Тема: Шини  (Прочитано 8710 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 16.01.2010, 22:25:58 »
Моя думка, якщо є чітко вказана на покришці виробником стрілка, то так і треба ставити! В іншому випадку згадай дитинство, село, поле - трактор "Бєларусь" і його задні величезні колеса. Так-от якщо малюнок на колесі - "ялинкою" то якщо дивитись на колесо спереду, то узор-"ялинка" має бути вверх-ногами, а ззаду колеса "ялинка" має бути нормальною!!!
« Останнє редагування: 18.01.2010, 23:25:48 від Vintage »

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 16.01.2010, 22:37:57 »
Обгрунтуй. Нє, серйозно. Просто у мене на гібриді одинакові покришки, схожі на цю. Тобто спереді приблизно така і стоїть. Я не кажу що ти неправий, я питаю чим це грозить для мене.

я колись мав майже таку саме покришку, тільки на 26". така саме китайска Дюро. вона важка, в неї грубий протектор і велика площа прилягання до дороги і відповідно більший опір коченню (сопротивление качению). для ведучого заднього колеса це може бути, а для переднього мабуть треба легшу шину.
ту покришку я роки чотири як продав разом з велом знайомому в село, а собі ставлю зазвичай "лису" гуму, тобто сліки, бо майже завжди ізжу по асфальті.

прошу прийняти до до уваги, що це моя особиста думка, а я повністю визнаю, що можу бути неправий.

а твій гібрід імхо італійський, там повинна бути гума вище класом.

Дописано : 16.01.2010, 22:45:16
Моя думка, якщо є чітко вказана на покришці виробником сирілка, то так і треба ставити!

Віталік, май сі трохи стримання!  :)

ну шо мені втретє писати: на задньому колесі строго по стрілці, на передньому - як самому подобається :)

Дописано : 16.01.2010, 23:01:06
На байкшопі мені радили міняти що 250, я ж, так вийшло, міняв що 300.
Якщо 500км - то мабуть вже відчутніше буде - Бхагаван ніби так пробував, то плавність передач вже була не дуже.

на байкшопі просто зацікавлені більше продати. імхо.


а тепер ситуації з життя:

поміняв ланцюг, наїздив на ньому 270 км
мені тре на роботу і назад: 2*8км
потім на дачу: 2*15км
і ще може десь по дорозі якійсь гак зроблю.
то що, брати  2-ий ланцюг з собою і міняти коли накатаю 300 км по спідометру?


ще цікавіше:
наїздив на ланцюгу 200 км, поїхав в похід на 500 км.
брати з собою два ланцюга і міняти двічи в поході?

чем глубже в лес тем толще партизаны...
« Останнє редагування: 16.01.2010, 23:01:06 від Стечкин »
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити