Тема: Думаю зібрати фікс. Цікавить ваша думка.  (Прочитано 23190 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Ігор

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 77
  • Карма: +3/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 15.06.2010, 18:58:17 »
педалювання потребує менше зусиль як на шосейнику
 :o
При яких умовах я ніяк не второпаю ці меньші зусиля? При їзді по кругу? При рушані? Чи як?
То що цей вел буде на 200 грам лекший  :laugh: і то ще спорне питання, бо бачу раму жалізову.
То де тут економія для меншого зузиля? Чи може тут аеродинамічні новації.

А буде це так. Збереш Ти його. Виїдеш пару раз, та пересядеш на байка, в кращому випадку на шоссера. А твій рідненький буде собі спочивати, і нагадувати тобі про глупість. На мене рік назад колись тоже дошка впала. Вирішив шоссера зібрати. Казали мені тутка люди, що це троха загон. В результаті. Байк повсякденний. Шосер раз в півмісяця. І нагадує він мені про мою глупість  :D.

[вкладення вилучене Адміністратором]

Offline Мальцев Олександр

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 871
  • Карма: +9/-5
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • www.ture.ua
« Reply #16 : 15.06.2010, 20:11:34 »
Як бачиш, людей, що розділяють твоє захоплення фіксами немає, але це тимчасово. Ось так  з першого разу цей культ мені сподобався. Адже тут вже мова йде не про зручність пересування  з точки а в точку б а про окрему вело-релігію. При чому "сотворенну" очевиднно не на культі заліза а на культ майстерності, фізичної витривалості, так би мовитити веломистецтва.
Я відношуся до звичайних велолузерів :), що використовують двоколісного друга, або доправити своє тіло з крапки в крапку. Але здатний оцінити ідею фіксерства. І думаю така релігія приживеться там де є спортсмени велосипедисти, затяті аматори, для котрих велосипед невід'ємна частина життя.
Про практичність тут, звичайно, не йдеться. Цим ця субкультура  цікава. Аргументи противників мені видаються взагалі жалюгідними. В будь якому селі  як ви спитаєте, вам скажуть що замість того, аби кататися по вихідних - по суботах треба ходити на поле, а по неділях ходити до церкви - це практично.

CoRacK

  • Гість
« Reply #17 : 15.06.2010, 20:13:50 »
В екстремальних ситуаціях з тукліпсів взагалі ногу не висмикнеш, перевірено на власномі досвіді, розбив підборіддя, наклали 7 швів і це десь після трьох років їзди в тукліпсах, тобто не в першій поїздці навернувся. Якби був в контактах було б те саме. Я вважаю, що по наших вулицях їздити треба тільки на звичайних педалях. Контакти оправдані лише на трасі або в лісі і то не у всякому лісі.
Щодо фікса, можеш попробувати, що з того вийде, але поєднувати його з тукліпсами я б не радив і раджу обов'язково залишити передні гальма.

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #18 : 15.06.2010, 20:47:42 »
Фікси у Лондоні не процвітають, а просто є.
Але то добрі лосі на них їздять. Не знаю інакше за рахунок чого вони на них так літають.
Звісно якщо все зібрано грамотно, то виграш у вазі має якийсь бути. Але тут люди їздять щодня і цілий рік.
Якщо така форма фізична, то можна і на фіксі поганяти. Не знаю в чому проблема :)
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Ігор

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 77
  • Карма: +3/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 15.06.2010, 21:02:19 »
Браво Zombie
"Аргументи противників мені видаються взагалі жалюгідними. В будь якому селі  як ви спитаєте, вам скажуть що замість того, аби кататися по вихідних - по суботах треба ходити на поле, а по неділях ходити до церкви - це практично."
я все ж відношуся до противників (практик по суті). Але це настільки тонко підмічено, що без таких людей дійсно не було б автомобіля і колеса  :) . Пам,ятаю колись в дитинстві, їздив на літні канікули до бабки в село. А там колись був такий собі Іван Марчук. Він любив собі зранку бігати, вдень малювати. Звичайно люди казали про нього, що він гоніт. Він же за все своє життя побував по світах. І виставки в ньго досить таки відомі. І винайшов він техніку малювання "Плюнтаризм". І картини його коштують не меньше 10 штук $. І бачу його за чашкою кави з відомими.
А люди (практики) досих пір ходять до церкви і садять під все той самий, старий, практичний плуг бараболю і далі рахують Його не нормальним. Робимо висновки ПАНОВЕ.

Offline deathpanzer

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 8
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 16.06.2010, 03:09:49 »
педалювання потребує менше зусиль як на шосейнику
 :o
При яких умовах я ніяк не второпаю ці меньші зусиля? При їзді по кругу? При рушані? Чи як?
То що цей вел буде на 200 грам лекший  :laugh: і то ще спорне питання, бо бачу раму жалізову.
То де тут економія для меншого зузиля? Чи може тут аеродинамічні новації.


педалювання простіше, бо працюють обидві ноги в тукліпсах, а не лише ліва-права, як на звичайних педалях. також незначну роль відіграють вага велосипеда і прямий привід на задню зірку.

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #21 : 16.06.2010, 10:08:30 »
Взагалі, хороша ідея, але не з технічної точки зору, а з тої, що людина хоче щось нове, незвичне спробувати. Хоча я особисто не готовий до такого.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline GreenFox

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 126
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #22 : 16.06.2010, 12:05:07 »
Щось мені той вел не виходить з голови. Гальмувати як - жорстко зафіксувавши педалі ногами чи як? Цеж різкий удар по ногах, по моєму?

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #23 : 16.06.2010, 13:40:48 »
Там нема гальмуваня. там повільне зупинення. Ти що небачив як гальмуть на трекових гонках? Там гальмування полягає в 2-3 колах по треку щоб погасити швидкість повільно.  :)
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #24 : 16.06.2010, 13:55:21 »
Щось мені той вел не виходить з голови. Гальмувати як - жорстко зафіксувавши педалі ногами чи як? Цеж різкий удар по ногах, по моєму?

кедом, як бемер  :D
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline GreenFox

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 126
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #25 : 16.06.2010, 14:53:34 »
кедом, як бемер  :D
2 рази загальмував і босий  :o :D

Offline datatron85

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 49
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #26 : 16.06.2010, 16:15:08 »
Можна і кедом як бемери, вони ж не босі...
На великій швидкості на фіксі різко не загальмуєш, взагалі на будь-якому велосипеді буде гальмівний шлях. На фіксі тукліпси, або контакти просто необхідні, тому що гальмування відбувається за рахунок піднімання одної педалі вверх, а іншу педаль треба тиснути в протилежному їзді напрямку.
Це справді особливий велосипед і їзда на ньому відрізняється від їзди на велосипедах з вільним приводом.

Offline deathpanzer

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 8
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #27 : 24.06.2010, 18:05:31 »

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #28 : 24.06.2010, 19:36:04 »
http://vimeo.com/12751861
не ну чим фікс рулить? скіддінгом? так на сінглі його і не треба, а можно і баранні тормоза кинути, тож нехіло вийде...

ПееС якшо хтось таки надумає скласти фікса, беріть фліпфлоп втулку... можу спории шо в режимі сінгла будете набагато більше катати ніж фікса...

Offline datatron85

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 49
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #29 : 23.09.2010, 17:29:38 »
http://www.ex.ua/view/788442 - гарне відео по темі.