Тема: Пісочниця для spirit-a  (Прочитано 14790 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 05.04.2010, 21:36:03 »
звідки така впевненість??
знаю одного такого, безпосередній учасник даного конфлікту

Offline Вован

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 615
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Specialized Camber 2011 р.
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 05.04.2010, 22:48:10 »
знаю одного такого, безпосередній учасник даного конфлікту
ти ..... якщо ти впевнений в своїх словах на рахунок маминих грошей...а тобі часом не мамуся із татусем і в добавку з бабусею давали гроші на твій байк....ЗВІДКИ ТАКА ОБІЗНАНІСТЬ ЗА ЧИЇ ГРОШІ КУПЛЕНІ БАЙКИ???? ти говориш про людей які розпалили конфлікт....та ти сам конфлікт розпалюєш...

Dreamland, а це звернення до тебе, на рахунок цитати від Сім Самураїв "але пубертатні довбні"    ---- ОТ ЗА ЦЕ БАНИТИ ТРЕБА, а не за мій допис!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! думаю ти зрозумів про що я мав на увазі!!!!
Ну раз у нас демократія - і я за попередні образи форумчан тебе не забанив - то не вказуй мені кого мені надалі банити. Домовилися? Нічого особистого :) peace bro. Дрім
« Останнє редагування: 06.04.2010, 09:49:22 від Dreamland »

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #17 : 05.04.2010, 22:56:08 »
Ну недумаю щоб йому батьки давали гроші. Йому зарпалта позволяє купляти собі самому все  :). Але от на рахунок обізнаності Семи Самураїв відносно батьківських грошей на велосипед то Вован має дещо раціо. Хватить один одному в кишеню заглядати і судити про інших. Кожен судить з своєї точки зору і тому такі кардинальні думки. Так що треба просто змиритися з тим що хтось не розділяє твою точку зору.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 05.04.2010, 23:00:34 »
мені просто соромно перед людиною, як не полінувалась зареєструватись на нашому форумі щоб спитати поради,а  йому пропонують іти читати статті на велосайтах.

Offline Вован

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 615
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Specialized Camber 2011 р.
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 05.04.2010, 23:05:51 »
мені просто соромно перед людиною, як не полінувалась зареєструватись на нашому форумі щоб спитати поради,а  йому пропонують іти читати статті на велосайтах.

якщо тобі соромно перед людиною, то це не значить що потрібно оскорбляти інших УЧАСНИКІВ

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #20 : 05.04.2010, 23:07:28 »
мені просто соромно перед людиною, як не полінувалась зареєструватись на нашому форумі щоб спитати поради,а  йому пропонують іти читати статті на велосайтах.
Тут ти дещо правий. але небудемо забувати і про поняття RTFM . Можна просто почитати статті а вже якщо щось неясно то задавати конкретні питання.  Теодорчик все ж не полінився і дещо переклав статей , і для новачків теж. Як на мене то ідеальним рішенням буде не вказувати на вторичність теми чи  "грузити" новачка, а просто давати лінк на конкретну статтю. Захоче то прочитає  :) . А вже тоді хай задає більш конкретні питання. Типу вибору між кількома моделями що приглянулись.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 05.04.2010, 23:11:01 »
якщо тобі соромно перед людиною, то це не значить що потрібно оскорбляти інших УЧАСНИКІВ
Вован 2 Kritik:
оце ти чувачок отжог..ти думай що пишеш, перш ніж робити якісь висновки, або нах. з цього форуму...

як ти думаєш - це не образ учасника? і чому ти вирішив шо цей учасник чимось гірший за тебе? і чому ти вирішив, що ти маєш право слати нах. когось з цього форуму? ти можеш бути особисто від себе з ним не згоден, можеш його ігнорувати, раз він пише такі вже очевидні дурниці, можеш просто навтіь не заходитив його тему, але ЧОМУ ти його женеш з форуму?

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #22 : 05.04.2010, 23:12:31 »
як ти думаєш - це не образ учасника? і чому ти вирішив шо цей учасник чимось гірший за тебе? і чому ти вирішив, що ти маєш право слати нах. когось з цього форуму? ти можеш бути особисто від себе з ним не згоден, можеш його ігнорувати, раз він пише такі вже очевидні дурниці, можеш просто навтіь не заходитив його тему, але ЧОМУ ти його женеш з форуму?
тут цілковито підтримую. Явно було проявлено надмірну непотрібну агресію.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #23 : 05.04.2010, 23:13:47 »
Вован 2 Kritik:
оце ти чувачок отжог..ти думай що пишеш, перш ніж робити якісь висновки, або нах. з цього форуму...

як ти думаєш - це не образ учасника? і чому ти вирішив шо цей учасник чимось гірший за тебе? і чому ти вирішив, що ти маєш право слати нах. когось з цього форуму? ти можеш бути особисто від себе з ним не згоден, можеш його ігнорувати, раз він пише такі вже очевидні дурниці, можеш просто навтіь не заходитив його тему, але ЧОМУ ти його женеш з форуму?
блін, Гиразель, не пиши дурниць. я знаю, що іноді заради спору можна генерити мільйони "аргументів" щоб тільки не визнати себе неправим. людина прийшли спиати в іних людей. крапка! цей форум створювався і є для того, щоб тут спілкувались люди. обмінювались думками, досвідом, порадами. хай навіть примітивними, з точки зору супер-пупер прожжоних профі. і слати нафік його звідси ніхто не має права.

