Тема: Шосерні поїздки. Далекі і недуже  (Прочитано 103092 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #30 : 09.06.2010, 23:56:34 »
це ти на келіс червоному біля цуму проїжав десь між 8-9годинами
угу... саме так...

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #31 : 13.06.2010, 17:08:29 »
зважаючи на то шо практично цілий тиждень не катався...і відмовився вчора від 2-ох поїздок з шосерами... почувши зов організму...а саме ніг)) вирішив рванути на якусь раздєлочку....результати наступні
розімнувся 6 км...
зроблю так як Анрі  :)
Маршрут: перехрестя на Білу - стоянка Подолян
Дистанція: 5км 150 м
Час: 7 хв 49 сек
Середня швидкість: 39.8 км/год
Максимальна швидкість: 53.1 км/год

відчуваючи шо це не все на що я здатен....вирішив проїхатись ше одну...
отже Раздєлка №2
Маршрут: Збаразький поворот - Смиківці
Дистанція: 5км 29 м
Час: 7 хв 15 сек
Середня швидкість: 41,9 км/год
Максимальна швидкість: 55,3 км/год

зупинившись....я був в шоці від середньої швидкості....можливо попутний вітер...можливо там спуск...хз...судіть самі  :)
Via est Vita

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #32 : 13.06.2010, 19:48:48 »
вирішив сьогодні поїздити за попутнім сильним вітром... :D

і ще одне... спідометр нарешті відкалібруй... :D
тому що від Збаразького повороту до повороту на Смиківці буде не 5,029 км а менше 5км точно, і це при умові якщо ти стартуєш від самого Збаразького і їдеш метрів 300 під горку спочатку і в кінці до самого повороту там теж кусок вгору, а я думаю що ти почав від того місця де ми починали і закінчив точно на прямику на спуску... а тому там порядку 4.6-4.7км не більше... а що стосується білої і стоянки Подолян, то там ніколи більше 5км не буде , а якщо точніше то там порядка 4.7-4.8км.

от і маєш свою середню:
1. 4.8км/0.131год(7:49)=36.6км/год
2. 4.7км/0.121год(7:15)=38.8км/год
+ сьогоднішній сильний попутній вітер 6-8м/с (21.6-28.8км/год)

мав би нааабагато краще проїхати... :(
бо якщо хоча б взяти для порівняння ті швидкості які ти написав, то:
1. в цьому випадку ти на раздєлці програв би своєму конкуренту 35 секунд...
2. в цьому випадку ти на раздєлці програв би своєму конкуренту 33 секунди...
а для такої короткої раздєлки це дуже багато...
представ собі перетинає лінію фініша він... і через 33-35 секунд приїзджаєш ти...
« Останнє редагування: 13.06.2010, 20:58:37 від Anri1214 »

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #33 : 13.06.2010, 22:52:16 »
тому що від Збаразького повороту до повороту на Смиківці буде не 5,029 км а менше 5км точно, і це при умові якщо ти стартуєш від самого Збаразького і їдеш метрів 300 під горку спочатку і в кінці до самого повороту там теж кусок вгору,
я їхав трошки вище зупинки, розганявся пі дтой горбок, хай буде не всі 300 м...але 150 як мінімум...фінішував після спуску в самих вже Смиківцях
а що стосується білої і стоянки Подолян, то там ніколи більше 5км не буде , а якщо точніше то там порядка 4.7-4.8км.
[/quote]
там якраз 5 км! поміряєм наступного разу  :)
а як тоді ти рахував?..
Маршрут: Подоляни-Поворот на Білу:
Дистанція: 5.9 км.
а вітер коли їхав на подоляни дув збоку...але таки попутний  :)
Via est Vita

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #34 : 13.06.2010, 23:24:45 »
там якраз 5 км! поміряєм наступного разу  
а як тоді ти рахував?..
5.9 кілометрів - це від повороту на симоненка, а до Подолян туди 1.2 км... математика далі проста: 1.2+4.7=5.9
щодо звідки я знаю, то скажу щоб ти знав... до чого до чого а до спідометра я ставлюсь дуже вимогливо і виставляв його ледь не по міліметру шукаючи в інтернеті різні паспорти, вимірюючи радіус колеса до міліметра і провіряючи його на різних 100-метрівках, тому що для мене в першу чергу важливо щоб він працював точно і правильно...

я їхав трошки вище зупинки, розганявся пі дтой горбок, хай буде не всі 300 м...але 150 як мінімум...фінішував після спуску в самих вже Смиківцях
на рахунок фінішу то я так і написав що ти фінішував на прямику після спуску і що стартував ти там де й ми, а ми теж стартували в пригорок... да й дорогу я порахував з запасом тобі в плюс...
« Останнє редагування: 13.06.2010, 23:32:29 від Anri1214 »

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #35 : 13.06.2010, 23:27:17 »
5.9 кілометрів - це від повороту на симоненка, а до Подолян туди 1.2 км... математика далі проста: 1.2+4.7=5.9
щодо звідки я знаю, то скажу щоб ти знав... до чого до чого а до спідометра я ставлюсь дуже вимогливо і виставляв його ледь не по міліметру шукаючи в інтернеті різні паспорти, вимірюючи радіус колеса до міліметра і провіряючи його на різних 100-метрівках, тому що для мене в першу чергу важливо щоб він працював точно і правильно...

короч, розберемся) ти мене певно не так розумієш  :)
Via est Vita

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #36 : 13.06.2010, 23:30:29 »
Скажу тобі чесно... Якщо ти збираєшся їхати на ті змагання на Раздєлку, то тобі ще треба дуже багато працювати... А захочеш колись перевірити свої сили в раздєлці, то вибиремо один якийсь день і проїдем її разом... Поїдеш веперед, а за хвилину я за тобою... І побачим які дані спідометрів будуть на фініші...

