Тема: Шосерні поїздки. Далекі і недуже  (Прочитано 103101 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #105 : 26.09.2011, 21:10:06 »
Хотів би приєднатися, але боюсь, що поки не стягну!))
тре помаленько добавляти з кожним днем...90...100...120...так і до 600 має дойти)))

мені особисто помагає 2-3 дня перед такою довгою поїздкою  зробити такий собі тест організму на придатність...відстань до 100 км проїхати якомога швидше...шоб за ті дні відновитись і бути готовим до матрасу але довгої відстані... з тим мені помагає Анрі або хлопці з клубу Золоті колеса  :)

Схиляю голову перед такими героями. Але маю питання. Середня швидкість 195 / 8.25 = 23.36 km/h. Може краще зробити паузу на годину (відпочити і добре поїсти) і проїхати два куски з швидкістю 195 / 7.25 = 26.89 km/h?
добре поїсти то зле...потім можна не залізти на велик...)) треба в продовж дороги споживати їжу...пічєньки  :) або банани...і на середині дистанції шось зїсти побільше...

можна проїхати і за 6 25 при великому бажанні і без перериву...але то вже не ти приїдеш...а виснажене тЄло...))

мені краще робити маленькі переривчики по 5 хв кожні там 30-40-50 км залежно від рельєфу... то вже чисто індивідуально...)
і ше як варіант...ти вже не сядеш в сідло після години перериву...))) тяжко буде знов розігріватись...
Via est Vita

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #106 : 26.09.2011, 21:14:04 »
планую на суботу-неділю провідати наших сусідів зо Львова якшо вони шось собі спланують...якшо ж ні...то самому прийдеться думати шось на 200+...тре відкатати останні теплі вихідні...
Via est Vita

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #107 : 26.09.2011, 21:32:50 »
...ти вже не сядеш в сідло після години перериву...))) тяжко буде знов розігріватись...
а ше як за ту годину файно попоїсти.... ненене... перерва 2-3 хв. шоби пульс і тиск устаканити, далі мяси дубіють
мені особисто помагає 2-3 дня перед такою довгою поїздкою  зробити такий собі тест організму на придатність...відстань до 100 км проїхати якомога швидше...шоб за ті дні відновитись і бути готовим до матрасу але довгої відстані...
рівно 3 дні... як раз час виведення з мязів молочної кислоти і необовязково 100... хватить і менше, але в максимально можливому темпі з максимальною нагрузкою, краще якшо це буде декілька ривків 10 по 5км з перервою 2-5 хв на печеньку і 50грам води, обід і повторити... шоби виключити втому і нагружати саме мязи, а не весь організм. звтра буде хижо, післязавтра ше гірше... за 3 дня як нова копійка і можна повторяти.

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #108 : 26.09.2011, 21:52:48 »
а ше як за ту годину файно попоїсти....
то вже можна і заночувати  :)
необовязково 100... хватить і менше, але в максимально можливому темпі з максимальною нагрузкою, краще якшо це буде декілька ривків 10 по 5км
шоби виключити втому і нагружати саме мязи, а не весь організм. звтра буде хижо, післязавтра ше гірше... за 3 дня як нова копійка і можна повторяти.
все класно сказано!
Via est Vita

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #109 : 01.10.2011, 13:28:25 »
можливо для більшості професійних шосерів це дрібниця...но для мене доволі таки хороший результат...

максимальна швидкість сьодня сягнула 78.9 км/год  :police:   Газельки рулять  :D  можна було б ше більше ....але дорога взагалі фігова була..мене і так тІпало шо капець...але шо цікаво...50/12 ше би хватило навіть на 85...запас був...
Via est Vita

Offline Marik1986

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 353
  • Карма: +11/-8
  • Стать: Чоловіча
  • Pride XC-300
    • Перегляд профілю
« Reply #110 : 01.10.2011, 21:30:42 »
Ого ну ти крутий так валити!!! А де така гора находиться,чи це ти по рівній трасі так шпарив за Газелькою?))

