Тема: Два шибайголови чи Тернопіль-Москва  (Прочитано 14963 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 10.05.2010, 14:48:11 »
ну...то не зовсім той порядок в якому і то вьсо робити буду....але все таи в мене нажертись то в пешу чергу, а от в душ то вже друге...)
  :laugh:

ти не тут сиди, а йди жерти... бігом...

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 10.05.2010, 15:09:39 »
стечкін тоже появився... і першим ділом поліз в барахолку :D :D :D
http://forum.shpryha.te.ua/index.php/topic,2751.0.html

ясний пєнь )
в мене після поїздки лишилося 15 грн і 15 рос.рублів.

але мені вже спонсували пляшку лікьору і в ній вже мало шо є :D :D :D
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 11.05.2010, 20:39:24 »
значить почну з статистики..так як тут саме найпростіше і як на мене основне  :) а потім вже буду по днях старатись розписати )
24.04 День 1 Тернопіль-Хмельницький
dst  130 км
mxs 53,5 км/год
avs 26,2 км/год
time ~ 4 год
25.04 День 2 Хмельницький-Вінниця
dst  123 км
mxs 43,5 км/год
avs 22,6 км/год
time 5,26 год
26.04 День 3 Вінниця-Житомир
dst  144 км
avs 25,9 км/год
time ~ 5 год
27.04 День 4 Житомир - ліс під Києвом  :D
dst  115 км
mxs 45,2 км/год
avs 26 км/год
time 3,51 год
28.04 День 5 ліс під Києвом - Київ (так сказать "дньовка")
~ 40 км
29.04 День 6 Київ - Чернігів (для мене самий класний день незважаючи шо найбільший кілометраж і я в 14 30 вже був за 15 від Чернігова  :D)
dst  155 км
mxs 60,2 км/год
avs 26,1 км/год
time 5,13
30.04 День 7 Чернігів-Гомель( і ось настав цей час коли мені перший раз в житті прийшлось перетинати кордон, якось стрьомно було  ::))
і шо цікаво...шо в кінці дня я завтикав записати дані зі спідометра  *dontknow*
короч тут було десь чи 100 чи 110 км...десь в тому районі  :)
всьо...тепер травень  :)
01.05 День 8 Гомель - 110 км від Брянська
dst 122 км
mxs 49,3 км/год
avs 20,0 км/год
time 6.08 год
02.05 День 9 110 км від Брянська - Брянськ (ну не зовсім....але хай буде Брянськ...просто ми ночували ЗА місто в лісі :))
dst  110 км
mxs 43,4 км/год
avs 19,6 :o :( км/год
time 5.37 год
03.05 День 10 Брянськ - 134 км від Калуги
dst  108 км
mxs 54,4 км/год
avs 21,2 км/год
time 5.05 год
04.05 День 11 134 км від Калуги  - Калуга (ну тут Якби тоже ночували перед Калугою в лісі  :) )
dst  134 км
mxs 57,8 км/год
avs 23 км/год
time 5.50 год
і це бо БЕТОНЦІ!!!....уявіть шо таке шосером 200 км по бетонці...мене руки так нормлаьно боліли... >:(
05.05 День 12 Калуга-Москва (чесно кажучи не думав шо за 1 день проїдем між цими містами...але диви..проїхали  :), хоча до самої Москви так і не дотянули...за 30 від міста заночували в лісі...знову  *dontknow* )
dst  136 км
mxs 59,2 км/год
avs 25,4 км/год
time 5.21 год
06.05 ліс під Москвою - Готель "Вега"  8)
десь 40-50 км проїхали до МКАДу потім в метро  :Dале то вже детальніше в описі поїздки  :)

Via est Vita

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 11.05.2010, 20:41:29 »
я сьогодні типа інтервью давав:

http://rcc.te.ua/articles.php?article_id=8 - онлайн.
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 11.05.2010, 20:56:08 »
А как вообще Вася выдержал дорогу? О тебе-то я знаю, что не в первый раз на такое расстояние едешь, а вот он молодой, явно такого опыта не имеет.

Вообще, я за него был очень рад и приятно им удивлён. Обычно человек теряется в незнакомых условиях, начинает искать виноватого. А он держался нормально, только постоянно искал, что бы поесть. Вот и всё, собственно говоря.

 :D :D :D ну шо зробиш...я нормальна людина яка хоче весь час їсти  :laugh:
Via est Vita

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 11.05.2010, 20:59:16 »
А как вообще Вася выдержал дорогу? О тебе-то я знаю, что не в первый раз на такое расстояние едешь, а вот он молодой, явно такого опыта не имеет.

Вообще, я за него был очень рад и приятно им удивлён. Обычно человек теряется в незнакомых условиях, начинает искать виноватого. А он держался нормально, только постоянно искал, что бы поесть. Вот и всё, собственно говоря.

 :D :D :D ну шо зробиш...я нормальна людина яка хоче весь час їсти  :laugh:

все гаразд :)
було би набагато гірше, якби ти не хотів їсти...
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 11.05.2010, 22:11:21 »
День 1 Тернопіль-Хмельницький
     Почалось все з того шо домовились на 9 зустрітись біля Вічного вогню  Старому парку...встав...поїв...попрощався з батьками які були дуже негативно налаштовані до цієї поїздки, взяв рюкзак, сів на вел і покотився в Старий парк...приїхав в 8 40 чи 50....і шо я там побачив....а нічо я там не побачв...блін! нікого ше нема...я вже шось троха почав страшитись...типу блін...намахали...вьсо..їду додому скажу шо вже приїхав гг) потім прийшли дві людини які мене відпроваджували з міста...пройшовся зх ними по парку.. і тут бачу вже Стєчкін підтягується...потім вже люди з того Руского культурного центру...потім вже преса і т.д....той весь процес знимуквався і записувався на відео...то вьсо добре...але ж я 9 25 мав бути біля Літака на Східному...ключики ж мав віддати Саші...блііін...ну шо ж...пофіг...лишив Олексію рюкзак і нагло з перед камер і диктофонів смився на Східний гг) подорозі вже і розімнявся ганяючись з маршрутчиками  :) вернувся...помахав українським синьо-жовтим стягом, ше походили туда-сюда по парку... і нарешті десь біля 10 виїхали з того парку...потім ше фоткались і знімали відео як виїжджаєм з Тернополі десь біля аеропорта...і нарешті! нормально поїхали...
    Перший пункт мінімального перекуру то був пам*ятник біля Ступок велогонщику який там загинув...віддали йому честь і поїхали дальше...дорога була така собі..більш-менш...шо саме характерно було - всього кільки підйомів і більшість спуск...і тому і відповідна швидкість середня 26 км/год...ну самі зрозумійте...швидше не було куда гнати бо всеодно Стєчкіна прийшлось чекати б...+ рюкзак на горбі який аж ніяк не сприяє аеродинаміці  :D
    Другий був пункт то кафе на об*їздній якшо її можна так назвати Волочиська....то було простеньке придорожнє кафе де ми смачно пообідали українським домашнім борщиком...ммм..чесно кажу шо було на диво смачно!) Стєчкін ше ніби якісь пельмені заказував, і ше пили гарячий шоколад  :)
