Тема: Rocky Mountain RMX  (Прочитано 7602 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Анджей

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 44
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 28.04.2010, 19:15:54 »
ну в тих манітушках 180-200 ходу але ноги там дуже довгі,тому вона в порівняні з 888 висока. а тут ти вгадав,в цих 888 рц2х навіть не 200 а 170 ходу.буду пробувати розганяти...

Offline mlad

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 204
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 29.04.2010, 01:05:57 »
я не кажу шо воно гівно... в жоднім разі... я просто не доганяю...  а з лінкажа я уже втикав в картинку...

я накидав як я бачу розклади сил і тут вроде очевидно як воно пробує поломати лінки і аморт(зел. - прикл сила, черв. - реальна сила, синя - то шо йде на нагрів/поломку аморта )..
Я хоть і не дуже пам"ятаю курс фізики, но здається менні шо тут не то ваапше...
для початку - навантаження на аморт нелінійне, видно по роботі системи... Потім - розглядади таку систему (так як ти розмалював вектори сил) в момент статичного навантаження потрібно, так би мовити, для кожного вузла...
Припустимо шо ми розглядаємо систему сил в данний (як вказано на малюнку) момент часу... Маємо:силу яка в тебе на малюнку позначена зеленим кольором... Вона діє на систему яка повинна протидіяти цій силі (оскільки ми прийняли шо система знаходиться в стані рівноваги). А далі, якщо дійсно цапануло, розмалюю при потребі і за пиво )))
Скажу одне, аморт (задній) тут працює в штатному режимі, без "підігріву"  *No*...

Offline Taras

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 23
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 29.04.2010, 18:47:41 »
Потужно)))

Offline Анджей

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 44
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 27.06.2010, 18:25:00 »
обновився :)