Тема: Львів вирішив створити інфраструктуру для велотранспорта  (Прочитано 5217 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Andy

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1067
  • Карма: +69/-1
  • Стать: Чоловіча
  • Magellan Polaris
    • Перегляд профілю
« : 30.10.2007, 12:16:43 »
Львів вирішив розробити цільову програму зі створення інфраструктури для велосипедного транспорту.

Про це сказано в повідомленні прес-служби Львівської міської ради з посиланням на розпорядження мера Львова Андрія Садового.

Відповідно до повідомлення, Садовий створив робочу групу для розробки програми.

Співголовами групи призначено директора департаменту містобудування Львівської міськради Андрія Павліва і директора департаменту гуманітарної політики Львівської міськради Олексія Побурка.

Мер зобов'язав розробити програму до 31 грудня 2007 року.

Контроль над виконанням рішення покладено на заступника мера Львова Василя Косіва.

Як повідомив Українським Новинам фахівець управління культури й туризму Львівської міськради Володимир Закалюжний, у рамках програми у Львові буде створено паркувальні зони для велосипедів, велорозмітка, велодоріжки, а також туристичні маршрути для велосипедистів.

Крім того, Львів вирішив провести інформаційну кампанію з метою популяризації велотранспорта серед львів'ян, а також для виховання у водіїв автотранспорту шанобливого ставлення до велосипедистів.

Як повідомляло агентство, навесні Львів купив 2 велосипеди для пересування чиновників міськради.

Взято з http://www.ukranews.com/ukr/article/76525.html. ІнА "Українські Новини"
Хто в пробці постояв, з велосипеда не сміється.

Offline bhagavan

  • Брахман
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 1333
  • Карма: +24/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Шприха
« Reply #1 : 30.10.2007, 13:54:13 »
цікаво, це вони самі додумались чи якась громадська спільнота лобіює це питання...

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #2 : 30.10.2007, 17:38:00 »
Ромка, ніби доросла людина, а наївний що дитина. У них мер сам заядлий велосипедист напевно. У тому й криється причина всього цього.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline udav

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 120
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • 2 колеса возять душу!!!
    • Перегляд профілю
« Reply #3 : 02.11.2007, 11:32:26 »
інтересно які велосипеди вони собі купили?

Offline Tiger

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +7/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #4 : 04.11.2007, 10:11:30 »
Мене теж цікавить напрям думок Бхагавана.
Тому що ще трішки і в тернополі теж появиться гостра необхідність такої програми.


Еразел твої здогадки немають обєктивного підтвердження.
Я не думаю, що через те, що мер велосипедист створюється  дана програма від лише його бажань мало що залежить. Мусить бути ще хтось хто цього вимагає.
« Останнє редагування: 04.11.2007, 10:14:16 від Tiger »

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #5 : 04.11.2007, 11:30:46 »
Вимагають велосипедисти а мер активно не проти, і то досить активно.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Globetrotter

  • Користувач
  • **
  • Повідомлень: 53
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Бескид.lviv.ua
« Reply #6 : 04.11.2007, 15:25:01 »
Наскільки мені відомо, то наш мер ще не роверист. Всі ці новини на рівні розмов, хоча можливо, що хтось вибив собі якийсь європейський грант і тепер має щось з тими грошима зробити. Зрештою, маємо хоча б планами наближатися до Європи. З другого боку відомо, що добрими намірами вимощена дорога в пекло  :) , але будемо доброї думки, допоможемо чим зможемо і, дасть Бог, запросимо всіх наших друзів переїхатися новою велодоріжкою  ;D