Тема: Побудуємо давайте дірт-трейл  (Прочитано 50085 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline spirit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 514
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #45 : 21.01.2008, 12:56:08 »
я готов теж приєднатись до вашого коп. ;)
заодно і побудувати менш складні констр. як згадував "erazel"
більш менш "складні конструкції" були збудовані осінь-зима попереднього року, а до того часу були маленькі трампліни, на яких не треба було великої майстерності :), та вас в лісі ніхто небачив :'(, а на рахунок будівництва "менш складних конструкцій", то з цим проблем нема і багато часу та сили тратити нетреба, тож можете самі проявити ініціативу ;), але попередньо поговорити з Валіком :), шоб не було такого, шо приїжджаєш в ліс, і замісь того шоб катати або строїти шось нове починаєш розбирати творіння хз кого.
GO HARD OR GO HOME!

Offline spirit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 514
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #46 : 21.01.2008, 13:03:22 »
Корче із вибором місця зам'яли....
Тепер друге- лопати.
Потрібно лопати типу-шуфля, так як лопати типу -рискаль у нас дофіга є, хоть і галімих :D
За ініціативи Роліна пропоную скинутись на нормальні шуфлі...
Висловлюємось...
якшо ше не покрали, то в лісі повинно бути 2 лопати і граблі, а купити їх можна без всяких проблим на центральному ринку, і ціна здаєця в районі 20гр., нехай ROLLIN мене поправить :), тож, якби половина з тих хто тут говорить приїхали, і мали по 1 лопаті на двох, то би було великою радістю для всіх, і наша справа би набрала більш швидкого оберту :)
GO HARD OR GO HOME!

Offline Cyrax

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 184
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
  • 1001001
    • Перегляд профілю
« Reply #47 : 21.01.2008, 13:07:46 »
я готов теж приєднатись до вашого коп. ;)
заодно і побудувати менш складні констр. як згадував "erazel"
більш менш "складні конструкції" були збудовані осінь-зима попереднього року, а до того часу були маленькі трампліни, на яких не треба було великої майстерності :), та вас в лісі ніхто небачив :'(, а на рахунок будівництва "менш складних конструкцій", то з цим проблем нема і багато часу та сили тратити нетреба, тож можете самі проявити ініціативу ;), але попередньо поговорити з Валіком :), шоб не було такого, шо приїжджаєш в ліс, і замісь того шоб катати або строїти шось нове починаєш розбирати творіння хз кого.

Ні, для менш складних конструкцій треба окреме місце...і не в лісі.
В лісі , або як називаєте(ФР пакр) треба робити все на макс. і по ФР.
Секцію для дьорту треба десь в окремій зоні робити (повинна бути черга із 4 і більше верблюдів). Можна там на початку.. де столік є і початок наступного, я так зрозумів, дьорт вильоту.
Безневинних не існує, є лише різні ступені провини. (c) Warhammer 40k

Offline Cyrax

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 184
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
  • 1001001
    • Перегляд профілю
« Reply #48 : 21.01.2008, 13:10:13 »
Корче із вибором місця зам'яли....
Тепер друге- лопати.
Потрібно лопати типу-шуфля, так як лопати типу -рискаль у нас дофіга є, хоть і галімих :D
За ініціативи Роліна пропоную скинутись на нормальні шуфлі...
Висловлюємось...
якшо ше не покрали, то в лісі повинно бути 2 лопати і граблі, а купити їх можна без всяких проблим на центральному ринку, і ціна здаєця в районі 20гр., нехай ROLLIN мене поправить :), тож, якби половина з тих хто тут говорить приїхали, і мали по 1 лопаті на двох, то би було великою радістю для всіх, і наша справа би набрала більш швидкого оберту :)
20 грн. лопата мабуть не виживе і одного дня, треба щось якісніше і дороще але не занадто:)
Треба щоб хтось взнав ціни на лопати у нас в місті:)
потім складемось..
Безневинних не існує, є лише різні ступені провини. (c) Warhammer 40k

Offline spirit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 514
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #49 : 21.01.2008, 13:18:42 »
20 грн. лопата мабуть не виживе і одного дня, треба щось якісніше і дороще але не занадто:)
Треба щоб хтось взнав ціни на лопати у нас в місті:)
потім складемось..
гигиги...ти буржуй?))) дорогої лопати йому захотілось, ми риємо дешевими і не ламаюця, та якшо ти такий завзятий шо лопати ламаєш на раз два, то купи собі професіональну ;D ;D ;D
GO HARD OR GO HOME!

Offline werty

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 165
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • <---Цукен--->
    • Перегляд профілю
« Reply #50 : 21.01.2008, 13:19:40 »
та яке окреме місце для менш складних конструкцій  >:D :nono:
та небудемо їздити з одного кінця міста в інший кінець для того щоб пострибати :(
тре робити все в одному місці :)

Offline spirit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 514
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #51 : 21.01.2008, 13:29:20 »
Ні, для менш складних конструкцій треба окреме місце...і не в лісі.
В лісі , або як називаєте(ФР пакр) треба робити все на макс. і по ФР.
Секцію для дьорту треба десь в окремій зоні робити (повинна бути черга із 4 і більше верблюдів). Можна там на початку.. де столік є і початок наступного, я так зрозумів, дьорт вильоту.
я не маю на увазі, шо посеред існуючої траси нарити міні трамплін, в лісі є достатньо місця, шоб збудувати шось нове і не зіпсувати теперішньої траси, а якшо почнете рити в інакшому місці то, буде те саме шо цього року- ніхто нікого не бачив, ніхто нікого не знає, всі самі по собі, а Влік в лісі сам напрягаєця.
GO HARD OR GO HOME!

