Тема: Шосерні поїздки. Далекі і недуже  (Прочитано 103167 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline datatron85

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 49
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #120 : 08.10.2011, 19:40:38 »
Вчора перший раз в шосейних контактах виїжджав. В порівнянні з тукліпсами небо і земля!) Тому насторожив другий пункт. Цікаво подробиці почитати.

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #121 : 08.10.2011, 22:50:34 »
ну от...

все почалось з того шо треба було вибрати одяг для поїздки...по прогнозу було +6 цілий ранок і вдень...і дощ легенький... але шось мало вірилось через те, шо вечером(1 ночі) було надворі +15! але вставши рано...і довірившись ґісметео, таки вдягнув на довгий рукав велокофтинку і велоштани з довгими штанками. Маючи гіркий досвід їзди на далекі дистанції без запаски, бортіровок і насоса, цього разу вирішив затаритись повним комплектом, та ше й латки прихопив. Прийшлось ше й брати фару як передню так і задню, і ше й для кращого освітлення взяв фонарик аля Пецль, мається на увазі на лоба.
    На дворі не було дуже тепло, але й і холодно не було, але в кінцевому результаті пргноз був цілком і повністю правильний. На вулицях міста поодинокі пішоходи(або пяні студенти або алкаші під парканами, але також неможна забувати шо там могли бути прості люди які вертаються з нічної зміни, або з поїзда/автобуса, ну і поодинокі машинки, якими були в більшості таксітки. Треба було бути дуже обережним на дорозі до автобазару бо там страшні ями на спуску.
    Виїхав за межі Тернополя зі сторони В.Березовиці в орієнтовно в 5.10. Першою проблемою на першому підйомі стало те, що в мене відказав спідометр >:( Побавившись з ним 1-2 хв, зрозумів шо справа не в магнітику і навіть не в датчику, банально перетерся кабель  :( Але виходу іншого не було як продовжити рух вперед  :)
    Помаленько не спіша, насолоджуючись вогнями міст, підприємств, і можливо навіть НЛО  :) через 1 год, рівно в 6 10! був в Теребовлі. Повз мене проїхало може від сили 4 машини...так спокійно їхати вночі!! ні вітру, ні машин...ні світла! >:( Зголоднів я подорозі так як нічого дома не поїв, бо перед тим в 12 ночі наївся як слонь. До речі, це дуже класна ідея і економія часу на збирання рано, вечером перед поїздкою поїсти! Зустрів в Теребовлі цілодобовий магазин, там прикупив собі 200г вівсяного печива.
    Знаючи шо наступна моя зупинка через 30 км(як я собі думав!) має бути Чортків я їду дальше. І на моє здивування, наступним великим населеним пунктом були Копиченці! які я думав мають бути на 80 км дороги!!!Здивований тим фактом продовжив рух. Практично біля Копиченець почалось розвиднятись. І тут, раптово, бачу вдалині якусь стіну туману. Як тільки як в неї в"їхав, то виявився банальний дрібний-дрібний дощик!який супроводжував мене до самих Заліщик, але не так всьо просто, мається на увазі дощ(ик) супрводжував мене...а от який, то зара розкажу.
    І от! нарешті! Чортків! Годину не пам"ятаю коли я туда в"їхав. Проїхав пост ДАЙників, і по об"їздній,знаючи шо в Чорткові бруківка, пошурував на величеееезний підйом...от тут і різко впала моя середня швидкість! з"їхавши вниз...перед підйомом я відчув шо вітер різко починає збільшувати силу, і почав капати дощ доволі таки великими краплями шо навіть один раз я випадково вдихнув одну,яка мені на носі була...фуу...скажу вам, не дуже приємне відчуття  *No* От якось викарапкався настоячки на той підйом, по дорозі вверх думав таке "От виїду, треба буде привал на 5 хв зробити бо задовбався вже...", і шо ви думаєте, звідкісь взялись сили їхати дальше... :question1:
   Проїхавши Нагірянку і Ягільницю (там дуже круті підйоми по мірках нашої місцевості, можливо навіть і до 12% доїодить в деяких місцях), доїхав я до села Мухівка.
