Тема: Велосипедний тур по замках Західної України  (Прочитано 5943 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« : 01.04.2010, 10:16:15 »
Запрошуються ВСІ, хто має велосипед і вміє на ньому їздити 

Виїзд з Тернополя в суботу, 3 квітня, електричкою Тернопіль-Львів в 8:40 до Золочіва.
Маршрут для одного дня:  Золочів(замок) – Сасів - Підгірці (замок) - Олесько (замок)-Золочів - повернення в Тернопіль електричкою. Протяжність до 50 км.
Маршрут для двох днів: після Олесько – Ясенів - поворот перед Суходолами праворуч -Підкамінь(замок) - Залізці - Тернопіль. Протяжність до 120 км.
Всім мати з собою: велосипедний шлем, захисні окуляри, одяг від дощу, запасну камеру, особисту мед. аптечку.
Додатково для тих, хто їде два дні: спальний мішок + килимок під нього.
Тел. 067-2080636
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 01.04.2010, 20:25:16 »
Запрошуються ВСІ, хто має велосипед і вміє на ньому їздити 

Виїзд з Тернополя в суботу, 3 квітня, електричкою Тернопіль-Львів в 8:40 до Золочіва.
Маршрут для одного дня:  Золочів(замок) – Сасів - Підгірці (замок) - Олесько (замок)-Золочів - повернення в Тернопіль електричкою. Протяжність до 50 км.
Маршрут для двох днів: після Олесько – Ясенів - поворот перед Суходолами праворуч -Підкамінь(замок) - Залізці - Тернопіль. Протяжність до 120 км.
Всім мати з собою: велосипедний шлем, захисні окуляри, одяг від дощу, запасну камеру, особисту мед. аптечку.
Додатково для тих, хто їде два дні: спальний мішок + килимок під нього.
Тел. 067-2080636

завтра повториш пост?

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #2 : 01.04.2010, 21:19:47 »
Та він кажись реально. БО давно втирав про таку поїздку.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 01.04.2010, 21:38:50 »
завтра повториш пост?

хто не їде - шланги в натурє!!!!
виправдатися можна буде тільки вступним внеском в партію хліборобів у розмірі ящику коньяку!!!!!
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 01.04.2010, 22:03:23 »
хто не їде - шланги в натурє!!!!
виправдатися можна буде тільки вступним внеском в партію хліборобів у розмірі ящику коньяку!!!!!


ти оприділись на скільки часу ти їдеш спочатку, потім подумай де буш яйця святити і чи може інші вже запланували якісь поїздки по селам...

виправдовуваись буш сам...

З.І. Я іпав ломити необкатаним ровером хз куда...

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 01.04.2010, 22:59:58 »
ти оприділись на скільки часу ти їдеш спочатку, потім подумай де буш яйця святити і чи може інші вже запланували якісь поїздки по селам...

виправдовуваись буш сам...

З.І. Я іпав ломити необкатаним ровером хз куда...

1. я їду на 2 дні
2. я сам є святою людиною, відповідно не маю потреби окремо яйця святити
3. ті, з кім їду , запланували ту саме поїздку.
   бач, в нас з тобом є певні розбіжності у сівтогляді - тобі вел для того, щоб його збирати, мені для того, жоби ним їздити
4. в чому я маю виправдовуватися - то ж ти злосно і з особливим цинізмом сідничний м'яз зажав на тридцятник
5. попрошу про історічні і культурні памятки України не виражатися.
6. чому в тебе ровер доси не обкатаний?
7. це весь твій сексуальний потенціал?
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #6 : 02.04.2010, 00:01:36 »
З.І. Я іпав ломити необкатаним ровером хз куда...

а воно і через тридцять років все що далі 5 км від тернополя буде для тебе хз - але навряч чи ти стіко протягнеш :(  - як не вступиш до лав партії хліборобів - із зазначеним вище вступним внеском, звичайно...

ти боїшся розтрусити нажите за всі ці роки сало на сраці і практично вже почався процес твого старіння, деградації, ожиріння і загнивання - як морально, так і фізично.