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #52 : 21.01.2008, 15:29:48 »
Ну з лопатами думаю без мене розберетися, а я хотів би все таки до місця риття повернутися. ДІйсно, робити все в окремих місцях то фігово, далеко їздити. Але це якщо захочеться в один день і на дьорти і на ФР трасу. А таке мало буде. Тому думаю краще рити в пристосованих для того місцях. Тобто ФР в лісі, а дьорти за Дружбою біля КПП.
 ДА Й ВООБЩЕ, ДАВАЙТЕ СЮДА ЮРКУ "ЛИСОГО". Хай через батю сприяє щоб нам ОФІЦІЙНО видали місце під дьорти. Щоб можна було замовити машину з землею(якщо вона дійсно 100 грн то думаю всі по 20-30 грн скинуться, не вмруть.) і собі спокійно будувати дьорти.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Cyrax

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 184
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
  • 1001001
    • Перегляд профілю
« Reply #53 : 21.01.2008, 16:08:20 »
Мабуть все ж, дьорт-секцію на стрельбищі робити треба, там міні-горка, через те вода одразу ж вниз буде стікати.
Хоча в лісі - теж варіант...
Безневинних не існує, є лише різні ступені провини. (c) Warhammer 40k

Offline werty

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 165
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • <---Цукен--->
    • Перегляд профілю
« Reply #54 : 21.01.2008, 17:11:23 »
нащот камаза із землею

таке реально плата здійснюється тіко за перевозку ;)

до прикладу камаз піску вартує середня якість 200гр., супер 280грн..

за землю неоплачується, тільки транспорт :)

Offline Cyrax

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 184
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
  • 1001001
    • Перегляд профілю
« Reply #55 : 21.01.2008, 17:24:16 »
а скільки коштує поганої якості? Нам же нетреба супер-пупер пісок, самого галімого, головне, щоб було щось типу землі, піску, т.п.
Безневинних не існує, є лише різні ступені провини. (c) Warhammer 40k

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #56 : 21.01.2008, 17:27:09 »
Тю, а я думав то вже з землею. Бо де ми наберемо машину землі, щоб її загрузити. Нам не перевозку треба, нам саму землю треба в велкиій кількості. А ще краще глину. бо глина класно твердіє.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline ROLLIN

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1083
  • Карма: +9/-4
  • ROLLIN
    • Перегляд профілю
    • www.zholudi-neon.prom.ua
« Reply #57 : 21.01.2008, 19:56:05 »
З.І.  ROLLIN...на рахунок гальоки...я так сказав...не маючи на увазі того як ти її описав...такшо звиняй коль не то
Та ну шо ти))) все норм ;)
www.zholudi-neon.prom.ua   veloshop? neonshop

Offline ROLLIN

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1083
  • Карма: +9/-4
  • ROLLIN
    • Перегляд профілю
    • www.zholudi-neon.prom.ua
« Reply #58 : 21.01.2008, 20:29:59 »
  1.Можна і менш складну нарити, це раз, та шо є зовсім нескладна. простоттреба вам частіше катати а не пиво пити , хоч пиво ми теж З Андрюхою і Вітьою пємо ,але вже після покатульок ,коли приємно втомленні  і обговорючи які сьогодні фішки вивчили)от)

 2.потрібно дорити Дьорт секцію в ФР Парку там на тиждень роботи ,якшо будуть хочаб пятеро людей з інструментом.і там сонце нешпарить і Фури неганяють , вітру теж нема-Ви це врахували. Ще й БІГ ЕЙР дорити (вел. трамп навпроти кар єру)

 3.Так давай те на стрєльбіщі відновим  там теж небагато роботи, просто очі бояться, а лопати риють :) так шо а сезона непотрібно чекати, от тіки хай трохи підсохне.

 4.І шановні Райдери дірт з ПІСКУ ніхто не робить він же россипається! чи ви простот не бачили  того піска :)
З глини теж недуже бо коли він хоч трохи мокрий то _ЖОПА колеса липнуть просто.
і ше шо б Дьорт тримався то його потрібно час від часу досипати.

 5.Ті лопати шо по 20грн неламаються, хочш проф. лопату 100-150грн привезуть тобі з Польщі.
Але чи вона тобі треба)
www.zholudi-neon.prom.ua   veloshop? neonshop

Offline Вован

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 615
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Specialized Camber 2011 р.
    • Перегляд профілю
« Reply #59 : 22.01.2008, 01:21:11 »
Нашо тобі мої фото ? :o
хочш так мене побачити приїжай катати там і побачеш !
Чи фото потрібно для інших цілей :D
На цьому сайті  я випадково.
І ше Дьорт -трасса такого нема є Дьорт-секція,котра складається з двох трьох та більше тремплінів що побудовані один за одним і на котрих швидкість зберігається сталою від початку аж до самого кінця)

Не подумай нічого поганого за фото. Я не Апач  :D
Це так для шприхалів.
А я тебе походу знаю. Цьої осені ти рив трамплін в лісі. Тоді я проїжав з mogylo(ю). Ще брав в тебе номер телефона. Може памятаэш.