Тема: 29 квітя 2007 року неділя  (Прочитано 24720 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #45 : 27.04.2007, 19:04:28 »
Може в когось неїдущого є "штани" на ровер лишні (сумка на багаждник)??? Буду дуже вдячний якшо хтось мені позичить на цю поїздку. Або буду радий якшо скажете де зара Є сумки (РБ не в щот, я жму 110 гривень). Короче кажіть якшо маєте або знаєте де ТОЧНО є.

Offline udav

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 120
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • 2 колеса возять душу!!!
    • Перегляд профілю
« Reply #46 : 27.04.2007, 20:24:52 »
хлопці в мене вміщається або палатка або спальнік щоб взяти і то і то треба багажнік а його нема. по попередніх постах зрозумів що більше потрібна буде палатка отже беру її тимбільше вона компактніша. з палаткою в мене в рюкзаку ще буде торхи місця якщо хтось ще має запасний невеликий спальнік або підстилку то візьміть для мене бо я реально мерзну в ночі. Хоча якшо хтось знає де в тернополі можна купити непоганий спальнік але тільки компактний то я буду в суботу в тернополі і можливо куплюсобі. такшо пишіть свої пропозиції я буду цілий вечір в онлайні

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #47 : 27.04.2007, 20:46:30 »
хлопці в мене вміщається або палатка або спальнік щоб взяти і то і то треба багажнік а його нема. по попередніх постах зрозумів що більше потрібна буде палатка отже беру її тимбільше вона компактніша. з палаткою в мене в рюкзаку ще буде торхи місця якщо хтось ще має запасний невеликий спальнік або підстилку то візьміть для мене бо я реально мерзну в ночі. Хоча якшо хтось знає де в тернополі можна купити непоганий спальнік але тільки компактний то я буду в суботу в тернополі і можливо куплюсобі. такшо пишіть свої пропозиції я буду цілий вечір в онлайні

Бери і то і то я шось повезу.

Offline wolf

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 105
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #48 : 27.04.2007, 21:25:02 »
Може в когось неїдущого є "штани" на ровер лишні (сумка на багаждник)??? Буду дуже вдячний якшо хтось мені позичить на цю поїздку. Або буду радий якшо скажете де зара Є сумки (РБ не в щот, я жму 110 гривень). Короче кажіть якшо маєте або знаєте де ТОЧНО є.
я чисто випадково згадав, що маю старий саморобний велорюкзак, який можу позичити "страждущим"). звоніть 050-3377497. А Еразелю, як найбільш заслуженому роверисту, та до того ж без багажника, можу позичити пристойний рюкзак на спину.
полоса неудач заканчивается там, где начинается территория кладбища

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #49 : 27.04.2007, 21:42:08 »
Сергій! Каремат я маю, дам.
Бери палатку - в тернополі перепакуємось. Якщо спальник дуже великий - то все ясно.

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #50 : 28.04.2007, 09:05:47 »
Сьгодні мені волкалекс дасть саморобний велорюкзак - так шо Веталь ти знаєш де мене шукати...
Я беру палатку і запасний карімат - кому потрібно то віддам.
Бачив вчора спальники на гумі біля РБ по 50-85 грн.!!! Кому тре хай йдуть і вибирають.

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #51 : 28.04.2007, 13:32:01 »
Я вже купив собі габажник і штани, спальник позичив, карімат візьму в когось з бойців, які мають по 2. Я ГОТОВИЙ КАТАТИ :)

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #52 : 30.04.2007, 16:17:24 »
Ну й флюдери, ну й флюдери... Зате стільки організаційних питань повирішували :).
Малатки шо тут ше скажеш. Мені вже цікаво як то ви там переночували в тих палатках. Але знаю, що звіту одразу не побачу  :). Бо вони довго пишуться і певно під відповідний настрій. Я би писав вже помаленьку але не знаю про що  :)...
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #53 : 01.05.2007, 10:43:23 »
От і вернулись ми. Всі живі і цілі. Але от на рахунок цілих то просто повезло. Бо я готовий був всіх повбивати. Цілу дорогу в неділю, у мене крутилась думка "Яка су__ спланувала поїздку і не подивилась на погоду" вся дорога була мокра, ще й дощ падав. А я взяв з собою ЛІТНІ речі. Тонку футболку і тонкі штани. Промок до нитки. А тепер самі представте що таке їхати ПОВНІСТЮ мокрим у холодну погоду. Я дивуюсь як нічого собі не простудив. Добре що хоч після обіду дощ перестав і дорога прочала сохнути.
 Та й на остнніх 20 км подорожі сталась зі мною трабла. Дрім з Сонцем відірвалися вперед, я сів їм на колесо, через деякий час ми зауважили що занадто далеко відірвались. рішили зачекати інших. І тут я побачив шо у мене тріс скат, і вилізла здоровенна гуля. Як камера не бабахнула я незнаю. З горем пополам ми ту диру заклеїли, але гуля була всерівно, і то при ледве накачаному колесі, накачаному рівно на стільки щоб обід не доставав до землі.. Дальше боялись качати. Так я і їхав з ледве накачаним колесом. Добре що хоч Удав їхав біля мене(контролював мій стан), та Зомбі з Ромкою спереду крутили педалі. Якось рівняючись на них(стараючись не відставати), та ховаючись від вітру за Удавом я і подолав останні кілометри. Але сил ЗОВСІМ вже небуло. Бо їхати було СКАЖЕННО важко. таке враження було що дорога намазана супер-клеєм. Колесо буквально влипало в дорогу. Та й що ж хотіти від ненакачаного колеса.
 Ось такі пироги. Всю поїздку в деталях думаю незабаром опише Зомбі.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #54 : 01.05.2007, 11:20:07 »
Яка сука спланувала погоду, не подивившись на поїздку?

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #55 : 01.05.2007, 11:30:37 »
Ну незнаю. Не я ж планував поїздку  :P
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.