Тема: яким маслом змащувати детальки...  (Прочитано 44799 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #30 : 14.04.2011, 21:22:34 »
то еразель кашою качається)) :)

Offline vit

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Карма: +25/-0
  • Стать: Чоловіча
  • TREK 3900 (рама)
    • Перегляд профілю
« Reply #31 : 14.04.2011, 22:47:28 »
Так воно повинно виглядати
О, дуже вдячний за наглядні фото. Замка нема точно, а цепку вже б здалось помити. Ніяк не можу зрозуміти шо мені тре, чи замка ,чи оту машинку. Хоча вже навіть перечитав ту тему про цепки шо на 10 сторінок, всю. Кілька разів падав під стіл від сміху читаючи деякі пости, особливо одного форумчанина, не памятаю ніка, у нього ще качка на аватарці :) Вибачаюсь якшо шо, я тут людина нова ще нікого не знаю, але за ті пару днів так насміявся шо напевне буду на пару літ довше жити.
 З пов. Вітя. 
Ти шо, з Тернополя приїхав???

Offline Marik1986

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 353
  • Карма: +11/-8
  • Стать: Чоловіча
  • Pride XC-300
    • Перегляд профілю
« Reply #32 : 14.04.2011, 23:14:20 »
О, дуже вдячний за наглядні фото. Замка нема точно, а цепку вже б здалось помити. Ніяк не можу зрозуміти шо мені тре, чи замка ,чи оту машинку. Хоча вже навіть перечитав ту тему про цепки шо на 10 сторінок, всю. Кілька разів падав під стіл від сміху читаючи деякі пости, особливо одного форумчанина, не памятаю ніка, у нього ще качка на аватарці :) Вибачаюсь якшо шо, я тут людина нова ще нікого не знаю, але за ті пару днів так насміявся шо напевне буду на пару літ довше жити.
 З пов. Вітя. 
Я наприклад придбав собі ту машинку для миття цепі. Дуже корисна річ виявляється! Непотрібно заморочуватись із зміною ланцюга, та весь процес дуже швидко виконується в мене то всьо заняло приблизно хв 15-20. Для початку обробив цеп з балончики є така штука тіпа очищувача цепі та касети, шось ніби VD - 40, потім прогнав в холосту раз 20 зачекав хв 5 поки хімія зробить свою справу, потім взяв ту машинку налив бензину до відповідної мітки, вставив ланцюг і почав крутити холостим ходом назад десь хв 2-3. От і все зачекав поки стече вся бензина, потім протер на сухо. Змащую я трансформаторним мастилом воно дуже ріденьке, проникає дуже добре у всі шарніри. Також змастив пару прокрутів, перекур поки мастило добре позаходить куди йому треба, після чого протер залишки сухою чистою ганчіркою, брав зі старою сорочки :) Ось так я мию і змащую ланцюг...)

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #33 : 14.04.2011, 23:19:30 »
... Змащую я трансформаторним мастилом воно дуже ріденьке, проникає дуже добре у всі шарніри.
Ось так я мию і змащую ланцюг...)
:o
трансформаторним маслом не змащують нічого, навіть велосипедний ланцюг ...
тому що трансформаторне масло не призначено для змащення, а призначено для охолодження   :laugh:
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Marik1986

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 353
  • Карма: +11/-8
  • Стать: Чоловіча
  • Pride XC-300
    • Перегляд профілю
« Reply #34 : 14.04.2011, 23:32:08 »
:o
трансформаторним маслом не змащують нічого, навіть велосипедний ланцюг ...
тому що трансформаторне масло не призначено для змащення, а призначено для охолодження   :laugh:
Та ладно, мені подобається ним змащувати  :) Ггггии

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #35 : 15.04.2011, 08:13:56 »
Так то воно так. Але ж воно РІДКЕ. Тобто як легко зайшло так ж легко вийде з ланцюга, та й агдезія у нього нікудишня може бути.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Marik1986

