Тема: Шосерні поїздки. Далекі і недуже  (Прочитано 103682 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.


Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #90 : 12.09.2011, 23:32:06 »
Сьогодні в кінці робочого дня я разом з Skeleton-ом і Rain-ом вирішили поганяти раздєлку на Смиківці.
Спершу вирішили їхати кожен окремо. Ну щоб глянути хто як проїде її індивідуально. Точних результатів хлопців в мене немає, знаю що Rain проїхав з середньою 42 км/год, ну а Skeleton десь приблизно як і я. А в мене результат був наступний:

Маршрут: Збаразький поворот-спуск Смиківці (Спроба №1):
Темп поїздки: Раздєлка:
Дистанція: 5.07 км.
Час поїздки: 07:07 хв.
Середня швидкість: 43.5 км/год.
Максимальна швидкість: 56.7 км/год.

Повернулись ми назад в середньому темпі і ще раз вирішили їхати командну раздєлку в трьох, правда стартувалитрошки ближче, ну і от що з того получилось:

Маршрут: Збаразький поворот-спуск Смиківці (Спроба №2):
Темп поїздки: Командна раздєлка:
Дистанція: 4.84 км.
Час поїздки: 06:34 хв.
Середня швидкість: 44.2 км/год.
Максимальна швидкість: 57.0 км/год.

Пахали всі дуже класно весь час за 40 км/год і ніхто не халявив, так що дякую всім за хорошу роботу... :)

Offline Samu Sanches

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 12
  • Карма: +4/-3
  • Стать: Чоловіча
  • Pain is temporary...
    • Перегляд профілю
« Reply #91 : 13.09.2011, 00:44:16 »
коли ше будете їздити? в мене теж шосер)
Soli Deo Honor et Gloria

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #92 : 13.09.2011, 07:42:41 »
Тут не шосер, тут НОГИ треба. Бо то коні ще ті  :)
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Мальцев Олександр

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 871
  • Карма: +9/-5
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • www.ture.ua
« Reply #93 : 13.09.2011, 07:54:58 »
Все хотів спитатися, що це за темп  - "раздєлка"?

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #94 : 13.09.2011, 09:10:32 »
коли ше будете їздити? в мене теж шосер)
Їздити будем найближчим часом, можливо навіть сьогодні, але ще треба уточняти як в хлопців з часом, і то якщо будем їздити, то не раніше ніж після 18:00

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #95 : 13.09.2011, 09:13:54 »
Все хотів спитатися, що це за темп  - "раздєлка"?
ну на хлопський розум раздєлка - це короткий маршрут на 5-10 км, який треба проїхати з максимальним своїм темпом таким, що коли ти перетнеш так звану лінію фініша, то аж тільки тоді тебе має вирубати так, що ти по великому рахунку з ровера не можеш злізти  :D, тобто всі сили, які маєш до нуля потратити на дистанції, ну і при цьому розприділити їх так, щоб ти всю дистанцію проїхав рівно ще й час суперовий показав... :)
« Останнє редагування: 13.09.2011, 09:20:19 від Anri1214 »

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #96 : 13.09.2011, 16:24:40 »
)) як я з Підкамені яхав,то тоже не хотів з вєла злізати,але за 2.50 год приїхав,канєшно не на шосері

Offline Earl

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 248
  • Карма: +4/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #97 : 15.09.2011, 00:56:56 »
"Раздэлка" - це гонка "с раздельным стартом"


Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #99 : 22.09.2011, 19:04:08 »
сьодня вирішив прокататись десь трошки до Підволочиська і назад...не получилось...не доїжджаючи до Ступок дорога мінімум 5 км була всіяна...СКЛОМ!!!....отже вирішив я розвернутись і поїхати в сторону Збаража...
після першого спуску зустрів хлопців з велошколи...з ними як завжди тренер на бусі ззаді...от я і вирішив сісти за ними...спочатку сидів за бусом трошки...поки тренер не довзолив їхати з ними...

отже шо получилось...точних даних немає...але так..приблизно...їхали до Вишнівця і назад до Тернополя, з двома участками спрінту  по 10 км...

