Тема: 27 березня - Шприхальська класика: Прошова! (Звіт)  (Прочитано 4122 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« : 27.03.2010, 22:26:33 »

сама смачна кобаса в прошовій :)
Олько знає, про шо каже. Сьогодні ми пошкодували, шо з нами не було Андріцця - ковбаса, та сама добра і найліпша в світі яка буває лише в Прошові, лишилась :))). Гвавт і капітуляція - такого ше не було за всі часи ). А все тому, шо ми наїлися повітрям, набалакалися розмовами, натовклися колесами болота, боролися з вітром і втомою добираючись до заповітного місця. А добравшись, повне саторі шприхівського дзену (за версією очевидця 7Самураїв) накрило нас з голови до ніг, не лишаючи місця ні ковбасі ні наглості ).
Наступні рази треба брати неодноразові зауваження Андрія на рахунок чаю - його дуже бракувало, а якби не щедрий термос Малечі - його б не було у нас взагалі ).

Розмови зайві, поїздка рядова, бо все було як завжди: казково, феєрично, фантастично, пізнавально (??) і цікаво ).


Даю посилання на ту невелику дещицю світлин (хай українофобів коробить від такої філігранної рафінованості нашої милозвучної солов'їної мови :) ), які мені не вдалося зіпсувати аж до непритомно-непридатного до використання стану - ловіть:

picasaweb.google.com.ua
Дописано : 27.03.2010, 22:32:15
П.С. Забув подякувати всім учасникам, а саме Малеча, Капоне, Дрімленд, Андрій, 7Самураїв за гарну покотеньку, за хороший настрій, взаєморозуміння і зразкову поведінку в поході такої неймовірної складності :).

Особлива подяка Еразелю за ескорт до Великих Гаїв - без його допомоги поїздка була на грані зриву )))
« Останнє редагування: 27.03.2010, 22:32:17 від bhagavan »

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #1 : 27.03.2010, 23:01:13 »

Сьогодні ми пошкодували, шо з нами не було Андріцця - ковбаса, та сама добра і найліпша в світі яка буває лише в Прошові, лишилась :))). Гвавт і капітуляція - такого ше не було за всі часи ). А все тому, шо ми наїлися повітрям, набалакалися розмовами

 :D :D якби я був то ви б тільки повітрям і наїлися  :P

" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline andriy

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 253
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #2 : 27.03.2010, 23:20:14 »
Щодо "поведінки" перепрошую... якось так вийшло, що кудись мене носило, то спочатку вирвався, то згодом кудись заблукав.
Але приїхав, заліз в душ і так гарно спав, як дитина.

Дякую всім учасникам і організаторам!

ps. Нарешті цього разу ніби нормально одяг підібрав. Хоча ще вчитися і набиратися досвіду.
Вчуся їздити на ровері.

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #3 : 28.03.2010, 01:44:43 »
Добре, що є нарешті зрушення і пробудження від зимової летаргії.
А зважаючи, що погода ще не сильно сприятлива - то молодці!!!
Так тримати. Цілий рік :)
В наступному житті певно буду качкою...

Offline andriy

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 253
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 28.03.2010, 02:44:47 »
Славку та ж там в Тебе кажуть - у природи немає поганої погоди, є невідповідний одяг.

На диво то поле, яким їхати до лісу цього року було відносно сухе (принаймні в порівнянні з попереднім роком), але перед мостиком на то поле було таке болото, що я був переконаний, що там проїхати/пройти не можливо, але як показав Бандера нічого неможливого не має  :D

Вчуся їздити на ровері.

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #5 : 28.03.2010, 06:56:53 »
Славку та ж там в Тебе кажуть - у природи немає поганої погоди, є невідповідний одяг.

На диво то поле, яким їхати до лісу цього року було відносно сухе (принаймні в порівнянні з попереднім роком), але перед мостиком на то поле було таке болото, що я був переконаний, що там проїхати/пройти не можливо, але як показав Бандера нічого неможливого не має  :D



Заднє колесо по перекидку і самому на ходу вибратись - слабо? :). Маршрут на Прошову має всі компоненти, які потрібні для відкриття сезону. Я жую лікті, мене дусить велика зелена жаба, і взагалі - я хочу покататись з Шприхою :).

П.С. Перевірили мурашиний автобан?

Offline xlibes

  • Качка - то мій тотем
  • Модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 100629
  • Карма: +19/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Качка - то є бажане перевтілення у сансарі
    • Перегляд профілю
    • http://picasaweb.google.com/xlibes/
« Reply #6 : 28.03.2010, 20:43:22 »
Я думаю болото доставляє всюди, у якій країні би не був... :)
В наступному житті певно буду качкою...

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #7 : 29.03.2010, 00:00:30 »
П.С. Перевірили мурашиний автобан?

Так, мурахи ше сплять. Або в них в суботу ханука, бо "село "ныби вимерло.

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #8 : 29.03.2010, 11:20:38 »
лед тронулся сезон відкрито! як гласить народне велоприслів"я - як сезон відкриєш - так його і проведеш. тому велосипедний 2010 обіцяє бути легким, цікавим і невимушеним.