Тема: Бревет 200км  (Прочитано 4631 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 23.05.2010, 23:59:58 »
або як по нашому: веломарафон. Приїхав я сьогодні зі львова повен задоволення і емоцій..як позитивних так і ППЦ негативних...але загалом було супер  :)
Про цей Бревет я ше прочитав десь на початку зими...і думав...може поїду...але після поїздки в Москву таки точно вирішив шо поїду! і шо ви думаєте? таки зробив це  :) і навіть проїхав з горем пополам тих 200 км.
Погрузили речі в машину(яка не супроводжувала, а тільки чекала на КП і  фініші) і стартували від пам*ятника "перемозі над фашизмом"  чи шось таке подібне...короч біля Стрийського парку... швиденько проїхавши 30 чи 40 км...група з 15 чоловік яку ми везли ше з одним досвідченим гонщиком почала розсипатись...КП (контрольний пункт) був на 108 км,які ми подолали за 4 год 16 хв, середня швидкість десь приблизно 25 км/год, але враховуючи шо останніх 20 км ми їхали ТУПО протів вітру...і то такого нормального...хлопці пишуть шо вітер був 21км/год...так шо представте собі...на першому відрізко я старався тренуватись на підйомах, і поки всі котяться помаленько я рвав асфальт на гору  :D але всеодно приходилось чекати основну групу бо дороги то я незнаю...хотя карта і була в кишені...але краще їхати з тими хто її знає...
КП було просто вражаюче!!!переправа через річку...міст...який по коліна(мені  :)) в воді...нас там зустріли..записали час...ми роззулись..запхали наше взуття і всьо шо могло замочитись в мішок, який нам любязно запропонував один з організаторів), і потьопали помаленько через воду..а потім на місток...вийшовши на середину...мій вел почало змивати нафіг течією   :o добре шо був той організатор ззаду і підтримав вела бо то би був взагалі цирк  :D Після тої переправи нам видали по 2 банани, вівсяне печево, і гарячий чай. А! і ше одне...ми думали шо їдем 4,5 і 6, так як нас обігнали 3-оє десь 30 км тому, і відставали від них на 2-3 км...але рпиїхавши на то саме КП виявилось шо ми перші  :D бо вони не туда звернули і проїхали лишніх 30-35 км  :D
З тою легкою думкою шо вже нічо складного не буде, і вони нас не доженуть, помаленько рушили дальше. Ось тут почалось...лісний участок протяжністю 5-7 км...потім дороги "аля Гайова"  :'( десь добрих 50 км...уявіть які це муки для шосера...їдучи в трьох, проїхали 180 км...і тут, в селі, обганяючи бричку запряжену парою коней, я виїхав на зустрічну обочину і БАХХ!!! звук такий від розриву камери накачаної до 7атмосфер і покришкою яку розірвало нафіг, шо коняки перелякались і побігли скоро  :laugh: але то не смішнО!   дали мені камеру запасну...розбортували...проїхав 3 км...вилізла булька(покришка дірява)...пробилось...спроба №3...залатали камеру...залатали покришку з середини....толку нема...зловили якогось тракторця...він підвіз мене 5 км ближче до фінішу...хлопці їхали зі мною...пробували потім ще латати..але то дохлий номер...і я подякував їм і сказав шо якось доберусь до фінішу...
Пройшовши пішки добрих 8-10 км...дзвонять мені організатори...з запитаннями.."Яке в тебе колесо?" *dontknow* ну я їм сказав типу шо 28 тоненьке....сказали "Добре, зара привезем тобі колесо"  я чесно кажучи не очікував... :o велике дякую і респект їм!!!!!! лишалось до фінішу десь 7-10 км...виїхали мені на зустріч орги, поміняли швиденько колесо, і я погнав на фініш, бо ліміт часу на 200 км 13 годин 30 хвилин...але в мене ше було в запасі добрих 4 год...)заїжджаючи до Львова, почалась злива...але буквально за 5 хв вже і закінчилась...дивно якось...з
Звернувши не туда на буквально 200 м, догнав до фінішу, де мене зустрічали оплесками  :D ех..приємні люди до речі їхали  :)
і того...
в сідлі ~ 7 год 30 хв
відстань ~ 180 км
середня ~ 24 км/год
це до того часу поки не йшов пішком((
потім...час загальний...8 годин 41 хв
187 км + 5 км трактором + 8 км з новим колесом
максимальна 62.6 км/год
середня 21,6 км/год , це причом як йшов пішки то середня була 8 км/год  :laugh:

в найближчих планах...місяць, два рванути на Бревет 300км  :o  подивимся шо з того буде  :)

на рахунок харчування...мені вистачило на дорогу до КП(108км), сніданок + 300г вівсяного печива + 0.7
СОКУ  :laugh:
на наступних 92 км, то 150г халви, 2 банани, 200 г вівсяного печива, і ше 200г ше якогось  :) і + 0.5 соку
десь приблизно спалив 3500-4000 ккал  :)
середній пульс хз бо нема пульсометра...
фотки зара будуть...)


Дописано : 24.05.2010, 00:01:01
трошки детальніше про бревети в загальному і конктретно цей на сайті веломаксу  :)
http://velomax.lviv.ua/forum/index.php?showforum=34

Дописано : 24.05.2010, 00:04:52


Дописано : 24.05.2010, 00:11:40
відео:
http://www.youtube.com/watch?v=tg1KhxdZiNE
http://www.youtube.com/watch?v=gZJIDMqs5pA
http://www.youtube.com/watch?v=C16xWtdN5dk

[вкладення вилучене Адміністратором]
« Останнє редагування: 24.05.2010, 00:11:40 від skeleton13 »
Via est Vita

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 24.05.2010, 04:44:50 »
Ну Ти - звір! Тренуйся, виростеш - будеш монстром, серед шоссероводів тернопілля! МОЛОДЧИНА!

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 24.05.2010, 04:53:02 »
Закінчуй універ і вали в спорт :) Ше встигнеш народ лікувати :)

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 24.05.2010, 13:55:27 »
Ну Ти - звір! Тренуйся, виростеш - будеш монстром, серед шоссероводів тернопілля! МОЛОДЧИНА!
буду старатись...)а якшо ше повезе то не тільки тернопілля  :)
Закінчуй універ і вали в спорт :) Ше встигнеш народ лікувати :)
хм...я б з радістю...але кому я там тре) вони тренують тих кого знають...) але буду стартись більше світитись в світі шосейників  :) до того ж...я взнав про гонку яка проводиться на початку осені, де я планую виступити, надіюсь в компанії Анрі  :D бо то бде раздєлка  :)
Via est Vita

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 27.05.2010, 18:20:42 »
Результати марафону 200 км.
 Підгірний В. В. - 10:32

хотя....як писали мої можна сказати напарники...
""Трио из Буська" легко выезжало из 8:45.
Слишком много техническо-сусанинских факторов вмешалось в эту 200-ку"

Трио із Буська то нас трьох так чось назвали))))
Via est Vita