Тема: Вітальковий коник  (Прочитано 22804 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


CoRacK

  • Гість
« Reply #60 : 13.10.2011, 00:01:21 »
Гониш. Вот так тобі взяли і віддали ровер  *dontknow*
А чому б і ні? То ж інший світ, там він копійки коштує, це всеодно, що ти б, наприклад, віддав їзджену передку рівня Альтус :).
Це в нас жаба задусить за вбитий ланцюг :D добре, що хоч не всіх *dontknow*.

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #61 : 13.10.2011, 04:09:46 »
Не гоню, я би за нього гроші не платив :)

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #62 : 13.10.2011, 19:01:53 »
Не гоню, я би за нього гроші не платив :)
Ну так, таким олігархам як ти, з капроновими байками, вже брєзгують такими простенькими роверами.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #63 : 14.10.2011, 22:43:20 »
...це всеодно, що ти б, наприклад, віддав їзджену передку рівня Альтус :).
чо віддав... її ше за 10-20 грн толкнути можна...

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #64 : 14.10.2011, 22:49:37 »
А чому б і ні? То ж інший світ, там він копійки коштує, це всеодно, що ти б, наприклад, віддав їзджену передку рівня Альтус :).
Це в нас жаба задусить за вбитий ланцюг :D добре, що хоч не всіх *dontknow*.
Е не рівняй. Одне діло коли друг попросить, то дійсно не шкода. А інше діло просто так "викидати", нє, мало лі коли пригодиться  :) Чи нагадати скільки раз пригоджувались мої старі колеса, педалі, тормоза  :)
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

CoRacK

  • Гість
« Reply #65 : 14.10.2011, 23:05:55 »
чо віддав... її ше за 10-20 грн толкнути можна...
Як і той канадський ровер за 10-15 канадської зелені можна було б продати :).

Е не рівняй. Одне діло коли друг попросить, то дійсно не шкода. А інше діло просто так "викидати", нє, мало лі коли пригодиться  :) Чи нагадати скільки раз пригоджувались мої старі колеса, педалі, тормоза  :)
За викидання я не говорив, просто віддати будь-кому, хто в цьому зацікавлений. І не треба прив"язуватися до перекидки, підставляй, що більше подобається, наприклад, стару робочу раму від старт-шоссе.

P. S. В мене з перекидкою взагалі казус, я вбитий зомбо SRAM X.4 (і вбитий він був, другим Кораком, тобто вбитим в прямому значенні цього слова, і петух ламався, і в шприхах побував) юзаю щодня, вже десь до 2000 км дотягне зимою :).
« Останнє редагування: 14.10.2011, 23:17:21 від CoRacK »

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #66 : 14.10.2011, 23:06:44 »
Е не рівняй. Одне діло коли друг попросить, то дійсно не шкода. А інше діло просто так "викидати", нє, мало лі коли пригодиться  :) Чи нагадати скільки раз пригоджувались мої старі колеса, педалі, тормоза  :)
ммм... разель... панимаш яка штука... к 98% буржуїв руки ростуть звідти де в тебе ноги.. і віддати лаха простіше/швидше/дешевше ніж віддати в ремонт/вивезти на свалку/башляти за утилізацію... як запчасті вони не розглядуються, таяк їм їх тупо не тра, бо ключа вони не знають як в руки взяти...

якшо помниш дімкин хіт, то я його ледво вивіз бо господар не знав як зняти вилку і колеса шоби переслати його почтою.

CoRacK

  • Гість
« Reply #67 : 14.10.2011, 23:11:46 »
ммм... разель... панимаш яка штука... к 98% буржуїв руки ростуть звідти де в тебе ноги.. і віддати лаха простіше/швидше/дешевше ніж віддати в ремонт/вивезти на свалку/башляти за утилізацію... як запчасті вони не розглядуються, таяк їм їх тупо не тра, бо ключа вони не знають як в руки взяти...

якшо помниш дімкин хіт, то я його ледво вивіз бо господар не знав як зняти вилку і колеса шоби переслати його почтою.
Власне, щось таке я мав на увазі, їм така річ в упор не потрібна, навпаки вони деколи ще платять, щоб її забрали. Зовсім інший світогляд, не такий, як у нас :).

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #68 : 22.10.2011, 16:50:53 »
Спамери :) Альтус і новий треба нахаляву віддавати, ровер без переднього колеа був і як по ньому видно - здається шо чувак на ньому приземлився десь. Мені тре було якийсь дешевий ровер шоб в місті лишити не страшно було - от і найшовся :) З бюждетом в декілька десятків баксів я його підняв на ноги і надав досить естетичного вигляду.

П.С. Після нього сів на свого кунудналя, неймовірно інакший ровер, ледь згадав як на ньому їздити :)