Тема: Шосерні поїздки. Далекі і недуже  (Прочитано 103998 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #135 : 12.10.2011, 10:42:31 »
 Якщо колись буду мати шосер - то обовязково буду з тобою кататись !
 Звіт написаний нормально!
 Якщо колись буду створювати премію Золотий байк , - то ти теж її отримаєш, за бажання кататись незважаючи на перешкоди!
 Мій ВелоРеспект!!!
Операція "Квадрокоптер"!

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #136 : 19.10.2011, 01:04:45 »
Отакої. Народ тоді я з вами. Якщо середня 20км/год. то мій "тєжкий шоссер" не дасть мені від вас відстати  :) . На МТБ можна навіть, але не на такі довгі дистанції.
 Ти краще опиши що там з твоїм коліном, оскільки то питання для мене зараз актуальне?!?
ок :)
Якщо колись буду мати шосер - то обовязково буду з тобою кататись !
 Звіт написаний нормально!
 Якщо колись буду створювати премію Золотий байк , - то ти теж її отримаєш, за бажання кататись незважаючи на перешкоди!
 Мій ВелоРеспект!!!
дякую...приємно...
Via est Vita

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #137 : 28.10.2011, 22:12:35 »
Проїхав горку ~800 м (вроді 6%) сьодня повністю стоячи...не зупиняючись... доволі швидко...

дрібниця але тішить  :)
Via est Vita

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #138 : 19.11.2011, 21:06:03 »
Значить буду писати тут про свої поїздочку в Підгірці, окрему тему не думаю створювати так як то для мене була шосерна поїздочка  :)

Було то 5 листопада. Як відомо дорога з Тернополя на Підгірці лежить через таке місто як Золочів. Там я мав зустрітись із нащими львівськими колегами(7шт. :D). Вони туда приїхати мало о 10 20 зрання...значить орієнтовно я мав виїхати з Тернополя 8...а ше краще в 7 30...Але ж як завжди...туда-сюда...тре то взяти і сьо взяти...виїхав тільки з хати в 8...
    З Тернополя приблизно 10-15 хв по 8...ну нічо...Поки доїхав до Озерної, все кругом вкрилось туманом. Видимість була не більше 100 метрів! а на швидкісній трасі можете здогадуватись чим велика швидкість і без видимості може закіннчитись для велосипедиста!...Отже мені прийшлось більше 30 км пІляти практично в пів оберта назад, шоб контролювати ситуацію. Звичайно ж в мене була блималка ззаду, але думаю вони б мені не дуже помогла. До Зборова мої рукави і бахіли покрились льодяною кірочкою!!!То всьо була дій туману який осідав мені на руки і замерзав...Починав втрачати відчуття передпліч, так як вони найменше рухались. Але то таке. До Зборова (орієнтовно 30 км від Тернополя) моя середня була 30.4 *No*...ну як на таку погоду, і горбисту місцевість ну і ше якісь там фактори хай буде!...
    Зупинився вже за Зборовом передзвонити до колєг, спитати шо там вони і як. Відпочив тим часом 2 хв та й покотився дальше. Через декілька десятків хвилин я був вже в Золочеві!... на одному з спусків в мене вирубився спідометр, але перед тим я встиг ше глянути на середню швидкість яка була 31.7!!!  :o файно є  :) ну от, вирішив я його якось на ходу поправити, думав контакт самого спідометра на рулі поганий, ну  і нечаяно заїхав на обочину..ну той гравій...і трошки приліг  :D чуть не вдарившись об відбійник, але добряче вимазавшись тим всім шо на тому відбінику було  :( Швиденько вставши з виглядом..."ніхто нічо не бачив бо ніічо не було"...так і не поремонтуваши спідомера - рушив на вокзал.
    Прихавши туда десь біля 10 виявилось шо їхня ляпотричка запізнюється на 20 хв!!!...а я даремно лЕтів...добре шо на вокзалі працюють батареї  :)
    і ось десь 10 50 зустрівся вже з ними на пероні і рушили ми помаленько в сторону Підгірців. Зразу познайомився з дядьком який їхав минулого року 400 але з 600-ки марафону зійшов..цікава компанія, 7 чоловік, і всі я не на мтб так на гібриді, і знову я єден шосер  :)
   Темп поїздки в Підгірці був не швидкий, але мене тішило шо спідометр запрацював і я з якою швидкістю я їду  :D Стан дороги до Золочева був на 50% кращий за стан доріг по яким ми їхали...але  то таке... За 10 км від Підгірців ми зробили сніданкову перерву, шото перекусили, пофоткались і поїхали дальше.
   Приїхали спочатку до тої церкви шо навпроти замку, там обходили кругом, знову ж таки зробили фотографії і пішли/поїхали до замку. Але ше перед заходом всередниу вони вирішили поїхати глянути на старий цвинтар і липу якій 300 років !!!
    Потім був зАмок, всередині він зараз закритий!..як кажуть...на реставрацію...ага(( було відкрите тільки підземелля, де була фотовиставка подій які відбувались останнім часом в замку, алхімічна лабораторія, та привид дівчини-нареченої... легенди я не памятаю  *dontknow*
     Згодом ми рушили у зворотньому напрямку. Десь за 5 км, один старший велосипедист звернув  в поле..бо там мало бути якесь поселення...ну я всьо розумію шо в них всіх агресивна гума...але ж трава і листя мокре!! а як на мене треба враховувати стан і категорію всіх учасників поїздки...ну короч...я впав коли їхав під горку...пробуксував і не встиг вищолкнутись  >:( але нічо, живий-здоровий))але на щастя вони нічо не найшли і ми вренулись на мій рідний асфальт  :angel:
 орієнтовний пробіг/проїзд 130 км...нормально як на таку погоду...бррр...


