Тема: Думаю зібрати фікс. Цікавить ваша думка.  (Прочитано 23188 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline datatron85

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 49
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« : 15.06.2010, 14:03:02 »
Доброго дня!
Мені цікаво чи є на форумі люди які знають що таке фікс і можливо цим також цікавляться.
Фікс це велосипед з фіксованою передачею (крутиш педалі назад - їдеш назад).

Детальніше тут http://forum.fixedgearmoscow.ru/ і тут http://mashsf.com/

<object width="640" height="360"><param name="allowfullscreen" value="true" /><param name="allowscriptaccess" value="always" /><param name="movie" value="http://vimeo.com/moogaloop.swf?clip_id=4504619&amp;server=vimeo.com&amp;show_title=1&amp;show_byline=1&amp;show_portrait=0&amp;color=000000&amp;fullscreen=1" /><embed src="http://vimeo.com/moogaloop.swf?clip_id=4504619&amp;server=vimeo.com&amp;show_title=1&amp;show_byline=1&amp;show_portrait=0&amp;color=000000&amp;fullscreen=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowscriptaccess="always" width="640" height="360"></embed></object>

Також рекомендую переглянути фільм "MASH SF".

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #1 : 15.06.2010, 14:14:20 »
Бачив як катали на такому по набережній. В основному це трекові велосипеди. Для міста нафіг треба. Бачив як той хлопчина пробував перскочити ямку. Забув бідолага що жостка сцепка і перестав в повітрі крутити педалі. Йому ногами і закрутило по інерції.
 В общім ІМХО "фікси" мають своє місце на треку, в місті на них сильно не поїздиш
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline ZlyiGamer

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 114
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • матрасник
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 15.06.2010, 14:14:48 »
На фіксі буржуї катаються в мегаполісах де асфальт як дупа новорожденного і рівний рельєф без значних підйомів і спусків. Для тИронополя таке непридатне зовсім.
ВОНА працює! ВОНА - це RST Gila TnL.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #3 : 15.06.2010, 14:19:34 »
Для тИронополя таке непридатне зовсім.
Особливо коли треба перед якоюсь бабкою чи дитиною різко затормозити.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline datatron85

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 49
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 15.06.2010, 15:23:06 »
Як для міста не зручно? А як на них катаються мільйони за кордоном? На тому москальському форумі є фотки з Сан-Франциско. Там дороги подекуди гірші за наші (він на цьому якраз акцентував увагу) а гори там огого. І нічого, там особливо багато людей віддають перевагу велосипедам з фіксованою передачею.
Мені здається горнік більш не придатніший для міста. На тонких колесах значно легше їздити ніж на товстих.
http://pkfg.livejournal.com/ - ось і в києві катають. Там з дорогами теж напряг.
http://www.esquire.ru/articles/18/will_self/ - Еsquire про фікси.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #5 : 15.06.2010, 15:44:08 »
Візьми сітібайк і не слідуй дурному прикладу. Фікс ефектний але неефективний. Його місце на трекових гонках, а по місту на такому ганяти вкрай непрактично. Всі люди, як люди будуть спускатися з горки накатом, ти ж будеш мотиляти ногами, під горку народ собі переключить передачі і влегку поїде, ти ж будеш натужно крутити з усіх сил(сумніваюсь що там стоятиме "тягова" передача).
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline GreenFox

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 126
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 15.06.2010, 15:45:50 »
А це не та сама Україна без тормозів?

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #7 : 15.06.2010, 15:48:22 »
Майже, але ще й без свобідного хожу. Тобто з горки не покотишся накатом, і ногам де даш відпочити навіть на секунду.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline GreenFox

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 126
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 15.06.2010, 15:50:45 »
Цитувати
Майже, але ще й без свобідного хожу. Тобто з горки не покотишся накатом, і ногам де даш відпочити навіть на секунду.

Тоді я думаю це повна лажа

Offline datatron85

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 49
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 15.06.2010, 16:08:58 »
А хтось із вас пробував на велосипедах з фіксованою передачею по місту кататися? Чи всі ваші думки основані на стереотипах?

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #10 : 15.06.2010, 16:37:16 »
Ну напевне на стереотипах і досвіді. Всі ми не перший день на велосипедах їздимо. Встигли покатати навіть на радянських (школьніках, українах, тисах). Тому уявленя в людей є.
 Пойми що фікс хороший для неперервної рівомірної поїздки. По місту навіть в контактах стрьомно їздити інколи, не кажучи вже про тукліпси. Часті зупинки і розгони аж ніяк не схиляють до "фіксів". Це уділ окремих фанатів. Хочеш то пробуй, але на сітібайку буде в рази зручніше.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline pavuk

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 35
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 15.06.2010, 17:04:57 »
А хтось із вас пробував на велосипедах з фіксованою передачею по місту кататися? Чи всі ваші думки основані на стереотипах?
Якщо ти думаєш що у всіх думки стереотипні, то нащо ж питаєшся? Складаєш собі велик і катаєшся, потім поділишся враженнями. Може "стереотипи" і розвіються  :)
Ти вибрав сам собі жорстоку долю, ти вибрав сам безповоротній шлях, неси ж свій хрест і не кусай до болю побляклих уст, коли відчуєш жах.....
(О. Ольжич)

Offline deathpanzer

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 8
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 15.06.2010, 17:14:08 »
кілька разів пробував.
у порівнянні із шосейним перші відчуття більш ніж незвичні - по дорозі їхати страшнувато, але в той же час і несподівано приємно - велосипед неважкий, швидкий і розганяється дуже легко. педалювання потребує менше зусиль як на шосейнику і з часом до нього звикаєш та сприймаєш як щось звичне, само собою зрозуміле. дискомфорту від їзди ніякого, хіба що психологічний(це поки не звик до ніг у тукліпсах і відсутності гальмівних ручок :) )
хтось на харківському велофорумі казав про фікс, що за відчуттями це щось схоже на біг на велосипеді, це дійсно дуже влучне порівняння

щодо безпеки, то обережність і здоровий глузд на будь-якому велосипеді ще ніхто не відміняв.
гальмувати ногами треба вчитися і до цього теж звикаєш. для перестраховки можна залишити передні гальма і задіювати їх розумно.

загалом від їзди відчуття приємні

Offline datatron85

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 49
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 15.06.2010, 17:21:13 »
Фікс зручний тим що простий як двері. В ньому рідко щось скрипить чи хитається. Він дуже простий в обслуговуванні.
Тукліпси теж зручна штука. З них набагато легше висмикнути ногу ніж з контактів.
Написав я сюди бо цікаво чи є хтось в тернополі хто розділяє моє захоплення фіксами.

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 15.06.2010, 18:07:55 »
дійсно цікав,а що з цього получиться,ти поки складай,а як будеш живий здоровий,то відпишеш сюди ж