Тема: Крос кантрійні змагання 18 квітня  (Прочитано 16222 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #30 : 19.04.2010, 19:01:15 »
Ти йому краще нові ноги кинь  :D, бо це не по шоссе з Анрі ганяти. тут невийде взяти накат і рвати шосили, тут передачі щолкають по 10 раз за 6 секунд а швикість скидається і набирається по пару раз за хвилину, тут треба мати більше спрінтерські ноги а не стаєрські.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline andriy

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 253
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #31 : 19.04.2010, 22:09:48 »
хм...6-е місце....є ще куда тянутись  :)

Враховуючи, що ровер був не твій рідний, то можна би було ще зо 5 щаблів додати.

Але згідний з Еразелем - навантаження на весь організм колосальні. в мене на ровері практично ніколи не боліли м'язи спини, плечей і ніг на таких коротких дистанціях. А задишка як у паровоза.
І ще щоб хто не казав власна маса трохи заважає під гору їхати. Зараз аналізую - всі ті, що в перших приїхали - були відносно не оброслі жирком, як я.
Вчуся їздити на ровері.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #32 : 19.04.2010, 22:27:39 »
Та Васька вон важить як одна твоя нога, але щось його це несильно спасло.  :)
 Незнаю як остальні, але перші двоє ПРОФЕСІЙНІ спортсмени. Льошка(якщо не спутав імя) той взагалі майсте спорту по КК(виловлю його ще раз в лісі то дам підсрачника щоб не знущався з аматорів  :D) .
І все ж жалко що Корака з Женькою небуло. Вот хто б заставив всіх попотіти то це ця парочка. Гадаю там би була ой яка нешуточна боротьба за перші місця.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Slonyk;)

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 1
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #33 : 19.04.2010, 23:37:24 »
А де фото, може хтось підказати????

Offline pavuk

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 35
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #34 : 19.04.2010, 23:49:52 »
Та Васька вон важить як одна твоя нога, але щось його це несильно спасло.  :)
 Незнаю як остальні, але перші двоє ПРОФЕСІЙНІ спортсмени. Льошка(якщо не спутав імя) той взагалі майсте спорту по КК(виловлю його ще раз в лісі то дам підсрачника щоб не знущався з аматорів  :D) .
І все ж жалко що Корака з Женькою небуло. Вот хто б заставив всіх попотіти то це ця парочка. Гадаю там би була ой яка нешуточна боротьба за перші місця.
ага, забрали в аматорів цукерку ;)

Дописано : 19.04.2010, 23:53:05
Результати змагань https://spreadsheets.google.com/ccc?key=0AiN-PpT7VFeUdGdvTFBBMEs5VzJXaW55VU5iSG1SaHc&hl=uk


 


а чому мене Іваном обізвали!?
по паспорту ж Руслан!!! :)
« Останнє редагування: 19.04.2010, 23:53:05 від pavuk »
Ти вибрав сам собі жорстоку долю, ти вибрав сам безповоротній шлях, неси ж свій хрест і не кусай до болю побляклих уст, коли відчуєш жах.....
(О. Ольжич)

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #35 : 20.04.2010, 12:23:11 »
А де фото, може хтось підказати????

В розділі Звіти http://forum.shpryha.te.ua/index.php/topic,2669.0.html

CoRacK

  • Гість
« Reply #36 : 20.04.2010, 14:55:24 »
Незнаю як остальні, але перші двоє ПРОФЕСІЙНІ спортсмени. Льошка(якщо не спутав імя) той взагалі майсте спорту по КК(виловлю його ще раз в лісі то дам підсрачника щоб не знущався з аматорів  :D) .
І все ж жалко що Корака з Женькою небуло. Вот хто б заставив всіх попотіти то це ця парочка. Гадаю там би була ой яка нешуточна боротьба за перші місця.
Через те мене і не було, щоб в аматорів не забирати призи. Категорії завзяті чи спортсмени не було ж :D. А жалко, дати б завзятим 10 кіл, хай крутять :laugh:, а то 2 кола взагалі нецікаво їхати :(.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #37 : 20.04.2010, 15:15:41 »
Васька, та багато хто і після першого пішов на відпочинок, воду хлебтати. Ситуація була як в пісні висоцького коли конкобіжця на короткі дистанції заставили бігти на довгу.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

CoRacK

  • Гість
« Reply #38 : 20.04.2010, 19:25:58 »
 Та ясно, я ж аматорам і не пропонував кола нарощувати :).