Тема: педалювання стоячи - чи варто?  (Прочитано 13262 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline GreenFox

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 126
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 03.06.2010, 07:55:26 »
товарисЧі... я не перчитував весь цей бред шо зверху пише але скажу вам так: я як істений тріаліст провожу все своє веложиття стоячи... (для особо безтолкових пояснюю немає сідла  :)) і ось шо я думаю з цього приводу:
в мене було безліч велосипедів одим з яких був Інспіріт там є сідло.. але чомусь сидячи на ньому я не крутив педалі тільки стоячи і це не діло привички... розганявся стоячи і інколи присідав аби відпочити... так вот якшо ви займаетесь більш експримальним видом спорту (Dh Fr SD ST ect.) керування вашим металевим конем робиться тільки стоячи (є в нас кадри які дропають з сходів сидячи я ліпше промовчу  :angel:) і тільки на полу розслаблених руках... байк контролюеться шо в розгоні шо в повороті тільки стоячи а сідло це вже вид прихоті... мені лічно воно наф не треба хоча і нагрузки на байк я даю досить великі... воже в чомусь не правий але всеж я висловив свою думку і констатував факт!

Хтів би я побачити як ти без сідла зїздиш наприклад в Підкамінь і назад.

В статті так і написано на коротких дистанціях так, а от на далекій відстані не можливо педалювати стоячи.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #16 : 03.06.2010, 08:07:31 »
Ну далекі поїздки нескажу. Але особисто їздив з двома тріалістами до карєра за Лозовою. Доїхали вони ніби без сильного напряга.
 Та й сам проїхав від посадки біля Глибочка до Тернополя без сідла(відламалось на спуску). Незвично - так, але щоб сильно важко то ні.

Дописано : 03.06.2010, 08:14:47
в мене було безліч велосипедів одим з яких був Інспіріт там є сідло.. але чомусь сидячи на ньому я не крутив педалі тільки стоячи і це не діло привички... розганявся стоячи і інколи присідав аби відпочити... так вот якшо ви займаетесь більш експримальним видом спорту (Dh Fr SD ST ect.) керування вашим металевим конем робиться тільки стоячи (є в нас кадри які дропають з сходів сидячи я ліпше промовчу  :angel:) і тільки на полу розслаблених руках... байк контролюеться шо в розгоні шо в повороті тільки стоячи а сідло це вже вид прихоті
Тут ти неправий. Якраз при довгих відстанях навіть при ДХ сідло досить сильно виручає. Бо особисто в мене вже після третини "Кривої" починають боліти ноги від напруження. Бо приходиться їхати на напівзігнутих ногах(щоб амортизуватини ними нерівності) і від такого напруження починають боліти мязив в верхній частині ноги. Приходиться на рівних відрізках на кілька секунд присідати.
 так що як на мене чиста їзда без сідла можлива тільки на коротких "екстримальних" відрізках, або довгих але вже рівних, коли нетреба їхати на напівзігнутих ногах.
« Останнє редагування: 03.06.2010, 08:14:47 від Erazel I-st »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline teodor4ik

  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 03.06.2010, 09:09:44 »
Цитувати
... я не перчитував весь цей бред шо зверху пише
цікава мисль... а як ти не читаючи догадався шо це бред?

Цитувати
як істений тріаліст провожу все своє веложиття стоячи... (для особо безтолкових пояснюю немає сідла  )
ти би ще пояснив для особо безтолкових хто такий тріаліст :D

Цитувати
ця стаття призначена для загального велосипедиста, туриста, матрасника, покатушечника і т.д., які хотіли б отримати задоволення від їзди, не витрачаючи зря свої зусилля, ефективно використовуючи свою енергію і сили.
тут чітко написано для кого ця стаття... доречі, як самий толковий тріаліст тернополя, міг би закинути пару статейок по техніці тріального катання... імхо тупо написати слово "бред" значно легше, а ти поможи молодьожі яка не знає шо то за такий ровер без сідла...

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 03.06.2010, 12:13:36 »
я завжди сидячи їду,часом стаю бо жо... болить

Offline teodor4ik

  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 03.06.2010, 14:10:13 »
я завжди сидячи їду,часом стаю бо жо... болить
то почитай шо тра робити шоб жо** не боліла

Offline ZlyiGamer

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 114
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • матрасник
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 03.06.2010, 14:27:04 »
то почитай шо тра робити шоб жо** не боліла

1. Шорти з памперсом.
2. Інші поради  :)

П.С. На тріальному їздити не по феншую, на тріальному скачуть.
П.П.Ц. А ви чули, що для тру-тріалістів роблять ровери з мертво заблокованими колесами? :D
« Останнє редагування: 03.06.2010, 14:32:17 від ZlyiGamer »
ВОНА працює! ВОНА - це RST Gila TnL.

Offline teodor4ik

  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 03.06.2010, 14:58:28 »
П.П.Ц. А ви чули, що для тру-тріалістів роблять ровери з мертво заблокованими колесами? :D

і рульом...  :laugh:

Offline spirit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 514
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #22 : 03.06.2010, 16:33:46 »
хто вміє крутити педалі, то на сідлі білше корисної віддачі, особливо в контактах, стоячи треба крутити коли потрібен ривок, тут ккд не такий як при вкручувані сидячи і більше навантаження на залізо, але на сидячки так не рванеш, ну і на активних ділянках на сідлі бажано не сидіти для тих хто цінує свої яйця і голову.
GO HARD OR GO HOME!

