Тема: Тернопіль - Підкамінь  (Прочитано 16581 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline 2day

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 124
  • Карма: +102/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • 2day
« Reply #15 : 31.05.2010, 12:22:20 »
Дорога туда доволі проста, хоча б через незавантаженість машинами і відносно якісний асфальт.
До того ж дуже красиво по дорозі.
Все можна вирішити за 1 день без ночівлі. Хібі в Підкамені зависнути.

Offline Мальцев Олександр

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 871
  • Карма: +9/-5
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • www.ture.ua
« Reply #16 : 31.05.2010, 12:54:11 »
Шприха в Підкамені жодного разу ще не ночувала. Завжди встигали повернутися. Щось ти Еразел придумуєш.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #17 : 31.05.2010, 13:12:46 »
А я що кажу шо ночували. Просто тут запропонували з ночівлею.
 Доречі Сашки ти трішки неправий . Стечкін ночував. Але не в самому підкамені. Він просто через Олесько туди їхав.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 31.05.2010, 22:19:22 »
я пропонував їхати з ночівлею, бо особисто для мене дорога в дві сторони (110 км.) задалека і не хочеться робити поїздку дуже виснажливою...

я можу пробити ночівлю в старому монастирі (щоб не везти з собою палатку, спальник, каріматку...), так буде більше часу погуляти по Підкамені, монастирі (там можуть провести екскурсію) і взагалі так буде цікавіше. Як такий варіант поїздки?
життя - це рух
рух - це життя

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 31.05.2010, 22:32:29 »
Варіант - доволі хороший, бо плануючи таку поїздку на один день треба або як мінімум бути Dream-ом або Corak-ом або нічого невстигнути, одне з двох. Поїздка ж з ночівлею, дозволяє більше насолодитись краєвидами та пофотографувати, вкінці-кінців замутити непоганий звіт на кшталт Теребовлянського!!! От тіко погоду кепську передають, + я пів Суботи - працюю  :'(

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #20 : 31.05.2010, 22:37:47 »
Нехочу нікого назвати черепахами, але при хорошій погоді(відсутності вітру зустрічного) туда години 3 їхати, так що якщо в 8 виїхати то в 11 можна бути там, до 16 години полазити і поїхати назад щоб в 19-20 годині бути в тернополі.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Oleg

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 805
  • Карма: +18/-4
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 31.05.2010, 22:58:04 »
Нехочу нікого назвати черепахами, але при хорошій погоді(відсутності вітру зустрічного) туда години 3 їхати, так що якщо в 8 виїхати то в 11 можна бути там, до 16 години полазити і поїхати назад щоб в 19-20 годині бути в тернополі.
Можна й так, не знаю в кого який вєлік, але на своїх 26" я наврядчи заїду за 3 години. Нехай кожен вискажеться чи варто там ночувати. Також легко можна досягти компромісу, туди їдуть всі, а назад повертаються такі як Erazel :)
життя - це рух
рух - це життя

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #22 : 01.06.2010, 06:55:38 »
Почнемо з того що про 3 години я говорю не на пустому місці. Ми колись так їхали. Майже всі були на 26 колесах, крім Зомбі з гібридом і Сонця з ХВЗ Старт Шоссе(чи що там було).
 Ми там встигли все облазити та поїсти, і біля 16 з чистою душею поїхали назад. Несказав би що нас обмежував час. Так як темніє біля 22 години то можна з чистою душею виїзджати між 17 і 18 годинами, бо будемо дещо змучені і дорога назад займе дещо більше часу.
 Ну і по третє - "Такі як Еразел" порівняння невдале  :), їзджу я не швидше за інших, я не Корак і не Скелетон .
 Тому я б радив не страдати сибарітством і підняти свої зади в 7 годині ранку, щоб до 10-11 точно добрати до Підкаменя і за 5-6 годин спокійно його облазити.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Мальцев Олександр

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 871
  • Карма: +9/-5
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • www.ture.ua
« Reply #23 : 01.06.2010, 07:45:40 »
Ночувати в Підкамені заради одного Підкаменя змісту немає. Оглядати більше як 2-3 години там нічого.
Взагалі відстань смішна - пішки звичайно не дойдеш. Але доїхати при потребі можна навіть на одній нозі і без без всілякої підготовки. Відстань у 110 км - видається Вам заскладною тільки у Вашій голові. Скажіть собі 110 км за один день - це легко - і Вам буде легко.
Якщо не гнати, то за три години не доїхати. Нормальний темп (з відпочинками) це 15 км на годину, плюс один гарний привал хвилин на 40 в Залізцях, або деінде Отже маємо  4-5 годин на  дорогу (в одну сторону). Плюс три години на огляд. Тобто 12 годин на мандрівку в цілому. Темніє зараз приблизно о в 21-30, світає о 5-тій. Виїжджайте о 8-ій і будете о 8-ій вдома.
А якщо просуватися зі швидкістю 12-13 км на годину (пів години їдеш-пів відпочиваєш) всеодно більше  як 6 годин дорога не займе. Тобто з оглядинами будете вдома о 22-ій. Також цілком терпимо, в нас не раз траплялося і гірше.   