   І тут почалось! >:D  Бачу шось їде доволі таки помало спереду, чесно неможу сказати як задалеко він був, так як окомір в мене фіговий, але факт того шо я його догнав. То був трактор, з я якимось прицепом який призначений для якоїсь мені невідомої роботи на полі. Його борти були вищі від мене, сидячого на сідлі, десь так в 1.5-2 рази. Догнав я його в 8:38, спеціально подивився час  :) Було цікаво скільки і куда я з ним дотягну. До Заліщик залишалось якихось там 27 км. І шо ви думаєте??? В Заліщиках я був в 9:13! Незнаю як...но я з ним проїхав,  десь 30 хв!Середні швидкості будуть в кінці звіту...
   Зустрівся я там зі знайомою, посиділи, поговорили і в 13 я виїхав якраї за знак Заліщики. Їду додому. І шоб мені нудно не було, хтось підігнав мені знову машинку :police: Краз! Він їхав набагато швидше за того тракторця і я ого ледве догнав, але як догнав то вже не хотів відпускати  :D З тим Кразом я проїхав десь чуть більше 20 км(20-23).
   В Нагірянці нас застав закритий ж/д переїзд. Знаючи шо там дальше величезний підйом, і розуміючи шо від того Кразіка в мене більше шансів відстати чим його догнати, я дав дьору як тільки підняли шлагбаум. Він мене майже догнав! але я виклав всі сили шо міг і видрапався на ту горку перший з форою в 1-2 хв. Через цей час він мене догнав і я ми знову поїхали разом. Але не так всьо просто! Обганяючи мене він відрізав, сигналив, і практично скинув мене на обочину, якби він скинув остаточно то я вже не вирулив того шо він скоро вже досить їхав. Я відстав...за Кразом зразу йшов Зіл, за зілом 8-мірка лада, як тільки я почав вирулювати з ситуації, я незнаю звідки в мене взялась сила в ногах, я якомога сильніше почав крутити, і мене 8-мірка пропустила вперед!!!тобто я мав догнати Зіла! там швидкість була моя біля 40 км/год, їх десь біля 50 навіть!!! я незнаю як я їх догнав, але факт той шо хлопаки з 8-мірки як мене обганяли в самому кінці мені аплодували  ::) приємно  8)
  На підйомі на об"їздній Чорткова я старався не відставати, але буквально пару метрів не дотягнув до вершини і вирішив відпустити його! чо не доїхав...мене зупинила ниюча біль в правому коліні збоку, яка по  чуть-чуть наростала ше з Заліщик.
   Дотягнувши якось до вершини і доїхавши до Чортківсього мясокомбінату зупинився подивись шо там в мене з ногою...а там шо?...а там синяк!!!звідки?як? чого?...перша думка була шо судина десь лопнула, але потім дойшов висновку шо я дьоргнув десь різко ногу, або просто їхав 100+ км з неправильно відрегульованими контактами. На малі відстані(по місту чи на дачу) ти чогось оосбливого не відчуваєш, а коли даєш велику нагрузку протягом досить таки тривалого часу, то просто ти вже відчуєш шо капець... *dontknow*  а тепер питання...а як їх відрегулювати правильно якшо не відчуваєш дискомфорту в маленьких поїздках?...а фіг його знає...мені самому цікаво..але мені вже пізно..певно в мене то було закриття сезону...бо нога в районі коліна набрякша  :'(
  Якось дотягнув до Копиченець...ледве дотягнув до за 10 км від Теребовлі...і дальше така картина: траса, пряма, рівненька, велике скупчення машин, десь вдалині спереду мигає мигалка ДАЙників...не буду ж я чекати поки вони всі проїдусь, я менший - я впхаюсь   :P Доїхав я до самого як виявляється місця ДТП! і шо я там побачив??? Того Краза за яким я їхав в кюветі перевернутого  :o :o :o Я підїхав до дяді міліційонера спитати чи може треба якась допомога, чи медична чи шось таке. Почув в відповідь "Не треба, їдь дальше!" От ХАМЛО!!!!!!!
   Ледве докотився до Теребовлі. Там був в 16 30. Зустрівся там зі однокурсницею, напився гарячого італійського капучіно, відпочив...але толку? нога і дальше боліла  *dontknow* Виїхав я з Теребовлі (з центру) в 17:00.
   Подорозі додому зустрів сонце яке помаленько сідає, і якось трошки забув про біль. Просто дуже гарна картинка... В Тернополі був в 18 40!!! 1 год 40 хв!!! в порівнянні як я їхав з Анрі за 45 хв! хех...але всеодно...дома! вже всеодно всьо решта  :)
   Потім заїхав на площу, нікого не зусрів і покотився додому лікувати ногу :) от і всьо)
   