Offline teodor4ik

  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #23 : 03.06.2010, 16:56:05 »
хто вміє крутити педалі, то на сідлі білше корисної віддачі, особливо в контактах, стоячи треба крутити коли потрібен ривок, тут ккд не такий як при вкручувані сидячи і більше навантаження на залізо, але на сидячки так не рванеш, ну і на активних ділянках на сідлі бажано не сидіти для тих хто цінує свої яйця і голову.
якшо ти осилив всю статтю то саме це там і написано :) тільки довше і заплутаніше... америкоси по іншому не поймуть :D

Offline spirit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 514
  • Карма: +16/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #24 : 03.06.2010, 17:01:14 »
якшо ти осилив всю статтю то саме це там і написано :) тільки довше і заплутаніше... америкоси по іншому не поймуть :D
з двох сторінок цеї теми я осилив заголовок))
GO HARD OR GO HOME!

Offline Tiger

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +7/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #25 : 22.06.2010, 09:21:12 »
Осилив всі пости теми :). Погоджуюсь з автором теми.

З особистого досвіду скажу (ІМХО):
- привставати з сідла користо на спусках. Значно легше і краще маневрувати у випадку коли невідомо звідки на дорозі ямка, латка від неї, тощо :)

- на короткий термін при підйомах. Завдяки цьому розганяєш байк, а тоді сидячи підтримуєш каденс. Якщо рвати весь підйом (мова не йде про маленьку горку) то лише "забєш" мязи.

- в будь який момент коли відчуваєш дискомфорт в 5 точці. Вважаю неправильним терпіти це заради правильного педалювання. Тим більше що в дво-, трьо- і більше денках такі моменти настають і при правильному педалюванні в памперас на хорому сідлі.

-  Навіть простий пропуск зуба чи зліт ланцюга може кинути вас на землю, коли ви прикладаєте всю вагу на одну педаль. Ви ніколи не повинні вставати на педалі велосипеда, що ви не знаєте в якому він технічному стані! - 100% правда. на тому і попалився (Читайте мій звіт Crash-покатульки 2008 року :))

п.с. Вважаю що тріалістам(тощо) нема чого коментувати дану тему. Адже її обговорювати (давати поради) може лише той хто проїхав хоч близько 100 км не по місту.
« Останнє редагування: 22.06.2010, 09:25:48 від Tiger »

Offline GreenFox

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 126
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #26 : 22.06.2010, 09:41:17 »
Сьогодні спробував під горбик з Острозького на Шпитальну - реально помогло

Offline Anri1214

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Карма: +106/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #27 : 22.06.2010, 16:58:28 »
скажу вам ще таке, що не варто забувати про спину, і що б там якісь бородаті дядьки не говорили, але спина - отримує нагрузку постійно, і привставати з сідла потрібно для того щоб розминати мязи спини, шиї і рук... більше того, стоячи, в роботу справді включаються інші групи мязів..., при чому не тільки стоячи, але ще й залежно від того куди нахиляєш своє тіло... спробуйте інколи просто встати і попедалювати, а інколи спробуйте встати і нахилити корпус вперед, зразу відчуєте різницю... одним словом, які в би розумні статті не писали, але правильна їзда на велосипеді, при чому будь якому, це коли ти їдиш сидячи, час від часу привстаєш з сідла щоб розімяти мязи спини і шиї, постійно змінювати позицію рук на рулі щоб не затікали мязи рук, зсуваючись по сідлі вперед-назад змушуючи застваляти працювати різні групи мязів, повертаючи час від часу голову дивлячись назад і розслабляючи плечові мязи і мязи шиї і отримувати задоволення і пользу для здоровя...

Offline GreenFox

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 126
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #28 : 22.06.2010, 17:15:54 »
скажу вам ще таке, що не варто забувати про спину, і що б там якісь бородаті дядьки не говорили, але спина - отримує нагрузку постійно, і привставати з сідла потрібно для того щоб розминати мязи спини, шиї і рук... більше того, стоячи, в роботу справді включаються інші групи мязів..., при чому не тільки стоячи, але ще й залежно від того куди нахиляєш своє тіло... спробуйте інколи просто встати і попедалювати, а інколи спробуйте встати і нахилити корпус вперед, зразу відчуєте різницю... одним словом, які в би розумні статті не писали, але правильна їзда на велосипеді, при чому будь якому, це коли ти їдиш сидячи, час від часу привстаєш з сідла щоб розімяти мязи спини і шиї, постійно змінювати позицію рук на рулі щоб не затікали мязи рук, зсуваючись по сідлі вперед-назад змушуючи застваляти працювати різні групи мязів, повертаючи час від часу голову дивлячись назад і розслабляючи плечові мязи і мязи шиї і отримувати задоволення і пользу для здоровя...

Підтримую на 100% сам це відчув під час трималих покотеньок

Offline teodor4ik

  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #29 : 22.06.2010, 17:35:04 »
вот ше не було каментів від шосерів... ЛЮДИ... перед тим як каментити... ЧИТАЙТЕ!!!