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #24 : 01.06.2010, 07:49:33 »
І взагалі. Я б казав для початку може рванути в Залізці? щоб і дорогу ще раз підучити і щоб знати скільки часу займе дорога.  Для стріляних горобців то нафіг потрібно, а от новачкам якраз класно буде  :).
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Sonce

  • Головний модератор
  • Старожил
  • *
  • Повідомлень: 436
  • Карма: +2/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #25 : 01.06.2010, 08:12:38 »
В порівнянні з іншими поїздками Підкамінь легко проїзжається, я там був два рази один раз на старт шосс, один раз на 26 колесах, за день встигали і доїхати і Залізцях і в Підкамені погуляти. А Якщо хтось хоче ночувати плануйте їхати на липень так числа 23-25, там буде тридиційно етнофестиваль Підкамінь і проїдетесь і на фестиваль подивитесь....
Life is good...Life is great...Life is sow beautiful....

Offline andriy

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 253
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #26 : 01.06.2010, 10:10:01 »
Ночувати в Підкамені заради одного Підкаменя змісту немає. Оглядати більше як 2-3 години там нічого.
Взагалі відстань смішна - пішки звичайно не дойдеш. Але доїхати при потребі можна навіть на одній нозі і без без всілякої підготовки. Відстань у 110 км - видається Вам заскладною тільки у Вашій голові. Скажіть собі 110 км за один день - це легко - і Вам буде легко.
Якщо не гнати, то за три години не доїхати. Нормальний темп (з відпочинками) це 15 км на годину, плюс один гарний привал хвилин на 40 в Залізцях, або деінде Отже маємо  4-5 годин на  дорогу (в одну сторону). Плюс три години на огляд. Тобто 12 годин на мандрівку в цілому. Темніє зараз приблизно о в 21-30, світає о 5-тій. Виїжджайте о 8-ій і будете о 8-ій вдома.
А якщо просуватися зі швидкістю 12-13 км на годину (пів години їдеш-пів відпочиваєш) всеодно більше  як 6 годин дорога не займе. Тобто з оглядинами будете вдома о 22-ій. Також цілком терпимо, в нас не раз траплялося і гірше.   

Цілком згідний - раненько виїхати, а в вечері бути вдома.
Стосовно середньої швидкості - вона може бути і більшою за 15 (20-25), якщо дорога рівна, або й під 30 (якщо все добре йде)
Але якщо під гору то буде звичайно менше.
Якщо згадати поїздку Тернопіль-Залізці-Вишнівець (130 км з гачком), то єдине, що боліло - ср...а. Не хотілося на ній сидіти ;-)
Але місце енергетичне - думаю енергією нас підживить.
Вчуся їздити на ровері.

Offline Мальцев Олександр

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 871
  • Карма: +9/-5
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • www.ture.ua
« Reply #27 : 01.06.2010, 10:47:42 »
Я писав про темп а не про швидкість. Тобто включаючи зупинки. Дуже добре що коли ти їдеш то твоя середня швидкість 25 км/год. Яка в тебе середня швидкість коли ти стоїш?

Offline andriy

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 253
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #28 : 01.06.2010, 11:01:36 »
Я писав про темп а не про швидкість. Тобто включаючи зупинки. Дуже добре що коли ти їдеш то твоя середня швидкість 25 км/год. Яка в тебе середня швидкість коли ти стоїш?
якщо загальна  середня швидкість (та що на спідометрі AVG. Speed), то нормально.
З якою швидкістю їхати можу на ногах не знаю. Мабуть від відстані залежить.
А яка там дорога? Все на ногах?
Вчуся їздити на ровері.

Offline pavuk

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 35
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #29 : 02.06.2010, 00:09:54 »
о, цікаво б поїхати , тілько щоб без фанатизму  :D ну і гарне вікно в погоді хоча б вибрати для мандрівки  :)
Ти вибрав сам собі жорстоку долю, ти вибрав сам безповоротній шлях, неси ж свій хрест і не кусай до болю побляклих уст, коли відчуєш жах.....
(О. Ольжич)