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #37 : 13.06.2010, 23:35:32 »
я вас обжену,на свому поні

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #38 : 13.06.2010, 23:44:09 »
Скажу тобі чесно... Якщо ти збираєшся їхати на ті змагання на Раздєлку, то тобі ще треба дуже багато працювати... А захочеш колись перевірити свої сили в раздєлці, то вибиремо один якийсь день і проїдем її разом... Поїдеш веперед, а за хвилину я за тобою... І побачим які дані спідометрів будуть на фініші...
дуже велике бажання маю поїхати...прийдеться пахать))
Via est Vita

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #39 : 13.06.2010, 23:47:04 »
Просто раздєлка-це не змагання з суперником, а в першу чергу змагання з самим собою... щоб її прекрасно їздити, треба досконало знати свій організм, його сили і резерви... це точно не той варіант коли ти сидиш на колесі більшу половину і шукаєш і акумулюєш сили на кінець... це якраз той варіант, коли треба знайти 1-2 передачі і навчитись їх крутити не змінюючи темп кардинально... одним словом тобі треба спочатку теорії побільше, а потім практика, певні результати в результаті практики і якщо будеш готовий тоді можеш спробувати себе на змаганнях, але звісно що це все тобі потрібно якщо хочеш добитись високих результатів... а якщо ж просто взяти участь - то не заморочуйся над цим всім і їзди як їздив... і постав собі в спідометрі великий радіус колеса та й будеш взагалі середню 45 показувати...


Дописано : 14.06.2010, 00:02:20
не обіжайся, але ти ще надто малий чи коректніше буде сказати молодий... а велоспорт щоб ти знав - це дуже віковий вид спорту, і в професійному світі велоспорту, коли гонщику 25-28 то він вважається молодим і перспективним, не дурно ж на гранд турах біла майка кращого молодого гонщика розігрується між гонщиками віком до 25 років... тут часом не рішає напористість і дурь в ногах, а якраз досвід, вміння і знання себе, дороги, суперників і тд... в мене вже не той вік да й не ті плани і приорітети в житті щоб з головою погружатися в шосейні гонки, все таки бачення майбутнього і плани на майбутнє зовсім не ті... ти якщо справді хочеш десь поучаствувати і засвітитись, то повинен грамотно тренуватись і займатись собою і в першу чергу знати себе, свій організм, свої сили, резерви і що ти можеш насправді... те що я тобі сьогодні пишу зауваження, то це зовсім не через те, що хочу тебе прокритикувати, попрікалуватись з тебе, висміяти чи ще щось, а пишу щоб ти реально знав що ти можеш на сьогоднішній день і як воно є насправді... тому що колись як будеш їхати ту саму раздєлку, ніхто не буде дивитись на твій спідометр і що він показуватиме, а будуть дивитись на єдиний таймер суддів, плюс до того коли гонщик який стартуватиме пізніше за тебе на хвилину по дистанції тебе пройде, то ти врятлі що зможеш зробити і доказати мол я так їду як він і середні в нас однакові і тд... просто напросто це вже буде означати що він тобі вже хвилину везе... да й в раздєлці щоб ти знав на колесі сидіти не можна, бо дискваліфікація зразу... да й скажу тобі що сидіти на колесі теж важко, тому що коли ти йдеш своїм темпом вибираючи і вишукуючи ледь не останні резерви в організмі і тут повз тебе як куля проноситья інший гонщик, то не те що всидіти на колесі, а взагалі таке враження їхати навіть не можеш... мотивація і спортивний дух в такі моменти взагалі падає до нуля... от такий от він шоссейний велоспорт...
« Останнє редагування: 14.06.2010, 00:02:20 від Anri1214 »

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #40 : 14.06.2010, 00:11:22 »
та всьо шо ти кажеш це класно!та якби не ти то взагалі б дальше катався з збаража і назад тупо....а так хоть чомусь навчусь...буду по можливості тренуватись..вивчати свої організм...слухати твої поради...і може дасть Бог попаду на якісь змагання....а там вже буду боротись за шось...
одним словом тобі треба спочатку теорії побільше, а потім практика, певні результати в результаті практики і якщо будеш готовий
крім тебе теорії більше ніде не бачу...а шось інше як з уст людини яка шось шарить в тому і не довіряю...так шо теорію тільки від тебе маю)
шо мається на увазі "коли будеш готовий"?...
Via est Vita

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #41 : 14.06.2010, 10:06:03 »
Оце перечитую і ... "слинка тече" ... і  :'( Тоже хочеться поза 38 км/год мчати!!!

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #42 : 15.06.2010, 00:08:20 »
Оце перечитую і ... "слинка тече" ... і  :'( Тоже хочеться поза 38 км/год мчати!!!
приєднуйся... розкатати тебе до такої швидкості точно зможем...)))

Offline GreenFox

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 126
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #43 : 15.06.2010, 00:42:06 »
приєднуйся... розкатати тебе до такої швидкості точно зможем...)))
Можна детальніше, в тебе є якась програма тренувань...

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #44 : 15.06.2010, 00:57:48 »
приєднуйся... розкатати тебе до такої швидкості точно зможем...)))
Хіба з горба, бо по рівній прямій і при незначному вітрі мій "тєжкий" видає 35км/год піді мною. Щось не дзвонять мені на рахунок шоссера що я замовляв, та і страшно мені по тих наших "горбоямах" їздити. Якщо за кілька днів позвонять що є ровер і я його візьму, то приєднаюсь, інакше - відмовлюсь від замовлення. За запрошення приєднатись - вельми вдячний.