дистанція ~80км
час в дорозі ~2 год 15 хв

хлопці нормально валять...
Via est Vita

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #100 : 24.09.2011, 00:52:18 »
завтра їду маршрут Тернопіль-Війтівці-Теофіпіль-Збараж-Тернопіль...орієнтовно 190 км... їду з Фредом...шосер на Бянчі...
старт 7 00
Via est Vita

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #101 : 24.09.2011, 18:38:34 »
єсть...~ 195...8 г 15 хв в сідлі...точніше всі дані напишу пізніше..
Via est Vita

Offline datatron85

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 49
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #102 : 26.09.2011, 09:08:44 »
Хотів би приєднатися, але боюсь, що поки не стягну!))

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #103 : 26.09.2011, 12:45:46 »
єсть...~ 195...8 г 15 хв в сідлі...точніше всі дані напишу пізніше..

Схиляю голову перед такими героями. Але маю питання. Середня швидкість 195 / 8.25 = 23.36 km/h. Може краще зробити паузу на годину (відпочити і добре поїсти) і проїхати два куски з швидкістю 195 / 7.25 = 26.89 km/h?

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #104 : 26.09.2011, 21:02:09 »
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=nvccioeqxwcbedeh

ось тут більш-менш точний маршрут...

виїхав з хати в 6 55...до 7 30 чекав на компаньйона.. в тій годині і рушили...чуть був не замерз...бо зранку добряче холодно...Бозя трошки розум дала шоб вдягнути сведр на довгий рукав...)) бо люблю навіть в холод їздити на короткий... поки виїхали з Тернополя то ставали разів по 5 бо шось там стукає...сідло зависоко...занизько.. ну але якось все виправивши середня швидкість з кожним кілометром все зростала і зростала... До Волочиська дорога доволі класна як для жосткої рами... десь після 40-го кілометра зловив фуру...з якою проїхав ~ 7 км...з швидкістю то 50 то 60... :police: ше й дядько якийсь цікавий такий попався...я відставав 2 рази...то він бачив мене і приторможував і їхав якось так цікаво шо я на ями не попадав...тобто я просто посередині корпусу його їхав...але на відстані 3-5 метрів...це трошки страшно...але класно  :)

потім таки відсів від нього бо Фред не встиг зачепитись... *dontknow*

Доїхали до Війтівців...повернули на Теофіполку...от і почалось пекло...без перебільшення...там дороги нема..хоча на карті досить така велика траса позначена...там просто купа купа маленьких латок на дорозі...і зрізаний асфальт...не їдьте люди які на шосерах туда...котились ми 47 км до Теофіполки по такій штуці....і ше 29 до Ланівців...було не весело повзти з максмальною  15 км/год...але якось і вбивати колеса не хотілось..

Доповзли ми до Лановець...там зробили перекус по йогурту і булочці...відпочили хвилин так 15 і рушили дальше...і - о Боже! нарешті асфальт)) гарно почали їхати...30 км/год +...але один нюанс...Фреда розболілось коліно...от я трошки і відїхав вперед...десь за 20 км від Збаража...їхав помаленько в надії шо ін таки дожене мене...неа..приїхав я на об'їздну Збаража...вирішив почекати...почекав 10 хв...потім передзвонив як він там...сказав шо вже практично під Збаражом...а на годиннику вже 17 20...а мені треба було в 18 00 бути вдома...або як мінімум біля знаку "Тернопіль"...Ну я і поїхав дальше...ну як поїхав...по можливості якнайшвидше...вітер більш менш був попутній...ну...виїхав я вже на трасу Тернопіль-Кременець...10 км лишилось до Тернополя...бачу якийсь шосер спереду валить...під горку прям вискакує...а от на спуску шото повзе....доганяв я його дай Боже десь кілометрів 8-9...і от на останньому спуску перед Тернополем таки догнав...то був старенький дідок на Команчі шосейному...не карбон але хороший...думав його легенько обійду на підйомі...ага!!! :nono: не тут то було...Дідок як рванув під горку то я думав шо виплюну всі нутрощі...але вроді би не відстав таки від нього до самого верху...27 км/год стабільно валив під горку...за шо і довольний...чітко в 18 00 був в Тернополі...

от такі то пригоди... і добре шо без неприємних пригод...
 час поїздки ~10 год
час в сідлі 8 год 15 хв...
середня шоб 25 км/год була то було б суперово...)

тре міняти сідло...бо шото натирає капітально... :lipsrsealed:

надіюсь наступного разу буде більше народу їхати... і -1 мені шо лишив компаньйона одного...але відрив був більше 20 хв...)
Via est Vita