  і рушили дальше...дорога там була така...ніби хороша..але куча латок на яких тІпає...проїхавши пару км від того кафе...бачим якась машина стоїть...так проїжджаючи біля неї я троха звернув увагу шо справа зразу біля дороги стоїть ДЗОТ!!!! така здоровезне і ше до сих пір так класно замасковане....тут вже Стєчкін хай розказує бо він про ту споруду більше знає...я тільки скажу шо мене  вразила глибина його і ширина стін....ппц...такі товсті шо капець, і от
в отій машині шо стояла поруч їхали мужики які їхали чи НА чи З конкурсу...конкурс голубів! такі кумедні вони голуби мали в багажнику шо взагалі  :D і ше вони мали в тій Славуті прапорець КПУ...який Стєчкін в них випросив я причіпив собі до баулу... *dontknow*
   поїхали дальше...дальше ніби такого визначого нічого не було...приїхали ми в Хмельницький десь під вечір...годинка 17 18...десь так...нас там зустріли представники Ліги Нації, якась така організація...хз...отож нас зістріли дві красиві дівчини, одна з яких вручила мені прапор України і квіти,  8) до чого то всьо...а то ми поминали жертв голокосту вірменів які зробили турки і досі цього не визнають. Ну отже я з вЕликом, квітами і прапором перший в колоні йшов центральним певно Бульваром Хмельницька  :) після того всього..а там був...ролик показували на центральному екрані...пішли до памятника якогось...промова була якась...одна..друга...ну і після того всього, нас супрводили до чи то мотель чи то шо...менше з тим...Олексія супрводжував якийсь хлопець на вЕлику, а я шо...поїхав за Ауді А6  :D ше по прямій між світлофорами їхати можна було...но як почався підйом...моїх двог ніг проти 2.4 TDI не вистачало реально  :laugh: ну нічо...вони мене культурно почекали, завезли туда...шось там поговорили, посиділи, обмінялись контактами, нагодували нас,різне там було...а шо цікаво..принесли нас картоплю тушену з мясом...вони зробили на 4-ох але дівчата відмовились їсти, то ми з Стєчкіном всьо втиснули  :laugh: а шо продукту пропадати))) потім пішли в номер який був в деревяному будиночку на другому поверсі. поклали речі...ну ше шось там..то надвір...то в номер...туда сюда...замахався....пішов в душ..нормально...потім пішов Олексій....під час того...прорвало трубу і він десь 1.5 год черпав з душу в унітаз воду шоб не залило готель бо вони не могли знайти де перекривається вода в тому готелі  :laugh: але ніби в 00 00 все норм було..перекрили...і ми спокійно лягли спати...рано встали десь в 7 чи 8...на нас мяко кажучи забили болт..то ми покрутились там на подвірї і по англійські не прощаючись поїхали на Вінницю але це вже інший день, то напишу пізніше... :)
попрошу ше Олексія викласти фотки з першого дня...
    
