Тема: Поможіть з вибором  (Прочитано 67982 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Pozitiff

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 291
  • Карма: +4/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #225 : 26.04.2012, 08:24:20 »
За скільки часу ви то зробите? справа в тому,  що тре буде відчіпати його від ровера на якому я постійно їзджу. Пєтух добрий, але тра зробити ще один на запас.

день-два

Offline Антон Одобецький

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 742
  • Карма: +105/-0
  • Стать: Чоловіча
  • Jeunet "Captivante"
    • Перегляд профілю
    • Швидка комп'ютерна допомога в Тернополі
« Reply #226 : 26.04.2012, 09:50:41 »
З пєтухами вияснилиОдним словом я так зрозумів, що змісту переплачувати за Author 500 грн. немає.
По великому рахунку - так. Тим більше, що Команч ніби український, тому не платиться мито. Скоріш за все тому і є різниця у ціні. Також додають і лишні пів року гарантії. Тільки от навіщо та гарантія? ТО післяпродажне і все - далі вже сам. По суті, гарантія тільки на явний брак, який вилізе одразу.
Єдине, що раджу піти купляти із спеціалістом, перевірити, чи все працює, не стидатися задавати питання, навіть дурні. Уважно слідкувати за діями механіка - потім знадобиться.
Взагалі, різницю у 500 грн. варто витратити на інструменти, насос, латки,врешті решт купити дитині шолом.
Люди крутят педали. Эти люди вращают мир!

Offline Роні

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 16
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #227 : 26.04.2012, 10:55:41 »
Цитата: Антон Одобецький
По великому рахунку - так. Тим більше, що Команч ніби український, тому не платиться мито. Скоріш за все тому і є різниця у ціні. Також додають і лишні пів року гарантії. Тільки от навіщо та гарантія? ТО післяпродажне і все - далі вже сам. По суті, гарантія тільки на явний брак, який вилізе одразу.
Єдине, що раджу піти купляти із спеціалістом, перевірити, чи все працює, не стидатися задавати питання, навіть дурні. Уважно слідкувати за діями механіка - потім знадобиться.
Взагалі, різницю у 500 грн. варто витратити на інструменти, насос, латки,врешті решт купити дитині шолом.
якщо я правильно зрозумів, комплектуючі велосипеда, наприклад такими як Shimano, служать на каманчі так само як і на жаянді, різниця лише в деяких незначних деталях і в самій марці, за що не варта переплачувати, тим більше якщо це стосується ровера для дитини 7-ми років. Хочеться взяти річ, яка б послужила деякий час, а головне щоб з такою річчю дитина собе не травмувала через браки чи дефекти виробника.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #228 : 26.04.2012, 11:01:23 »
Може ще знаєте скільки часу йому тре на виготовлення, а то прийдеться пєтух знімати з ровера і везти в Тернопіль.
якшо ти про кареру, то можу свого зняти... тим паче шо я його вже тоже рівняв і копію не мішало би мати.

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #229 : 26.04.2012, 11:06:47 »
Хочеться взяти річ, яка б послужила деякий час, а головне щоб з такою річчю дитина собе не травмувала через браки чи дефекти виробника.
то залежить не від виробника, а від користувача... якшо вчасно мазати/дотягувати/міняти, то навіть китайське ге буде служити.

Offline Роні

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 16
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #230 : 26.04.2012, 11:25:23 »
Цитата: teodor4ik
то залежить не від виробника, а від користувача... якшо вчасно мазати/дотягувати/міняти, то навіть китайське ге буде служити.
мазати/дотягувати/міняти будемо. питання в тому чи при стрибку з бардюра або спуску з гори і наїзду на якусь нерівність чи ямку, не трісне рама або не вирве стакан.
Питання: надійність рами?
Ще такий варіант як придбати раму і комплектуючі, типу конструктор і зібрати?
« Останнє редагування: 26.04.2012, 11:34:27 від Роні »

Offline A.F.C.

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 714
  • Карма: +27/-1
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #231 : 26.04.2012, 12:32:44 »
якшо ти про кареру, то можу свого зняти... тим паче шо я його вже тоже рівняв і копію не мішало би мати.
я про НІШІКІ, до карери купив без проблєм.