я від тебе більш ніж в півтора рази старший - але я поїду туди де ще не був с задоволенням. а ті хто ввважають себе розумними, заглядаючи однe на одного, так і повмирають, не встигнувши пожити :(
« Останнє редагування: 02.04.2010, 08:17:43 від Стечкин »
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #7 : 05.04.2010, 13:07:01 »
Я напишу коротко, бо не мам терплячки довго писати :(
Їздили втрьох: КоКрек, Млад1 і Стечкин.
В Золочів приїхали біля десятої години. Перед самою висадкою я почав залицятися до двох надзвичайно привабливих сестер-двійняшек, внаслідок чого ледь встигли висадитися – народ вже сідав в потяг, а ми ще ровери витягували.
На станції Млад купував мінералку, а я фоткав продавщицю.
В Золочеві подивилися замок. Вивчили систему середньовічного туалету, подивилися на рушницю, подаровану – по непідтвердженим даним - Усамою Бен Ладеном і ще безліч такого цікавого, що просто нема змісту переказувати – таке варто дивитися лише на власні очі.
Тим часом пішов дощ.
Під дощем приїхали в Сасів і стали на обід на автобусній зупинці. Млад помітив в продовольчому магазині таку гарну продавщицю, що ми не менше 10 разів в той магазин ходили, а я почав рахувати, чи стане мені грошей на купівлю всього магазину.
Приїхали в Підгірці, облазили всі підземні споруди, поспілкувалися з кажаном, козаком, польськими та німецькими туристами і львівськими байкерами.
На екскурсію в Одеській замок не встигли, бо пускають до 16:00, сфоткали коней Будьонного і поїхали в Підкамінь.
Коли встали на ніч, виявилося що моя газова горілка не горить при низький температурі (привіт Пєрдєю Кагановичу). С тяжким гріхом за годину нагріли по горня чаю. Костер теж не подужали розвести, бо дрова всі були сирі. З метою компенсації моральних перевантажень довелося запивати рибні консерви «Українською з перцем».
Вночі було нижче нуля, а в мене літній спальник від +3 і вище вагою 0,5 кг. Вода в наших велофлягах за ніч вкрилася кригою. Відповідно я не спав майже цілу ніч, а коли заснув під самий ранок, спрацював будильник в мобілі, що був поставлений на 7 годин. З дуже нехорошими словами я спросоння мобілу шукав по всьому наметі, коли знайшов – будильник виключився. Я зробив відчайдушну спробу знов заснути, але через 15 хвилин будильник знов включився. В фотоальбомі є знимка відбитка ратиці дикого кабана, зроблена біля нашої стоянки, то після моїх душевних слів при другому спрацюванню будильника – таких знімків в околицях нашої стоянки довго не буде зроблено :(
На тому наш сон сі скінчив, ми пофокали Млада – при 190 см росту він не вміщається в спальник довжиною 185  - спав замотавши голову арафаткою.
Перед від’їздом вирішили спалити сміття – костер прекрасно від нашого сміття загорівся і горів так, що можна на ньому було приготувати першу, другу і третю страви. Правда Кокрек використав для розпалу майже рулон туалетного паперу. Я спитав, як він мамі пояснить, на що в нього той рулон пішов. Він віддав мені залишки паперу і виявилося, що то був мій рулон…
В Підкамінь ми приїхали швидко по чудовій лісовій дорозі. Набрали води в джерелі з надписом про необхідність боротьби з пияцтвом - залишки «Української з перцем» доси стоять в моєму холодильнику. В Підкамені видно Почаївську лавру і безліч вродливих екскурсанток.
По приїзді ще скидав камрадам фото зі свого фотоапарата – ми вдвох з Кокреком нафоткали більше пів гектара і приїхав додому тіко в пів-десятої вечора.
Мій загальний кілометраж десь 140 км, включаючи проїзд на вокзал в Тернополі і повернення під свій під’їзд і роз’їзди з фотками. Особисто я не змучився.
Фотки на блозі: http://veloput.hiblogger.net/

розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #8 : 05.04.2010, 18:17:06 »
Кльово. Молодці. Тре буде і собі колись таким маршрутом чкурнути.
В наступному житті певно буду качкою...

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #9 : 05.04.2010, 19:52:05 »
Класно. ВИбралися таки.  А Корак бачу таки заріс, ну вилитий вахабіт  :)
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.