Тема: gadgetbottle - гадська плящина  (Прочитано 18361 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 15.01.2010, 17:59:05 »

Гарні є кріплення під комунікатори, Покет ПС чи якісь Гарміни на кермо - надійно, девайс не пошкодиться при падінні і зручно на нього дивитися.


я раз за пів року впав і поломав тримач під велокомп (добре шо компа немав), то шо говорити про тримач для мобіли. Його і рукою можна засильно зловити і всьо (хіба шо той девайс металевий)

" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #16 : 15.01.2010, 18:30:59 »
Алекс, я колись тебе огрію, щоб слова не перекручував  :) .  ну якого біса ти вічно йорнічаєш  :)
 По темі: Нагадай про що ми споримо, бо я щось втратив нитку спору і в мене таке враження що ми доказуємо одне й те саме але з різних позицій. І щас ще побємося доводячи ту саму думку  :D .
 З.І. І я ніколи не казав що ти дурний, ну крім тих випадків коли ти хамив   :laugh:
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 15.01.2010, 18:49:55 »
Алекс, я колись тебе огрію, щоб слова не перекручував  :) .  ну якого біса ти вічно йорнічаєш  :)

я свій пост витер
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #18 : 15.01.2010, 19:33:47 »
Ага шановні, я забув що тепера на моїй дорогоцінній голові аж ніяк не буде навушників. Якось не уявляю навушники на обруч + шолом  :D . Так що тепер телефончик або у кишеньку, або у рюкзачок. Щодо кармашика на рюкзачку, то можу Олексієві відповісти, що не  дуже хочеться мені його туди пхати, бо надто вже не задовільняє мене той карманчик! Він в принципі глибокий, але я не маю 100% гарантії що при падінні чи ще якомусь "завороті" телефон звідти не вивалиться! М-да, а навушники мені в дорозі тепер - не світять. Жити хочу і при цьому бути здоровим!!!  :)

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 15.01.2010, 19:41:06 »
Ага шановні, я забув що тепера на моїй дорогоцінній голові аж ніяк не буде навушників. Якось не уявляю навушники на обруч + шолом  :D . Так що тепер телефончик або у кишеньку, або у рюкзачок. Щодо кармашика на рюкзачку, то можу Олексієві відповісти, що не  дуже хочеться мені його туди пхати, бо надто вже не задовільняє мене той карманчик! Він в принципі глибокий, але я не маю 100% гарантії що при падінні чи ще якомусь "завороті" телефон звідти не вивалиться! М-да, а навушники мені в дорозі тепер - не світять. Жити хочу і при цьому бути здоровим!!!  :)
купуй шолов з встроїними колонками і сабом на потилиці(

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 15.01.2010, 19:55:05 »
купуй шолов з встроїними колонками і сабом на потилиці(
Ага, і встроєні колонки мені казатимуть : "Йо жигулі бежового кольору - зправа, обганяй - зліва" , а саб буде додатково мою потилицю оберігати  :laugh:  :D  :laugh:  :D

Offline Сім самураїв

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 1097
  • Карма: +76/-2
  • міністр пропаганди
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 15.01.2010, 19:58:35 »
Ага, і встроєні колонки мені казатимуть : "Йо жигулі бежового кольору - зправа, обганяй - зліва" , а саб буде додатково мою потилицю оберігати  :laugh:  :D  :laugh:  :D
а раніше ти чого з навушниками їздив?:)

Offline Andrizzio

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1912
  • Карма: +54/-6
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #22 : 15.01.2010, 20:06:59 »
а раніше ти чого з навушниками їздив?:)


шоб було +1 до гламура  :laugh:
" ВАЖАЙ, БО ЇДУТ ТИМИ РОВЕРАМИ !!! "

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #23 : 15.01.2010, 20:19:00 »
Ну "бомки", бо раніше я - дурний був і не мав шолома, і мав змогу на голову навушники навішати, а як будете відписувати щось типу "люблю самокритичність" то і вам тоже навішаю  >:D  >:D  >:D

Offline teodor4ik

  • Кшатрій
  • Ветеран
  • ***
  • Повідомлень: 4812
  • Карма: +173/-13
  • Стать: Чоловіча
  • крокодил, carrera-banshee, спеш-enduro, аркус
    • Перегляд профілю
« Reply #24 : 15.01.2010, 20:55:25 »
Ну "бомки", бо раніше я - дурний був і не мав шолома, і мав змогу на голову навушники навішати, а як будете відписувати щось типу "люблю самокритичність" то і вам тоже навішаю  >:D  >:D  >:D
а шо ти навішував на себе коли був на пляжі в самих плвках?

по ділу... є навушники "бекхеди" шолому не мішають

Offline Vintage

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 1131
  • Карма: +26/-5
  • Стать: Чоловіча
  • Ardis Slavytich - звірюка, Giant Yukon Disc
    • Перегляд профілю
« Reply #25 : 15.01.2010, 21:10:01 »
Ха, а де це Ви мене на пляжі та у плавках бачили? Хоть не в білих тапках сподіваюсь? А якшо шось і вішав на себе в такому виді то - рушник, щоб обтертися після купання!!! А на рахунок Beck_head, то я за такими полюю Sony NWZ-W202 але ціна щось гарчить і ікла наставляє, але я "так наскільки я розбираюсь в медицині" думаю (знаю) що це РІЧ!  8)

Offline CepKo

  • Кшатрій
  • Користувач
  • ***
  • Повідомлень: 96
  • Карма: +0/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #26 : 15.01.2010, 22:25:48 »
Вмієте ви підтримати розмову.
Ой тобто зафлудити тему  :D
В мене, як і казав Бхагаван, в дешевому рюкзаку на лямці якраз є кишенька, але в мене 2 телефони... а от той девайс що в нього на виносі, сам би хотів. я спочатку думав що це з того циклу що на руку чіпляться, а воно он як виходить. требуде пошукати.
З.І. в мене пляшка ніразу не випадала з кріплення, може я щось не так роблю  ::)

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #27 : 15.01.2010, 22:48:23 »
З.І. в мене пляшка ніразу не випадала з кріплення, може я щось не так роблю  ::)
попробуй в неї води набрати, може тоді випаде)
ти  її мабуть порожню возиш
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #28 : 15.01.2010, 22:50:08 »
Або дороги досить рівні. При пересіченій місцевості може випасти. Особливо якщо пляшка не повна(рідина ходить туда-сюда і розхитує пляшку)
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Стечкин

  • Ветеран
  • *****
  • Повідомлень: 3762
  • Карма: +105/-54
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #29 : 15.01.2010, 23:56:14 »
Вмієте ви підтримати розмову.
Ой тобто зафлудити тему  :D
В мене, як і казав Бхагаван, в дешевому рюкзаку на лямці якраз є кишенька, але в мене 2 телефони... а от той девайс що в нього на виносі, сам би хотів. я спочатку думав що це з того циклу що на руку чіпляться, а воно он як виходить. требуде пошукати.
З.І. в мене пляшка ніразу не випадала з кріплення, може я щось не так роблю  ::)

як маш 2 телефони - значить багато говориш - по блютузу на кожне вухо

про дешеві рюкзаки - Спорт+ винен мені за рекламу - якщо шановні дописувачі брєзгують дешевими рюкзаками - в цьому маг-ні є Доутери дорожче 500 грн - для такої бідної людини як я, це рюззак не дешевий, а середньої ціни

в мене хоч і дешевий тел - 700 грн на момент придбання - але до вела кріпити його не буду - краще на собі возити - менше труситься
розпродаж
через стан здоровья не можу їздити