Via est Vita

Offline Мальцев Олександр

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 871
  • Карма: +9/-5
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • www.ture.ua
« Reply #22 : 18.05.2010, 11:15:24 »
Гарно написано. Продовження буде?
Треба певне піднімати Шприху і такі звіти публікувати на сайті одразу з ілюстраціями, щоб більше людей могло побачити а не в форумі.

Offline malecha

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 133
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Жіноча
    • Перегляд профілю
« Reply #23 : 18.05.2010, 12:34:59 »

Offline Мальцев Олександр

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 871
  • Карма: +9/-5
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • www.ture.ua
« Reply #24 : 18.05.2010, 12:38:00 »

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #25 : 18.05.2010, 14:46:03 »
Гарно написано. Продовження буде?
Треба певне піднімати Шприху і такі звіти публікувати на сайті одразу з ілюстраціями, щоб більше людей могло побачити а не в форумі.
дякую...буде...тільки в мене з навчанням трохи зара напряги...так шо дуже то і нема часу писати...але обіцяю шо буде)) + ше з фотками зробим...)

Дописано : [time]18.Тра.2010, 22:25:50[/time]
День 2 Хмельницький-Вінниця
       Ранок 25 квітня. Повставали,вмились,зібрали рюкзаки, вийшли надвір. Погода була прохолодна. Покрутились на подвірї мотелю "Ноїв ковчег", на нас всі забили болт, от ми і пішли по англійськи. Взяли велики так сказать під руки і непоснідавши рушили в наступну дорогу. Мотельчик був розташований зразу біля знаку Вінниця -> так шо найти дорогу На Вінницю не склало якихось проблем, як були в Києві,але то потім. Перше шо склало враження це заааатяжний підйом  десь так під 8-10%...а довжина шоб не збрехати мінімум 2.5 км..з самого ранку якось напряжно було крутити педальки). Ше треба було купити якоїсь водички чи сочку то хупинились біля якогось магазину десь ше в місті. Я пішов в магазин а Олексій залишився сторжити велики. Купив я всьо шо мені тре було, вихожу з магазину, і бачу таке картину: Стєчкін паркує мій вел біля дерева... Питаю: нашо ж ти таке робш? А виявляється міліційонери я стали навпротів сказали шоб він забрав велик з проїжджої частини бо вони зара тут будуть пиняти машини. Я припаркував велик біля тротуару, акуратно сперши його педалою на бордюр. "КАПЕЦЬ! тут нема знаку стоянка заборонена, хай не вимахуються!!1де хоча там паракуюсь!!!"- хотів я сказати їм,але мені ше далеко їхати і я не в свому місті...ладно..не буду тратити нерви. Виїхавши за місто, тобто проїхавши десь км 30-40 ми зупинились шоб поснідати. В мене ше лишились вчорашні відбивні які мама мені впакувала в дорогу, а в Стєчкіна була ковбаса + кавалок мармеляди, смачна така була) Місце зупинки вибрали якесь Поле ім. *якогось льотчика-героя війни*, біля пам*ятника, а в ролі пам*ятника було справжнє крило якогось літака, чи то винищувача чи то бомбардіровщика, в тому я вже не шарю, воно було забетоноване в землю). Поснідали, попили кави, рушили дальше.
       Наступна зупинка наша була в м. Летичів. Приїхав я туда, став чекати Стєчкіна. Зупинився біля базарчику, який в свою чергу був біля великого озера,там плавав парусник). Поки чекав напарника, підійшов в шиномонтаж шоб поміряли тиск в колесах і чуть шо то підкачали...але в них небуло перехідника до мого тоненького ніпеля(( Так шо я дальше сів собі на сваю яка самотньо лежала біля АЗС. Дочекавшись Олексія, рушили ми даальше в пошуках якоїсь їальні шоб пообідати. За якихось 2-3 км таки найшли. Назви непам*ятаю, але там було смачного) Зустрілись там з директрисою тої кафешки, приємна жінка, гарно поговорили, заодно поївши, подякували і поїхали своєю дорогою. За словами Стєчкіна в цьому місті мали бути залишки якоїсь фортеці і пам*ятник Устиму Кармелюку, він очолив селянське повстання десь в цьому районі в якомусь там році, сорі в мене з історією тугувато :) Гарний такий великий пам*яткик, поруч був якийсь релігійний заклад, назву якого я тож не пам*ятаю бо вона якась дуже нетрадиційна. Але шо мені не сподобалось, це те, що цей заклад забрав територію залишків фортеці, тобто воно всьо було обгооджено і неможна було там полазити і багато там пофоткати. Якісь та й фотки зробили, зазняли відео, і поїхали в дорогу.
       Настуні км. нас супроводжував ліс...мила така місцевість. Потім я зупинився в м. Літин, що за 30 км від Вінниці. Це був центр міста, біля пам*тника загиблим в ВВВ. Там класна клумба з тюльпанами була) Ось і приїхав Олексій. А година то вже пізна...лишились лічені години до темноти...а ше їхати мінімум 1.5 години...зібрались із силами і погнали.
       Дальше по дорозі було багато плетених виробів: різні крісла, столи, ше всякі вироби, але то всьо добре...небуло часу розглядати то все...Недалеко від Вінниці я вирішив зачекати Стєчкіна, бо нас десь там малина початку Вінниці мали зустрічати. Це просто жах...які там дороги перед Вінницею...ями + повирізувані куски асфальту...на ровері тяжко обїхати ями, а шо вже говорити про машини....жах...приїшлось навіть їхати по обочині...воно мені тре вбивати колеса???...
dst  123 км
mxs 43,5 км/год
avs 22,6 км/год
time 5,26 год    
       Місце зустрічі з людьми був перший світлофор на вїзді в місто. Найшли, подзвонили, і ось за нами приїжджає Бентлі!)) ВАЗ 2104 :)) ну і питаєм..може то ми сам доїдем...вони не радили..бо там мінімум 30 км було..а темніє вже...так шо вирішили грузитись з вЕликами в машину. Олексіїв вел погрузили наверх на багажник, а мій компакт кар гг)) розібрали і в салон нам на коліна. Шо не кажіть а Жигулі класна і вмістима машинка)) нас їхало 5 чоловік і велик в салоні, і 1 зверху)) Помаленьку виїжджаєм з місту...знову...куда нас везуть??єдина думка була в мене...я думав шо ше погуляю по місту...бо ж домовився з одною людиною шо зробить мені мінімальні екскурсію по місту...а нє..нас вивозять за місто(( їдем...розганяємся більше 40, починає шось сильно гепати! по даху...зупинились...ніби все добре привязано...їдем дальше...знову то саме!!! вийшли всі  з машини...дьоргають той вел зо всіх боків...нічо не розумієм...і аж на 3-ій раз ми поняли шо то стукає картонка яка застелена між великом і багажником від вітру)))) їдем...міліція....стаЯть! зупинили нас....кажуть шо так помало їдете! а им їхали десь 40 50...по так стукає по даху шо ппц...почали обясняти шо бачите везем спортсменів в готель і бла бла бла) відмазались...їдем дальше...знак "Ставка Вервольфа"...ше б я знав шо то таке))) але мені пояснили хто такий Вервольф, а шо таке та Ставка то я ше й досих пір хз))
        Менше з тим, вже хочеться вечеряти і спати нарешті...привезли нас...ВАУ!!! перше враження від готелю. "Дубовий гай" називався готель...клааас! рагна місцина...кругом дуби..машин на трасі не чути....але і мережі нема г) Вигрузились з машини, я зібрав велик, шось нас трошки пофоткали, і відвели в готель. І знову проблемка з якою ми практично в кожному готелі стикались, а де дІти велики нАніч???...лишили в Кімнаті охорони...і пішли наверх в номер. мММ! краса, нарешті два! ліжка а не одне як то було в Хмельницькому)) Душ, резетка – короч всьо шо треба для щастя велотуристу)) Зробили нам вечерю, ми пішли на низ в кафе повечеряли так смачно! Нам дали в холодильник (який був в номері!) сніданок, бо кафе зранку не робить, продуктів на сніданок (сир,хліб,лимон,якесь мясо, огірків, помідорів) і ніби всьо. Ми ше пофоткались в їдальні готелю))Поки стигнув чай, я собі придумав хитромудрий план на наступний день :) Пішов подзвонив до знайомої дівчини з Вінниці, сказав шо буду в 6 в Вінниці :) вона погодилась, аж дивно :) Пішли потім в номер, потім в душ і спати. Поставив я собі будильник десь на 5...шоб в 5 30 виїхати з готелю, і в 6 бути в Вінниці...але я не розрахував шо то тільки біля знаку Вінниця я буду в 6...а ше по місті тре ганяти) ладно..якось буде...подумав я і заснув.
Дальше буде....
« Останнє редагування: 18.05.2010, 22:27:07 від skeleton13 »
Via est Vita

Offline Мальцев Олександр

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 871
  • Карма: +9/-5
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • www.ture.ua
« Reply #26 : 19.05.2010, 16:37:21 »
Чєкаємо з нетерпінням

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #27 : 19.05.2010, 23:26:52 »
я нарешті шось написав на своєму блозі: http://veloput.hiblogger.net/
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Yanek

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 588
  • Карма: +112/-0
    • Перегляд профілю
    • Серце Азії
« Reply #28 : 21.05.2010, 17:15:56 »
Зінтервював наших шибайголовів, і дещо навіть вже вийшло в світ

http://gazeta.ua/index.php?id=339473 - Інтернет версія Газети по-українськи
В друковану версію, є надія, дадуть троха пізніше

ну і друкована версія мєсних Тернопільських оголошень

Offline Мальцев Олександр

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 871
  • Карма: +9/-5
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • www.ture.ua
« Reply #29 : 21.05.2010, 17:53:31 »
Стаття - статтею, але хотілося би знати, що було на третій день і т.д.