якою метою Алекс намагався нас з Тайгером відділити від всіх. Власне від цього всі тільки програли :(. І казанок міг не брати, взяв би більше мюслів та й усе :).

Роздуми про глікемічний індекс переніс в їдло :) http://forum.shpryha.te.ua/index.php/topic,1136.30.html
« Останнє редагування: 06.07.2010, 15:11:51 від CoRacK »

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #29 : 06.07.2010, 14:56:23 »
Щоб ти знав глікемічний індекс очищеного рису і картоплі = глікемічному індексу цукру
після цієї фрази рекомендую Андріціо сховатися в кущах)