Тема: 25 лютого - відкриття мого велосезону  (Прочитано 9170 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #15 : 26.02.2010, 17:41:50 »
Віталько, а все ж. То точно фотки сьогоднішні а не від осені? а то щось погодка там осіння, сонце, снігу нема. А якщо вірити всяким гісметео і метеопрогам то у тебе -15 і хмарно з опадами.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 26.02.2010, 18:15:11 »


ти бачив бабів без сісяр?

авжеж,
в тернополі таких повно шо  тіко якісь прищики мають,
як не кажить а для справжнього хлібороба після калаша і стєчкіна наступною по в шкалі життєвих цінностей йде баба з ціцьками

Дописано : 26.02.2010, 18:24:06
ех..красотіща а не дорога в тя там Вітальку  :( я б там пенво здох на тій дорозі...возився б 24 години на добу 

можу тобі надати таку можливість - на повному серьозі - юзай приват
« Останнє редагування: 26.02.2010, 18:24:06 від Стечкин »
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 26.02.2010, 19:12:00 »
Еразеліус, фотки вчорашні, тут весна, запхай собі свій гізмєтєо і мєтєопрог в :)
http://www.google.ca/search?q=weather+lethbridge&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a юзай гугл :).

Сніг зійшов, почалась весна, дивлюсь в вікно і сліпить очі. Я все таки в степу на висоті 900 метрві над рівнем моря - тут погода міняється кардинально за пів дня, такшо не дивуйся :)

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #18 : 26.02.2010, 19:44:36 »
А що, сніг так швидко встиг потопитися? У нас вон снігу менше було, і то досі тримається.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline andriy

  • Старожил
  • ****
  • Повідомлень: 253
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 26.02.2010, 20:06:16 »
Гарно, але дійсно цікаво - дерев навколо майже нема.
Молодець!
Давай ще звітів.
Бери приклад зі Славка.
Я після його знимок вважаю UK навіть ніби країною для людей, бо думав, що там крім нігерів, які продають драгси і англійської королеви більше нікого нема :-)

Покажи, що там не тільки ескімоси живуть.

А загалом цікаво - напиши якийсь звіт, як там люди живуть і як їм там живеться.
Вчуся їздити на ровері.

Offline Віталько

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 2179
  • Карма: +3/-2
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 26.02.2010, 21:51:06 »
Нема натхнення + я не Слаффко :))

Дописано : 26.02.2010, 21:52:00
А що, сніг так швидко встиг потопитися? У нас вон снігу менше було, і то досі тримається.

Місцями ше є, в ямах + болото всюди де я земля.

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 26.02.2010, 21:56:12 »
асфальт класний,мені ше ті спеціально вирізані ямки подобаються проїхався б по них

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #22 : 27.02.2010, 13:36:10 »
привітайте і мене) сьодня і в мене було відкриття сезону на шосе  8) відстань невеличка...за Ступки виїхав на той горбик і назад...
приблизно 40-45 хв Тернопіль-Ступки-Тернопіль...а яшко точніше...то виїхав від СБУ(обл. лікарня) в 12 17 приїхав назад до СБУ в 13 08....
Via est Vita

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #23 : 27.02.2010, 13:50:30 »
Ну ти хоч помився?  :D
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #24 : 27.02.2010, 14:14:59 »
я так.. :D а велик лишаю шоб висохнув...потім від нього болото просто сухою шматкою витерти можна  :)

а взагалі то болота на трасі майже нема...тільки є там де машини виїжджали з обочини....а от виїхавши чи вїхавши в тернопіль починаються ріки-озера...((
Via est Vita

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #25 : 27.02.2010, 20:14:23 »
я так.. :D а велик лишаю шоб висохнув...потім від нього болото просто сухою шматкою витерти можна  :)

а взагалі то болота на трасі майже нема...тільки є там де машини виїжджали з обочини....а от виїхавши чи вїхавши в тернопіль починаються ріки-озера...((

Вітаю з відкриттям сезону!!!
Заслуговуєшь на пиво від Партіїї Українських Хліборобів :) , на відзнаку самого мужнього ровериста, першого хто наважився виїхати на трасу цього року :)
Добре шо такі люді лишаються відданими своїй Батьківщині, не їдуть незнамо куди, де нема ні дерев ні нормальних ціцьок.

За болото не переживай - на ровері його може накопичитися лише обмежена кількість, а потім саме почне відпадати, так що не ускладнюй своє життя умовностями ))
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Vadila

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1554
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #26 : 27.02.2010, 21:03:24 »
Вітаю з відкриттям сезону!!!

За болото не переживай - на ровері його може накопичитися лише обмежена кількість, а потім саме почне відпадати, так що не ускладнюй своє життя умовностями ))



це я катаю за таким принципом,а на шосейному такого ненадо,важкий стає,Вася вітаю з відкриттям вело сезону

Offline skeleton13

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 989
  • Карма: +11/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #27 : 27.02.2010, 23:19:51 »
Вітаю з відкриттям сезону!!!
Заслуговуєшь на пиво від Партіїї Українських Хліборобів :) , на відзнаку самого мужнього ровериста, першого хто наважився виїхати на трасу цього року :)
Добре шо такі люді лишаються відданими своїй Батьківщині, не їдуть незнамо куди, де нема ні дерев ні нормальних ціцьок.

За болото не переживай - на ровері його може накопичитися лише обмежена кількість, а потім саме почне відпадати, так що не ускладнюй своє життя умовностями ))


дякую) ем...було б можливість поїхати де нема дерев поїхав би...але наразі нема такого...(
ну...я велик мию після кожної поїздки...так весело...20-30 хв їду...1-2 год відмиваю...гг)
Via est Vita

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #28 : 27.02.2010, 23:31:10 »
дякую) ем...було б можливість поїхати де нема дерев поїхав би...але наразі нема такого...(
ну...я велик мию після кожної поїздки...так весело...20-30 хв їду...1-2 год відмиваю...гг)

прошу зрозуміти мене правильно - я намагався по мірі своїх можливостей підтримати самого відчайдушного шприхаля - я таких поважаю, а я мало про кого хороше скажу...
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити