Тема: Велосипед для велотурів  (Прочитано 8275 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 26.04.2010, 17:41:29 »
можуть зірки бути криві... тоді якраз і цикає об перекидку в строго визначеному положенні... попробуй зауважити коли саме цикає...
пробіжись по заднім передачам... якщо цикає на найбільших зірках, то троха попусти тросик передньої перекидки, якшо на найменших підтягни, але не настільки шоби не зашкодити перемиканню... якшо однаково, забудь про то шо я тут написав :D

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 26.04.2010, 20:03:16 »
Перевірю всі поради, але здається мені що це десь в шатунах. Не помітив залежності між циканням і вибором задньої зірочки, використовув 2-6. Але цикало тільки тоді коли була активна 2-а (середня) передня. Доречі перший раз цик з'явився коли вибрав передню найменшу, а потім повернувся на 2-у. Цикає, навіть без навантаження, тобто коли заднє колисо висить.


Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 26.04.2010, 21:18:09 »
Перевірю всі поради, але здається мені що це десь в шатунах. Не помітив залежності між циканням і вибором задньої зірочки, використовув 2-6. Але цикало тільки тоді коли була активна 2-а (середня) передня. Доречі перший раз цик з'явився коли вибрав передню найменшу, а потім повернувся на 2-у. Цикає, навіть без навантаження, тобто коли заднє колисо висить.

мож завтро за дня підкотити на шептицького?

Offline Штир

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 453
  • Карма: +7/-1
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 27.04.2010, 08:29:23 »
Проблема знайдена. Там на направляючій ланцюга є така пластикова пластинка, не розумію її призначення, бо коли ланцюг на 1-й (найменша) або на другій то вона до ланцюга навіть не дістає. Але коли друга зірка активна, то ця пластинка треться по найбільшій зірці і получається цик. Певно система (або 3-я зірка) мають незначний люфт.
Я підтягував тросик, не допомогло, тоді починає тертися ланцюг - це ще гірше.
Може ту пластинку відламати, чи почекати поки вона зітреться?

Доречи, на Шептицького, це куди саме?

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 27.04.2010, 10:19:42 »
Доречи, на Шептицького, це куди саме?
дельтабанк, спитати теодора