   Орієнтовно через 10-15 км був поворот на Верхобуж. В цьому селищі бере свій початок річка Західний Буг. Місцина я вам всім скажу досить цікава. Ше й по дорозі туди росте липа під якої відпочивав ше Богдан Хмельницький!!! яка є природною памяткою України! Всього 13 км від повороту з основної  траси до Джерела...але!! останні 3 кілометри це просто жах...не то шо грунтвка...там дуже стара бруківка в перемішку з каменями різного калібру...від величезних глиб до практично піску на якому заносить...це була найнерпиємніша частина поїздки.... >:D Але джерело гарне  :)
   Дальше не було нічого такого особливого, їхали собі на розслабоні. Прихали в Золочеві на вокзал...попрощались, і я їх посадив на поїзд. На жаль назад своїм ходом вже було їхати чесно кажучи ліньки  ::) на дворі холодно, темно, туман....навіть доволі небезпечно...отже я вирішив сісти на електичку до Тернополя, яка мала бути через 10 хв, але як завжди запізнилась ше на 20....це взагалі вже... приїхав я в Тернопіль десь біля 20...шо зайняло часу відколи ми приїхали на вокзал в Золочеві ~ 2.5 год а може і більше..проти моїх раннішніх 1 год 40-45 хв...вибирайте... і проїзд в електричках подорожчав!!! по студентському до Тернополя з Золочева 5 грн!!! колись (1-2 роки тому) було до Львова така ціна...
       це шо получається...до Львова повний білет на електричці 20 грн??!? 
Поїздкою задоволений, фотки зараз попробую добавити)




















більше фоток в альбомі одного з фотографувавших
https://picasaweb.google.com/110236051395635540323/20111105?authkey=Gv1sRgCKjSipmVv6KXjgE#

По бажанню читающик, можна перенести пост в тему "Звіти"...
Via est Vita

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #139 : 19.11.2011, 23:13:49 »
можна... таяк це не трівіальне шосерне а-б-в 32-44-22...

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #140 : 28.12.2011, 21:16:37 »
за умови сухого асфальту завтра 12:00 на площі буду, хто має бажання проїхатись по обїздній або в сторону Смиківців - підтягуйтесь! deadline 12:10
темп матрасний, ну..як получиться  :) кілометраж - поки світло на дворі будем їхати :)

як варіант можна в Теребовлю зганяти, я маю флешку віддати) то туда і назад  :D
« Останнє редагування: 28.12.2011, 21:26:01 від skeleton13 »
Via est Vita

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #141 : 07.01.2012, 00:16:35 »
7.01 9:00 театральна площа
їдем в Теребовлю, туда-назад, ~ 2.5 год

хто за, чекаю завтра 5-10 хв  :)
Via est Vita

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #142 : 04.03.2012, 16:56:06 »
сьодня був проведений пробний заїзд  :)

напрям... на Хмельницький -> 
стан дороги - сухий асфальт, інколи з мінімальними заметами на відкритих участках, деколи просто вологий, не слизько
погода - вітер 6-8 м/с, ппц дує!!! температура повітря за спідометром 1.5 морозу

дистанція - 57.25 км
час - 2 год 15 хв
середня швидкість 25.32 км/год
максимальна швидкість  61.85 км/год
середній каденс - 94
середній пульс 169 уд/хв
ксть спалених калорій 1349

результат - погано... треба інтенсивно тренуватись!
Via est Vita

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #143 : 04.03.2012, 17:23:35 »
О о-о друже та ти ранній спортсмен. Треба буде колись в Erazel-І позичити гібрида і з вами спортсменами, бо на свому "тєжкому шоссері" буду надто сповільнювати процес.  :D

Offline Avanar

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 367
  • Карма: +21/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #144 : 04.03.2012, 21:53:04 »
Чим пульс міряв?

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #145 : 04.03.2012, 23:01:29 »
пульсометр Sigma
Via est Vita

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #146 : 05.03.2012, 19:08:03 »
успішно пройшло ше одне мінімальне тренування...так сказать починаєм вкручувати ноги :D

стан дороги такий самий як і вчора
напрям - на Хмельницький але потім поворот на Скалат... таки доїхав до нього, перетнув межу, проїхав пару метрів по місту і розворот назад, рівно за 1 год я був там, середня швидкість 30 км/год...але потім суттєво впала... отже результати:

дистанція - 60,5 км
час - 2 год 19 хв
середня швидкість 26,03 км/год
максимальна швидкість  49,25 км/год
середній каденс - 88
середній пульс 164 уд/хв
ксть спалених калорій 1327

результат - чуть ліпше чим вчора...але "погано", треба 30км/год! тоді буду довольний

але шо цікаво...більша дистанція, але середній пульс менший...організм поняв шо все тільки починається  >:( :D


і ше одне, думаю тренуватись зранку перед парами, така собі розминочка на 1-1.5 год, за цей час встигну проїхати в середньому 25-30 км.... і от цікаво...а чи воно варте того?... після навчання в мене або їду тренуватись або робота... чи поки шо катати після пар собі спокійно, а коли вкатаюсь то вже переходити на інтенсивніші тренування??

« Останнє редагування: 05.03.2012, 19:15:26 від skeleton13 »
Via est Vita

Offline Kritik

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 191
  • Карма: +1/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #147 : 05.03.2012, 19:22:57 »
але ти маньяк  8)

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #148 : 05.03.2012, 20:31:36 »
але ти маньяк  8)
Нехай тренується, щоб його Анрі незабаром не наказував на шоссе  :D . Але силу волі маєш, "тримай хвилю" !

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #149 : 05.03.2012, 20:40:30 »
та він і так буде мене наказувати на шоссе...але якшо буду тренуватись це хоть не так позорно буде :D
Via est Vita