Виїзд з Тернополя 5 10
Приїзд в Тернопіль 18 40
Загальний час 13 год 30 хв
Приблизно відстань рахую так, 124 від знаку до знаку, *2, 248км,7 км шо виїхати з Тернополя,*2, 14, і по самих Заліщиках там є кавалок їхати від в"їзду до центру, хай буде 5-6км, і коли приїхав додому поки на площу поки додому- 2 км
Загальний пробіг 248+14+6+2= 270 км
Якшо врахувати весь час на всю відстань то буде так
Середня швидкість 20км/год

Було в мене 2 великі зупинки на 3 год в Заліщиках, і в Теребовлі на 30 хв, + мінімальні шоб банани купити, чи печива то не рахується. Взагалі туда їхав без перепочинку  :)

Значить 13 30 - 3 30= 10 год в сідлі!

10 год на 270 км, 27 км/год середня швидкість

По відрізках
 Тернопіль-Теребовля ~30км/год
 Теребовля-Мухавка ~ 25км/год
 Мухавка-Заліщики~46км/год                :o
 
в середньому середня швидкість за 124 км трошки більше 30 получилась...звичайно шо точних даних нема через відсутність спідометра...це чисто теоретичні, грунтовані на годиннику...
 Заліщики-Теребовля~ 25км/год (нічо так, враховуючи шо мене нога боліла)
 Теребовля-Тернопіль~18км/год  :( *dontknow* ( причом - 30 хв на перерив)
 
чуть більше 20км/год...

не судіть строго   :angel:

фоток нема, фотоапарат не брав  *dontknow*
 
    Розхід палива

400г печива
банан
0.8 чи 0.9 чаю з цукром і лимоном
150-200г жареної картопельки
« Останнє редагування: 08.10.2011, 23:00:07 від skeleton13 »
Via est Vita

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #122 : 08.10.2011, 23:10:02 »
 8)
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #123 : 09.10.2011, 10:02:53 »
слюні течуть на підлогу

Offline Samu Sanches

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 12
  • Карма: +4/-3
  • Стать: Чоловіча
  • Pain is temporary...
    • Перегляд профілю
« Reply #124 : 10.10.2011, 20:54:23 »
Теж хочу поїздити) вже десь певно весною)
Soli Deo Honor et Gloria

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #125 : 10.10.2011, 22:29:49 »
приєднуйся!завжди радий компанії!)
Via est Vita

Offline steve1

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 45
  • Карма: +1/-1
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #126 : 11.10.2011, 10:36:16 »
Цитувати
приєднуйся!завжди радий компанії!)
Цитувати
10 год на 270 км, 27 км/год середня швидкість
Ага, до тебе ше попробуй приєднайся.

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #127 : 11.10.2011, 14:11:39 »
27 то нормально

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #128 : 11.10.2011, 15:45:48 »
Ага, до тебе ше попробуй приєднайся.
легко! вдвох 27 км/год це взагалі мало!) + коли їдеш з кимось то якось швидше і їдеться + розмова помагає...не так задумуєшся над тим шо шось десь болить, чи ниє, чи стукає...+ не так страшно їхати. мається на увазі завжди допомога буде

так шо приєднуйся!
Via est Vita

Offline datatron85

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 49
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #129 : 11.10.2011, 16:14:28 »
Я б теж приєднався, але до 100км поки!))

Offline steve1

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 45
  • Карма: +1/-1
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #130 : 11.10.2011, 18:23:26 »
Цитувати
27 то нормально
Нормально, коли їхати годину-другу. Але на дистанціях в дві години воно виглядає так:
Цитувати
дистанція ~80км
час в дорозі ~2 год 15 хв
35,56 км/год. То вже далеко не 27.
Цитувати
27 км/год це взагалі мало!
Ну я розумію шо це навіть далеко не 3-й розряд, але все ж таки.

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #131 : 11.10.2011, 19:04:21 »
Я б теж приєднався, але до 100км поки!))
домовились! як з тобою звязатись?

Нормально, коли їхати годину-другу. Але на дистанціях в дві години воно виглядає так:35,56 км/год. То вже далеко не 27.Ну я розумію шо це навіть далеко не 3-й розряд, але все ж таки.
будем їхати 25-27...в чому проблема?) якшо хлопаки женуть так скоро...то моє діло не відстати...якшо хтось зі мною їде то в нас спільнй темп а не один рве і чекає другого пів дня...

короч! тре вкатуватись разом і тоді можна і 600+ км їхати, та хоч і з 20 км/год...головне проїхати))
Via est Vita

Offline datatron85

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 49
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #132 : 11.10.2011, 19:10:54 »
Через форум можна. Якщо буде щось намічатись я з радістю поїду.

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #133 : 12.10.2011, 00:47:45 »
Через форум можна. Якщо буде щось намічатись я з радістю поїду.
оке, домовились
Via est Vita

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #134 : 12.10.2011, 08:27:00 »
... та хоч і з 20 км/год...головне проїхати))
Отакої. Народ тоді я з вами. Якщо середня 20км/год. то мій "тєжкий шоссер" не дасть мені від вас відстати  :) . На МТБ можна навіть, але не на такі довгі дистанції.
 Ти краще опиши що там з твоїм коліном, оскільки то питання для мене зараз актуальне?!?