Тема: Шосерні поїздки. Далекі і недуже  (Прочитано 103680 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #75 : 28.05.2011, 21:15:05 »
теж хочу в серпні в Карпати, так що майте на увазі, якщо буде місце.
я вот думаю поперти на незалежності рахів - яблунівськиі перевал - коломия, але темп має бути жоще ніж того разу шоби встигнути

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #76 : 28.05.2011, 21:40:07 »
я вот думаю поперти на незалежності рахів - яблунівськиі перевал - коломия, але темп має бути жоще ніж того разу шоби встигнути


від яремче до Коломиї дуже нудна дорога
взагалі не раджу їхати на схід від Яремчи - не варто
« Останнє редагування: 29.05.2011, 23:59:02 від Стечкин »
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Sancho11

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 216
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #77 : 29.05.2011, 22:50:47 »
Недавно відбулася моя перша НАЙДОВША поїздка на шосері. Їхати допомагав зустрічний вітер, навіть на спусках (невеликих) якби перестав крутити то б поїхав за вітром в протилежну сторону))) Маршрут починався від Збаразького кольца, проходив через Скалат, Гримайлів і закінчувався в моєму селі Гусятинського району. І того дистанція: 63км. макс. шв. : 51км. (і то з такого горбка шо вітер там був безсилий проти сили тяжіння) Середня швидкість получилася 27км/год. А час в дорозі 2год. 22хв. От така поїздочка получилася в мене.
Помни: неважно, выиграешь ты или проиграешь; важно лишь, выиграю или проиграю я.

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #78 : 30.05.2011, 09:02:04 »
Недавно відбулася моя перша НАЙДОВША поїздка на шосері. Їхати допомагав зустрічний вітер, навіть на спусках (невеликих) якби перестав крутити то б поїхав за вітром в протилежну сторону))) Маршрут починався від Збаразького кольца, проходив через Скалат, Гримайлів і закінчувався в моєму селі Гусятинського району. І того дистанція: 63км. макс. шв. : 51км. (і то з такого горбка шо вітер там був безсилий проти сили тяжіння) Середня швидкість получилася 27км/год. А час в дорозі 2год. 22хв. От така поїздочка получилася в мене.
Скажу тобі що для першого разу це досить вдалий початок, тим більше що і дистанція була не коротка і середня швидкість хороша вийшла...
Далі буде краще, тому що в цій справі (шосейний велоспорт) основне викатуватися, тобто чим більше ти будеш їздити, тим все кращі і кращі будуть твої результати, адже ти привчаєш свій організм до навантажень і відповідно він привчається працювати на більших і більших "оборотах"...
Радий що наші ряди все більшають і більшають...
Якщо матимеш бажання приєднуйся до поїздок... Ще багато чого нового відчуєш в цьому плані особливо коли їхати міняючись, відпочиваючи і тд...

Offline Sancho11

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 216
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #79 : 31.05.2011, 01:19:38 »
Сьогодні долав супер марафон Симоненко - ТАНГ. по гарячих слідах ANRI)) Час в дорозі 35 хвилин рівно. Дистанція: 18,9км. Середня швидкість 32,4 км/год. Максимальна швидкість: 61.9 км/год.  Маршрут просто шикарний, тільки на 16 кілометрі така тряска почалася, що прийшлося збавляти обороти щоб щось не відлетіло))

Помни: неважно, выиграешь ты или проиграешь; важно лишь, выиграю или проиграю я.

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #80 : 31.05.2011, 05:26:17 »
по гарячих слідах ANRI)) Час в дорозі 35 хвилин рівно.


ооо, якраз є напарник Анрі  8)
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #81 : 31.05.2011, 09:19:40 »
Сьогодні долав супер марафон Симоненко - ТАНГ. по гарячих слідах ANRI)) Час в дорозі 35 хвилин рівно. Дистанція: 18,9км. Середня швидкість 32,4 км/год. Максимальна швидкість: 61.9 км/год.  Маршрут просто шикарний, тільки на 16 кілометрі така тряска почалася, що прийшлося збавляти обороти щоб щось не відлетіло))


тоді залишай свій контакт і давай кататися разом,  то Скелетон поїхав і нас тільки 2-є, так що приєднуйся і будемо в 3-х ктатися (в основному після 6-ї після роботи)

що жо результату то він навіть більше ніж кращий

Offline Sancho11

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 216
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #82 : 31.05.2011, 21:29:34 »
Сьогодні пробував у зворотньому порядку, від ТАНГУ і до Подолян. Заминка після волейболу, не хотів їхати через стадіон, той підйом мене кумарить. Дистанція вийшла 19,9км. час в дорозі 38,2; Середня швидкість 31,25км/год. Максимальна 50,6 км/год.  В цю сторону набагато важча дорога.
Помни: неважно, выиграешь ты или проиграешь; важно лишь, выиграю или проиграю я.