Offline Роні

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 16
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #232 : 26.04.2012, 12:51:13 »
Слух, а може все ж взяти недорогий БМХ? Воно трохи важке. Але от ВЛОМИТИ ЙОГО ВАЖКО. Тобто конструкція там настільки спрощена що нема сильно що ламати, отже малий зможе собі спокійно кататися довший час без вашого втручання в ремонт велосипеда  :). Та й виглядають вони непогано, що для хлопця 7 років все ж не останній аргумент.
Пацики, а що з БМХ для 7-ми річного на декілька сезонів можна придбати? Думаю, дійсно для чого йому тих 21 передача кататись по дворі і скакати по бардюрах, передня амортизаційна вилка... добре що є але лишня вага та й стоять на тих велах що розглядаю я так зрозумів що не айс... Одним словом щось радьте бо голова від інформації кипить, купити тра. Два дні тому вибрати було легше ніж зараз )))

Offline aspirantvisav

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 33
  • Карма: +0/-0
  • Добра людина
    • Перегляд профілю
« Reply #233 : 27.06.2012, 15:03:50 »
Хлопці! Допоможіть вибрати "ровера".
Хотілось би відновити форму, офісно-наукова робота добиває... Якщо добре піде, то поприймати участь типу Сотня-2012. Але про це говорити зарано.
Читаю вже третій день форуми, в тому числі цей. Мацав вчора у магазинах. Але зрозумів, що треба запитати "профі".
Загорівся на  вел. Такі вимоги і свої ТТХ:
1. Ріст - 177 см. Кажись підходить рама - 17-18" або М-ка?!
2. Вік - неважливо, постарший  :police:.
3. Поїздки - Тернопіль (типу, щодня в гараж - по погоді), околиці. Потім радіус поступово збільшувати. Їзда по пресічній місцевості без екстриму.
Коротко - шоссе (ями в асфальті) + бездоріжжя (легке).
Звідси або гібрид, або МТБ? Тут сильно вагаюся.
4. Діаметр коліс 26" або 28-29". Поки вивчаю...
5. Рама хардтейл + бажано аморт. вилка (хід 100мм, регулювання - бажано).
6. Бюджет (ГОЛОВНЕ) - 6000 грн., ну якщо сильно сподобається, то до 7000 грн.
7. Новий. Ну хіба з Європи, тиру ТурДеФрансе  :police: за кілозелені.
8. Колір - білий (пріоритет), червоний, комбінація кольорів, покриття матоване, хоча необов'язково (бачив класно пофарбовані матовані ТРЕКи, зелені в РБ). Вчора там бачив.
9. Гальма - сподобались  гідравлічні дискові.
10. Можливість встановлення GPS-трекера (ну наприклад у вилку - тему тут бачив хорошу, яка заглохла ніби).
11. Бренди - Giant, Cube, Trek, Specialized...).
12. Ремонтопридатність
13. Позитивне співвідношення ціна-якість.
14. Тривалий термін експлуатації без постійних замін на "більш продвінуті". Хочу купити і насолоджуватися їздою, а не постійно модернізувати. Купив і забув.

Скажете розкатав губу... :)  :laugh:

Підібрав наступні апарати:
1. Giant Revel 0 - 6195 грн., є білий, гідравліка, перемикачі хороші ніби. Він МТБ. Є в Спорт+, проте чорний... може привезуть білий?!
2. Giant Roam 0 - 6918 грн, (акційна ціна), є білий, гідравл. Доставка з Києва, це мінус, ще й зборка (тут не петраю... треба буде допомога).
3. Cube Aim Disc - 6588 грн, гідр., теж Київ.
4. Cannondale Trail 5 Hardtail - 6235 грн, гідр. - в РБ.
5. Author Dexter -  5820 грн., гідр. В Спорт+, знижки 10%. Бренд сумнівний, типу Чехія. Фіг продам якщо шось?!
6. Trek 4300 Disk - 6500 грн.

Хто порадить з цього щось путнє? Може є ще щось класне, пропустив?
В понеділок може поїду у Львів машиною, може там зайти кудись і прикупити...?