Тема: Crash _ Падіння , як часто ми падаєм  (Прочитано 14276 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline ROLLIN

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1083
  • Карма: +9/-4
  • ROLLIN
    • Перегляд профілю
    • www.zholudi-neon.prom.ua
« Reply #15 : 25.01.2008, 20:47:51 »
Ммммда...нуй спітр зарився. ;) ти чо васа без шолома пригаєш? :)
Я теж як стрибнув на тому діьорті пішов носм вниз але приземлив.Там радіус хреновий тре йогонормальний робити ()невобіду лопатникам з львівської)
  Іше як я побачу шо хто стрибає без шолома то вломлю йому так шоб він знав!!! :)
Подумайте про ваших рідних. я за екстрім але бережіть себе Ви комусь потрібні ше :)
 От Еразель Молодець  фулл собі предбав, хоч пока ше не валить сильно, але думає головою
за шо тйому респеркт і уважуха,як кажуть у нас в селі +1 ;)

www.zholudi-neon.prom.ua   veloshop? neonshop

Offline spirit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 514
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 25.01.2008, 21:33:19 »
до того як ти стрибав, його 10 разів переривали, а після того падіння я стрибав нормально, просто цей раз розігнався трохи більше ніж треба, і на майбутнє, якшо когось доля закине на львівську, НЕ СТРИБАЙТЕ ТАМ, шоб там норм стрибати, треба ше багато землі перелопатити, я там був на днях, то ті трампліни на місце бойових дій похожі, там шоб шось нормальне зробити треба то всьо нах похносити і наново почати, так шо їздіть в ліс ::)
GO HARD OR GO HOME!

Offline Вован

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 615
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Specialized Camber 2011 р.
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 26.01.2008, 02:13:46 »
Так дійсно без захисту стрибати нівякому разі не можна. ROLLIN правильно висловився. "Дійсно перед тим як пригати добре зважте все і неробіть дурниць, обовзяково надівайте захист, не думайте про себе тільки. В першу чергу згадайте свою маму, та батька. Як їм буде важко якщо ви щось собі зробити. Вкращому випадку ви можете зломати собі руку чи ногу. А хребет!!!!! і голова це саме важливіше. Можна залишитись на все життя калікою. Такщо розраховуйте свої сили правильно і без ніякого фанатизму!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   А ось моє саме серйозне падіння, доречі я був без захисту  >:D












Offline spirit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 514
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 26.01.2008, 10:34:47 »
Якшо не важко то захости будь-ласка фотки де інде і виклади сюди лінки.
чесно кажучи мені влом :),якшо мішає, то потри.
GO HARD OR GO HOME!

Offline yge 06

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 132
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 26.01.2008, 15:55:21 »
*Іду* я якось в ночі в дим пяний з центру на дружбу,біля церкви ,що над ставом, вирішив звернути на тратуар біля світлофора, але трохи провтикав бардюр.Результат здерта шкіра на бороді,побиті коліна, ушиби ребер і ключиці.2 тижні лікарняного.Думав що ТРЕКУ прийшов гаплик,але як на диво байк цілий і служить другому газді. О.
лисий, но не скінхед

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #20 : 28.01.2008, 10:16:30 »
От Еразель Молодець  фулл собі предбав, хоч пока ше не валить сильно, але думає головою
за шо тйому респеркт і уважуха,як кажуть у нас в селі +1 ;)
Як казав "Erazel I" "Захист треба в двох випадках: Коли ти невмієш катати, бо будеш часто падати, і коли ти вмієш катати, бо будеш падати рідко але злобно".
 А фулл мене вже нераз спасав, причому якщо не від смертельних випадків то від травмоопасних точно. Останній то була Співочка коли я приземлився рівно на голову, мало не відключився, аж в очах потемніло.
 Маска теж річ потрібна. Ну болото то так, лірика, а ось гілки в лісі то річ небезпечна. Один раз вже поулчив гілкою по очах, з мене годі.
 Доречі, я ось нерозумію чого всі вважають що в захисті в місті катати не треба. Весь час питання "А чого ти в місті фулл надіваєш?". Ну якщо він мені не мішає то чого я його знімати буду.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Вован

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 615
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Specialized Camber 2011 р.
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 29.01.2008, 00:56:04 »
Еразель, а ти взяв вже щитки в yge 06. Бо э лишні грошеннята і я би їх взяв собі, якщо розмір підійде?

Offline Dreamland

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1382
  • Карма: +11/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #22 : 29.01.2008, 08:48:34 »
Думав що ТРЕКУ прийшов гаплик,але як на диво байк цілий і служить другому газді. О.
переднє колесо таки трохи погнуте :)

Offline yge 06

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 132
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #23 : 04.02.2008, 19:20:19 »
Колисо то фі ....я, добри шо голову не погнув.А РОЛЛІН правий хто стрибає без котла ,тому треба добринькоі роздачі надавати.
лисий, но не скінхед

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #24 : 18.01.2009, 00:18:13 »
Хех...)Падіння різ неприємна...але додає адреналіну  :) Були в мене випадки навіть цієї зими..))Котився з горба біля церкви біля озера...ну там де обеліск стояв дуже давно)думав зїду на тротуар...а каша така збоку шо ну його нафіг...легенький поворот руля і 5 метрів на правому плечі проїхався по болоті тому))Добре шо то був не асфальт...а то було б мясо)Впав...проїхався...встав і погнав дальше))
Via est Vita