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #83 : 04.06.2011, 19:28:00 »
Завтра о 7-00 ранку їду до Підкаменя і назад. Загальна відстань близько 120 км. Середня швидкість 27 км/год.
У Підкамені роблю відпочинок, десь біля того каменя-велетня, на 1 год.
Буду чекати біля 6-го магазину.
П.С. Для тих хто не їздив стільки, скажу наперед - це не дуже легко.

Offline datatron85

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 49
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #84 : 13.07.2011, 16:55:15 »
А можна з вами попробувати на кілометрів 20? Але в мене фікс. Одна глуха передача, як в трекового, коротше.
« Останнє редагування: 13.07.2011, 17:11:38 від datatron85 »

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #85 : 29.07.2011, 10:10:38 »
Вчора вирішив трошки покататися... Та й на це трошки вирішив вибрати маршрут раздєлочний від Збаразького повороту і до спуску на Смиківці. Супер результатів я й не надіявся показати, так як самі розумієте практики нема.... :D І от тільки я розігнався, як чую що мені в спину сигналить Камаз, ну я ще скільки міг вліво посунувся і як тільки він мене об'їхав, я зразу ж сів йому на хвіст, ну й думаю проїдусь трошки за ним, нехай мене розжене, а далі коли відстану тоді своїм ходом... Та й вийшло хлопці що я не відставав аж до самого спуску і за Камазом тримався постійно... НУ І ОТ ЩО З ЦЬОГО ВИЙШЛО:

Маршрут: Збаразький поворот-спуск Смиківці (Спроба №1):
Темп поїздки: Раздєлка за КАМАЗОМ:
Дистанція: 4.72 км.
Час поїздки: 05:05 хв.
Середня швидкість: 55.6 км/год.
Максимальна швидкість: 70.0 км/год.

Ну що можу сказати: "КАМАЗИ РУЛЯТЬ"...)))

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #86 : 29.07.2011, 15:38:47 »
А ще КАМАЗи несподівано гальмують. А ще деякі водії, які намагаються проскочити одразу після КАМАЗу (на перехресті) непомічають велосипедиста. Я сам попав в аварію, коли сів на колесо автобусу. Летів, метрів 5 і це було на швидкості 35, а не 70. А потім стрибав на одній нозі 3 тиждні.
Гальмівний шлях машини менший ніж у велосипедиста. Рекомендую добре подумати, перед тим як спробувати зробити щось подібне.

Offline Schults

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 838
  • Карма: +8/-0
  • Стать: Чоловіча
  • я буду долго гнать велосипед...
    • Перегляд профілю
« Reply #87 : 03.08.2011, 14:28:55 »
Вчора вирішив трошки покататися... Та й на це трошки вирішив вибрати маршрут раздєлочний від Збаразького повороту і до спуску на Смиківці. Супер результатів я й не надіявся показати, так як самі розумієте практики нема.... :D І от тільки я розігнався, як чую що мені в спину сигналить Камаз, ну я ще скільки міг вліво посунувся і як тільки він мене об'їхав, я зразу ж сів йому на хвіст, ну й думаю проїдусь трошки за ним, нехай мене розжене, а далі коли відстану тоді своїм ходом... Та й вийшло хлопці що я не відставав аж до самого спуску і за Камазом тримався постійно... НУ І ОТ ЩО З ЦЬОГО ВИЙШЛО:

Маршрут: Збаразький поворот-спуск Смиківці (Спроба №1):
Темп поїздки: Раздєлка за КАМАЗОМ:
Дистанція: 4.72 км.
Час поїздки: 05:05 хв.
Середня швидкість: 55.6 км/год.
Максимальна швидкість: 70.0 км/год.

Ну що можу сказати: "КАМАЗИ РУЛЯТЬ"...)))

Максимальна швидкість: 70.0 км/год.  :o :o :o
В мене максимум 53,1......
Я почему вредным был? Потому что у меня велосипеда не было...

Offline datatron85

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 49
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #88 : 26.08.2011, 12:12:21 »
Сьогодні другий раз виїхав на своєму свіжозібраному шосері.

Дистанція: 22.2 км
Час поїздки: 52:23 хв.
Середня швидкість: 25,4 км/год.
Максимальна швидкість: 59.7 км/год.
Elevation: 109 м
Якби не вітер і дупльож з передачами, то може б швидше проїхав.))

Offline Earl

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 248
  • Карма: +4/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #89 : 26.08.2011, 15:27:48 »
О, теж люблю цей маршрут :)