Тема: Моє перше ДТП  (Прочитано 3353 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« : 12.05.2010, 12:17:01 »
Мав вчора першу за час катання на ровері аварію за участі автомобіля.
Історія така. Вчора, година так десь 21.00, якраз смеркалося - розсікав на позиченому "Мустангу" по Бандери в сторону Збаразького кільця. В районі магазину Орбіта справа з бокової виїжджає пікапчик. Приторможує перед виїздом - я десь за 5 метрів до нього, їду помалу. Бачу він стоїт - я собі їду. Тіки рівняюся з ним, він дає по газах і валить мене лівим боком в район вилки. Удар якоби несильний, я завалююся йому на капот, і сповзаю по правому боці в район дверки.
Чувак афігевший, я теж. Стояли матюкалися хвилин 15. Він доказував що мене не видко ніхера, бо без катафотів вообше, а я втирав, шо собстно дивитися тре, щоб було шось видно.
Короче найрозумнішими в тій ситуації виявилися мєнти..які підійшли (чи то ППС-ники були чи взагалі ДСошники - не поняв).
Сказали типу - і ти не правий, і ти не правий. Претензії є? нема? то розїжджайтеся і не створюйте тут пробки.

Я потім прийшов додому і поняв всю тупизну ситуації. Очевидно ж що і чувак не спеціально на мене не наїхав, і не спеціально йому під колеса без катафотів сунувся. Враховуючи то що всьо обійшлося, тре було просто взаємовибачитися та й розїхатися - а то блін тіки пиздобольством займалися, кожен доказував який він правий.

Другий висновок - на рахунок їзди в сутінках - ніякі катафоти в такому випадку не спасають. Розглядаю мій окремий випадок: Я їду по Бандери, чувак виїжджає з бокової. Які б там катафоти не були - він мене не побачить, якшо мене не висвітить зустрічна. Бо його фари світять поперек дороги, а я їду збоку поза межами освітлення його фар - з боку. Він висвітлює мене хіба в момент удару.
Так шо чуваки-роверисти будьте уважні в тому моменті. Краще притормозити і пропустити виїжджаючих збоку на нерегульованому перехресті, чим опинитися в нього на капоті.

Ще один результат ДТП - погнуте переднє колесо. Вчора пробував вирівнювати шприхами - безрезультатно. Є одне місце де обід тупо від удару деформувався. Відповідно шукаю щось на заміну..Хто може помогти - пишіть http://forum.shpryha.te.ua/index.php/topic,2768.msg23233.html#msg23233

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 12.05.2010, 13:22:15 »
Які б там катафоти не були - він мене не побачить, якшо мене не висвітить зустрічна.
це теж не поможе... відбивачі повертають світло в тому ж напрямку звідки воно прийшло.
поможуть тільки габарити чи фари.

ОСОБЛИВО! коли ти йому проти сідаючого сонця, або в сутінках, коли все сіре...

Offline andriy

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 253
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 12.05.2010, 14:15:42 »
Добре, що все закінчилося без наслідків для здоров'я!

Фару обов'язково і задній ліхтар, а ще добре на голову ліхтар - так здалеку буде ліпше видно.

Колись нас викладач з правил дорожнього руху вчив "...крім ПДР треба пам'ятати правило "трьох Д": дай дурному дорогу ".
Вчуся їздити на ровері.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 12.05.2010, 14:31:21 »
Колись нас викладач з правил дорожнього руху вчив "...крім ПДР треба пам'ятати правило "трьох Д": дай дурному дорогу ".

я сьодня по дорозі на роботу один відомий палець відтопирював 3 раза! Уроди...

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 12.05.2010, 18:45:25 »
Тед, уже пора не пальці відтопирювати, а тупо відстрілювати з пневматичної зброї!