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #111 : 01.10.2011, 22:02:20 »
...але дорога взагалі фігова була..мене і так тІпало шо капець...
  Доріг у нас взагалі немає, одні напрямки, або ж - пересічна місцевість.
  Дійсно опиши, ти по прямій зараз скільки максимум на своїй карбоновій машинці  витискаєш???

Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #112 : 01.10.2011, 23:44:06 »
можливо для більшості професійних шосерів це дрібниця...но для мене доволі таки хороший результат...

максимальна швидкість сьодня сягнула 78.9 км/год  :police:   Газельки рулять  :D  можна було б ше більше ....але дорога взагалі фігова була..мене і так тІпало шо капець...але шо цікаво...50/12 ше би хватило навіть на 85...запас був...

ну ти і монстр! )))
життя - це рух
рух - це життя

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #113 : 01.10.2011, 23:57:23 »
Ого ну ти крутий так валити!!! А де така гора находиться,чи це ти по рівній трасі так шпарив за Газелькою?))
та де!  *No* нє...то було з горки...обїздна...як їхати від ТНЕУ на львівську трасу і 3-4 км за Тернополем повертати на Броди(В.Глибочок, Білу)...зразу після повороту на Глибочок там спуск до відстійників чи то озер чи якихось там водоймищ....
  Доріг у нас взагалі немає, одні напрямки, або ж - пересічна місцевість.
  Дійсно опиши, ти по прямій зараз скільки максимум на своїй карбоновій машинці  витискаєш???

ну по рівному за фурою можна і 55-65 їхати по рівному і такий довгий час...навіть більше 10 км...не здохнеш...просто потім тяжко буде самому без неї крутити))
а просто своїм ходом то макимум вижимав трошки більше 50...але і то не довго...1-2 км...стабільно то їдеться 30-40...залежно від місцевості...погоди...стану здоровя, і протяжності поїздки і планів на подальший день, тощо....)

Via est Vita

Offline Ruslan 75

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 824
  • Карма: +45/-7
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #114 : 02.10.2011, 13:15:48 »
З такими темпами Тур де Франс або Джиро де Італія не загорами !!!
Клас!
Операція "Квадрокоптер"!

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #115 : 05.10.2011, 20:04:55 »
З такими темпами Тур де Франс або Джиро де Італія не загорами !!!
Клас!
::) певно тільки в другому житті....)

планую цими вихідними (субота) з*їздити в Заліщики...туда і назад...з нічним виїздом (4-6 ранку)....бо назад втомлений вертатись краще вдень або ж вечером...

протяжність поїздки 240-250 км...

ціль...покатись  :)

Via est Vita

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #116 : 05.10.2011, 21:14:54 »
::) певно тільки в другому житті....)

планую цими вихідними (субота) з*їздити в Заліщики...туда і назад...з нічним виїздом (4-6 ранку)....бо назад втомлений вертатись краще вдень або ж вечером...

протяжність поїздки 240-250 км...

ціль...покатись  :)

в Заліщиках на протилежному березі зліва є чоловічий монастир - там годують безкоштовно всіх, хто подорожує.
Вінтажа і мене там нагодували дуже смачним обідом :)
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #117 : 05.10.2011, 21:26:12 »
в Заліщиках на протилежному березі зліва є чоловічий монастир - там годують безкоштовно всіх, хто подорожує.
Вінтажа і мене там нагодували дуже смачним обідом :)

ага, бачив його...він троха далеченько буде...+ можна було б коло в ту сторону поїхати..але нажаль там нема поблизості моста...
Via est Vita

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #118 : 05.10.2011, 22:06:22 »
::) певно тільки в другому житті....)

планую цими вихідними


ОЦе я розумію шприхаль

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #119 : 08.10.2011, 19:36:32 »
поїздка Тернопіль-Заліщики-Тернопіль успішно відбулась! ~270км  :)
звіт згодом... але дам зразу дві поради...
1)не їздіть за тракторами/камазами/маршрутками....бо це може плачевно закінчитись шо для вас шо для того водія
2) неправильно настроєні шосейні контакти можуть призвети до дуже поганих наслідків...
Via est Vita