Тема: хочу вибрати велик-порадьте будь ласка  (Прочитано 11848 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #15 : 15.01.2010, 22:47:18 »
О, раз Архонт каже що новий завоз то б все ж радив в неділю прийти і подивитися в РБ. Бо що на місці то на місці.  Потім легше всякі проблеми з гарантією рішати.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #16 : 15.01.2010, 23:05:29 »
якраз сьогодні доставили декілька штук треків і гф,навіть є щось 18,є і 22,5 :) Такщо заходь десь в неділю,бо зараз вони ще в коробках

чому шосейники перестали продавати?
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #17 : 15.01.2010, 23:16:43 »
та гадаю купляли фігово. тут і МТБ на які більший попит(дороги, будь вони неладні) купляють фігово, а ти хочеш щоб шосери купляли. Але бачив в віторок-середу стояв якийсь "типу шосер" за 2ххх грн
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline ZlyiGamer

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 114
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • матрасник
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 17.01.2010, 15:47:05 »

Вчора став довольним як слон власником трека 4300. Після другої обкатки (перша - самоходом додом, друга - сорокахвилинне кроскантрі стрільбищем і прилеглою територією) враження досить хороші (особливо після якогось ноунейму). На диво, чотко працюють звичайні вібрейки на морозі (сидячи на сідлі заднє колесо намертво блокується бри більш-менш сильному натисканні, переднє достатньо міцно, щоб можна було підяти заднє колесо), стандартна кроскантрійна гума досить нормально тримаєтся на втрамбованому снігу і посипаному піском льоді (але їхати швидше 20-25 км всеодно не наважуюсь, ще не "втягнувся"), досить зручні манетки, легенький. Серйозний мінус-еластомерна вилка, замерзає на морозі і практично перетворюється в жостку.

Якщо не брати до уваги незначних відмінностей (наприклад напису на рамі :)), то велосипеди ідентичні, лише в Гарі Фішера є наявність блокування ходу вилки, чого не має на Трекові
На треку є локаут.
ВОНА працює! ВОНА - це RST Gila TnL.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 17.01.2010, 16:00:02 »
та гадаю купляли фігово. тут і МТБ на які більший попит(дороги, будь вони неладні) купляють фігово, а ти хочеш щоб шосери купляли. Але бачив в віторок-середу стояв якийсь "типу шосер" за 2ххх грн

спецом сьогодні зайшов, був лише гібрід з переднім амортом
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline yovan

  • Новачок
  • *
  • Повідомлень: 24
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 17.01.2010, 16:43:24 »
люди добрі,фахівці і любителі :) всім дякую за підтримку, з вибором моделі.Сьогодні став власником ГФішера Адванс,взяв в ровербайку,вважаю що по хорошій ціні+в презент дали -пов"язку від баф,дрібничка,але приємно.Обкатку першу робив в парку національного відродженя,хоч я не прибічник зимових катань,та мені сподобалось,стежки і доріжки під втрамбованим снігом долались без проблем, на цілині також свій кайф,правда один"рублик"надибав :)    Приємно вражений новою рамою дженезіс,-посадка зручна і маневреність краща,в порівнянні з класичною рамою від ГФ