Тема: Перша аварія ))))  (Прочитано 13691 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline GreenFox

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 126
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 11.06.2010, 08:39:34 »
Вчора вперше був збитий біля танку машиною. Вроді все нормуль, але ровер покоцаний сильно, правда жіночка розрахувалась повністю, без проблем.

Що вразило - це те що повз проїжджало купа роверистів, але ніхто не зупинився навіть спитати що сталося і чи потрібна допомога. Якщо ми так і будемо один за одного триматися то гріш ціна Велодням і подібним заходам, що мають на меті показати водіям у Тернополі, що велосипедисти також учасники дорожнього руху.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 11.06.2010, 08:49:46 »
Вчора вперше був збитий біля танку машиною. Вроді все нормуль, але ровер покоцаний сильно, правда жіночка розрахувалась повністю, без проблем.

Що вразило - це те що повз проїжджало купа роверистів, але ніхто не зупинився навіть спитати що сталося і чи потрібна допомога. Якщо ми так і будемо один за одного триматися то гріш ціна Велодням і подібним заходам, що мають на меті показати водіям у Тернополі, що велосипедисти також учасники дорожнього руху.
дик не всі ж "сознательні"... шо ти все про залізо... з тобом то як?

Offline GreenFox

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 126
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 11.06.2010, 08:52:10 »
дик не всі ж "сознательні"... шо ти все про залізо... з тобом то як?
Дякую все ок на нозі синець такий собі величенький. "Повезло" що вилетів на капот, а не під ровер, бо жіночка ровер переїхала.

Offline Morel

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 57
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Більше авто чим вело, нажаль :-(
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 11.06.2010, 08:53:44 »
"Повезло" що вилетів на капот, а не під ровер, бо жіночка ровер переїхала.
  :o :o :o
А детальніше? як, де? Чому?
Юзер двох-колісного тренажера для похудання.

Offline GreenFox

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 126
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 11.06.2010, 09:31:40 »
  :o :o :o
А детальніше? як, де? Чому?

Описую ситуацію детально (вагітнимб дітям і сердешникам не читати)
Я собі спокійно їду біля танка знизу від Мазепи до Бережанської. Дивлюся біля Академії там де дорога перетинаються з дорогою зі Львова стоїть авто і не рушає - тобто пропускає мене (так би й мало бути бо я ж є учасником дорожнього руху і їду по головній дорозі). Коли я з авто порівнююся, воно газу і бє мене прямо в правий бік. Я вилітаю на капот а машина переїжджає ровер. Потім розібрались помирились і мирно розійшлися. Ось така історія.

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 11.06.2010, 09:38:13 »
Описую ситуацію детально (вагітнимб дітям і сердешникам не читати)
Я собі спокійно їду біля танка знизу від Мазепи до Бережанської. Дивлюся біля Академії там де дорога перетинаються з дорогою зі Львова стоїть авто і не рушає - тобто пропускає мене (так би й мало бути бо я ж є учасником дорожнього руху і їду по головній дорозі). Коли я з авто порівнююся, воно газу і бє мене прямо в правий бік. Я вилітаю на капот а машина переїжджає ровер. Потім розібрались помирились і мирно розійшлися. Ось така історія.
]

або тупо не помітила, або ти за стойкою сховався, я раз так ланоса не побачив, але їхав помаленько то норм всьо  :)
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 11.06.2010, 09:44:00 »
або тупо не помітила, або ти за стойкою сховався, я раз так ланоса не побачив, але їхав помаленько то норм всьо  :)
або тупо губи красила чи по мобілі звизділа.... почитайте топіки по поводу... НАПАСТОЙ збивають БАБИ чи пенсіонери... я не проти фемінізма, але: "жінка за рульом = мавпа з гранатою"... власне мене ше останнім часом не збивали, але тільки через дотримання не ПДР а ДДД... особливо коли бачу блондинко...

Offline Fm

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 200
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 11.06.2010, 10:04:18 »
Я напевне бачив, їхав у маршрутці. Жигулі 7 моделі, а твоє колесо переднє в зюзю?