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #24 : 05.04.2010, 23:17:27 »
сріть один другого в асьці  :D . а з потеплінням таких питань буде все більше, і добре шо люди цікавляться велоспортом. А Спіріт з Вованом не праві 100500 % . І хватіт тут  >:D
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Вован

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 615
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Specialized Camber 2011 р.
    • Перегляд профілю
« Reply #25 : 05.04.2010, 23:20:44 »
Вован 2 Kritik:
оце ти чувачок отжог..ти думай що пишеш, перш ніж робити якісь висновки, або нах. з цього форуму...

як ти думаєш - це не образ учасника? і чому ти вирішив шо цей учасник чимось гірший за тебе? і чому ти вирішив, що ти маєш право слати нах. когось з цього форуму? ти можеш бути особисто від себе з ним не згоден, можеш його ігнорувати, раз він пише такі вже очевидні дурниці, можеш просто навтіь не заходитив його тему, але ЧОМУ ти його женеш з форуму?
це було сказано якщо ти будеш і ДАЛІ обсирати наших форумчан, ВДУМАЙСЯ УВАЖНО..
і не зїжджай з теми....ти нещодавно САМ оскорбив форумчан які сидять на даному сайті!!! ЯКЕ ТИ МАЄШ ПРАВО....!!! якщо ти поясниш, то можеш мені задавати ці ж питання!!!

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #26 : 05.04.2010, 23:33:46 »
блін, Гиразель, не пиши дурниць. я знаю, що іноді заради спору можна генерити мільйони "аргументів" щоб тільки не визнати себе неправим. людина прийшли спиати в іних людей. крапка! цей форум створювався і є для того, щоб тут спілкувались люди. обмінювались думками, досвідом, порадами. хай навіть примітивними, з точки зору супер-пупер прожжоних профі. і слати нафік його звідси ніхто не має права.
ото ти дурне , я ж тебе і підтримав  :D . Ладно, спишемо це на те що ти просто за день втомився  :)
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Kritik

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 191
  • Карма: +1/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #27 : 06.04.2010, 00:27:57 »
реально люди зараз починають переходити на велосипеди
з дуже багатьох причин, і це є напевно однією з ознак нашого руху в Європу

1. економічна вигода
в мене є автомобіль, але часом катати свою "сраку" по пустякам, дуже напряжно, і фінансово не вигідно....
вот наприклад мені з баму на дружбу треба їздити часом 2-3 а часом і кожного дня
на бенз мені йде досить таки багато грошей, і мене це напрягає...
а поки я з дому дойду на стоянку, я на вєліку вже доїду десь напевно до текстильника, а там до дружби вже фігня їхати

2. здоров"я
в мене знайомий велосипедом вилікував порок серця
йому зимою поставили такий діагноз, він ціле літо відкатав на вєліку, а в осени при мед. комісії, кардіолог сказав шо він абсолютно здоровий
+ легені і взагалі фізичний тонус і форма

3. час
реально з баму на дружбу в обід на велосипеді получиться швидше
бо блін пробки в нас починають утворюватися досить таки великі, від Шота Руставелі до Крушельницької, а потім від Крушельницької і аж до 6 школи....

в мене зараз багато знайомих автомобілістів задумалися над покупкою велосипедів, тому я думаю шо таких тем з часом буде ставати більше
і повірте шо на багато краще запитати на форумі людей, які в цьому шарять і ніяк економічно не зацікавлені.
бо любий продавець буде парити свій товар тіпа він найкращий...


і все ж таки дуже добре шо є нормальні,культурні люди, вам за це величезний Респект!  :)
« Останнє редагування: 06.04.2010, 00:38:21 від Erazel I-st »

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #28 : 06.04.2010, 01:03:35 »
1. економічна вигода
2. здоров"я
3. час

імхо як тільки людина (в Україні) купує собі автомобіль - мається на увазі не засіб заробляння грошей, а предмет розкоші (гнилі понти) - вона вкорочує собі життя щонайменш на 10 років.
замість того щоб вдосконалювати себе самого, людина витрачає час, гроші, здоровя на утримання смердючої залізяки.
в нашому менталітеті є нормою, якщо сім"я витрачає більше грошей на авто, ніж на дитину. майже завжди подружжя скорше купить автівку, ніж заведе другу дитину. особисто мені просто соромно за моїх співвітчизників.
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Вован

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 615
  • Карма: +3/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Specialized Camber 2011 р.
    • Перегляд профілю
« Reply #29 : 06.04.2010, 01:10:02 »
імхо як тільки людина (в Україні) купує собі автомобіль - мається на увазі не засіб заробляння грошей, а предмет розкоші (гнилі понти) - вона вкорочує собі життя щонайменш на 10 років.
замість того щоб вдосконалювати себе самого, людина витрачає час, гроші, здоровя на утримання смердючої залізяки.
в нашому менталітеті є нормою, якщо сім"я витрачає більше грошей на авто, ніж на дитину. майже завжди подружжя скорше купить автівку, ніж заведе другу дитину. особисто мені просто соромно за моїх співвітчизників.
У тебе є автомобіль? :)