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 353
  • Карма: +11/-8
  • Стать: Чоловіча
  • Pride XC-300
    • Перегляд профілю
« Reply #36 : 15.04.2011, 17:39:55 »
А як вам така штукенція? Проникне мастило з ревіталізатором XADO. Змащує,захищає від корозії,відновлює рухливість зєднань + витискає вологу, розморожує та очищає від забруднень!!!  :)

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #37 : 15.04.2011, 17:44:33 »
і що, реально щось дає?
Радять використовувати антикорозійну обробку для машин. Типу є якісь рідини які при нанесені за деякий час густіють. За таким принципом працюють дорогі марки змазок для ланцюгів. То чому б не використовувати таку автомобільну хімію. Вона походу в рази дешевша в перерахунку на об'єм.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Marik1986

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 353
  • Карма: +11/-8
  • Стать: Чоловіча
  • Pride XC-300
    • Перегляд профілю
« Reply #38 : 15.04.2011, 17:48:07 »
і що, реально щось дає?
Радять використовувати антикорозійну обробку для машин. Типу є якісь рідини які при нанесені за деякий час густіють. За таким принципом працюють дорогі марки змазок для ланцюгів. То чому б не використовувати таку автомобільну хімію. Вона походу в рази дешевша в перерахунку на об'єм.
Ще поки, сам незнаю,  согодні придбав тіки  :)

Offline kita

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 218
  • Карма: +1/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #39 : 18.04.2011, 15:37:02 »
і яка ціна такої штучки?

Offline Marik1986

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 353
  • Карма: +11/-8
  • Стать: Чоловіча
  • Pride XC-300
    • Перегляд профілю
« Reply #40 : 18.04.2011, 17:44:52 »
і яка ціна такої штучки?
35 якщо непомиляюсь  :)

Offline Kritik

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 191
  • Карма: +1/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #41 : 18.03.2012, 20:39:37 »
що скажете про таке масло для ланцюга?
http://velosiped.com/katalog/smazki-smyivki-dot/smazki/maslo-dlya-czepi-muc-off-c3-ceramic-50ml.html
чи варто переплачувати 30 грн за нанотехнології?))

чи взяти таке?
http://velosiped.com/katalog/smazki-smyivki-dot/smazki/maslo-dlya-czepi-muc-off-wet-50ml.html



ну і + хочу купити http://velosiped.com/katalog/veloinstrument/uxod-za-velosipedom/cepemojka_barbieri.html

а ше начитався про правило 3-х ланцюгів... а мій 1 ланцюг 315 грн... блін))) то ровер тягне грошей як машина))))

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #42 : 18.03.2012, 20:52:27 »
Чисто моя думка про три ланци. Так є таке, але лиш для бюджетних компонентів справді дієво. Ланц ціною в 3хх гривень можна купити ще один і раз в рік їх міняти, порівнюючи при цьому як один розтягнувся відносно іншого (доволі цікаво), а може і того не варта , бо то - вибір індивідуальний. Але змащувати його треба регулярно і щоб ні каплі на поверхні не залишалось (витирати ланц. після просочення мастила в шарніри)!

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #43 : 18.03.2012, 20:56:44 »
З особистого досвіду раджу купити мийку. Штука хороша, відносно недорога та дієва. Але підходить фактично тільки для серйозної чистки.
Для легкої чистки можна взяти зубну щітку і тканину.
Щодо змазок - дуже хороша ця:
http://www.velostyle.com.ua/93358.html
Особисто я нею користуюся, а також користується багато моїх знайомих.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #44 : 18.03.2012, 22:21:22 »
З особистого досвіду раджу купити мийку.
фу-фу-фу... мерзота... поки помиэш все буде в бензині, а цепка і далі такасама грязна...

набагато дієвіше і дешевшіше замок для ланца, банка розчинника і пара пластикових пляшок... знімаєм, заливаєм, лишаєм... перекалатуєм, ріжем пляшку дістаєм цепку, переливаєм шоб осад лишився... знов кидаєм, знов калатаєм, знов ріжем... після 3х раз так само полощем... ну і в фіналі мийка в воді з фері, шоб вимити розчинник... сушим, змащуєм... жодна мийка того не дасть.