Offline Alone_rider

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 23
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • укурений
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 11.06.2010, 10:17:55 »
У мене колись був схожий момент. Їхав по головній дорозі з другом. Збоку був виїзд з другорядної. Друг їхав попереду метрів за 5-7. Збоку виїзджало дві баби на якійсь машині, досить помало. Друг нормально проїхав, ну думаю баби бачить що дорога основна занята і ебудуть газувати. І тільки я переїзджав перед ними та макака за рульом натиснула на газ і добряче стукнула мій велосипед. Мене так понесло від бокового удару що я зміг зупинитися аж за метрів 10. А коли зупинився то побачив що тих мавп і слід пропав. Навіть не зупинились поцікавитися чи зі мною все добре  >:D . Нащастя відбувся лиш погнутою кареткою(якраз крутив педалі в той момент як пішов удар і я засильно натиснув на педаль та погнув вал каретки). Але блін, СТРІЛЯТИ ТАКИХ ТРЕБА. Ну вдарила то вдарила, то б вже потім розібрались. Але блін зупинитися і подивитися чи зі мною нічого не сталось то можна було б.

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #9 : 11.06.2010, 10:45:01 »
саме обідно це коли той(та)козліна не зупинилася і не запитало шо з тобою,зі мною СЛАВА БОГУ аварій не траплялося але підрізали  сигналили дуже часто(таксисти в більшості)

а я перед ними назло ставав так шо вони ше понервувалася,треба виховувати нечемних

Offline GreenFox

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 126
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #10 : 11.06.2010, 16:12:29 »
Я напевне бачив, їхав у маршрутці. Жигулі 7 моделі, а твоє колесо переднє в зюзю?

Точно я.

Дописано : 11.06.2010, 16:15:13
Дякую всім хто турбувався про моє здоровя, все нормально ровера вже забрав, пробував їхати - все получається.
А таксисти в нас дуже наглі, так само маршуточники.

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #11 : 11.06.2010, 19:17:33 »
У мене колись був схожий момент. Їхав по головній дорозі з другом. Збоку був виїзд з другорядної. Друг їхав попереду метрів за 5-7. Збоку виїзджало дві баби на якійсь машині, досить помало. Друг нормально проїхав, ну думаю баби бачить що дорога основна занята і ебудуть газувати. І тільки я переїзджав перед ними та макака за рульом натиснула на газ і добряче стукнула мій велосипед. Мене так понесло від бокового удару що я зміг зупинитися аж за метрів 10. А коли зупинився то побачив що тих мавп і слід пропав. Навіть не зупинились поцікавитися чи зі мною все добре  >:D . Нащастя відбувся лиш погнутою кареткою(якраз крутив педалі в той момент як пішов удар і я засильно натиснув на педаль та погнув вал каретки). Але блін, СТРІЛЯТИ ТАКИХ ТРЕБА. Ну вдарила то вдарила, то б вже потім розібрались. Але блін зупинитися і подивитися чи зі мною нічого не сталось то можна було б.

ЕРазел, не никайся

Offline andriy

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 253
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #12 : 11.06.2010, 23:26:45 »
або тупо губи красила чи по мобілі звизділа.... почитайте топіки по поводу... НАПАСТОЙ збивають БАБИ чи пенсіонери... я не проти фемінізма, але: "жінка за рульом = мавпа з гранатою"... власне мене ше останнім часом не збивали, але тільки через дотримання не ПДР а ДДД... особливо коли бачу блондинко...

правило трьох "Д" найважливіше, але я би жіночу стать не виділяв - добре, що жіночка не драпанула і повела себе порядно по відношенню до велосипедиста.
А скільки вар'ятів є в рядах таксистів, маршрутчиків (та й не тільки)...  цілком згідний з Ваділою.

Добре що здоров'я все гаразд!
Вчуся їздити на ровері.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #13 : 11.06.2010, 23:38:34 »
...я би жіночу стать не виділяв...
А скільки вар'ятів є в рядах таксистів, маршрутчиків (та й не тільки)...
таксістів і маршрутчиків виДно зДалеку... тому зараня встигаєш піДготуватись До запаДла... а цих і не просічеш... причом якраз саме 3D їх то і НЕстосується.. в них логіка інша і ніколи не прорахуєш шо воно буде чудити зара.... як було в мене раз... вот бачила ж скотина шо діватись мені нікуди і куй пустила, хоть МАЛА, але не знала про це, як потім виявилось(добре на тротуарі не було нікого, вискочив)... вони як роботи їздять... все шо не вложено в програму, то вже збой...

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #14 : 12.06.2010, 03:26:01 »
3:26 - тепер точно до раня не засну