Тема: Невелика поїздка  (Прочитано 14283 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.


Offline udav

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 120
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • 2 колеса возять душу!!!
    • Перегляд профілю
« Reply #15 : 18.04.2007, 18:21:15 »
в мене також час вимальовується можливо і я з вами тим більше шо я ще не був у вашому славнозвісному лісі. субота підхоть але вимагаю конкретну точку і час збору!!! і зразу пропозиція, шашлик - шащликом а півасіка надо  :D  а?

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #16 : 19.04.2007, 09:47:26 »
Пиво буде. А на рахунок точки збору то пропоную: Субота, 9:00, пристань нижче готелю Тернопіль. В 9, бо на 8 вставати нема смислу, ітак нікуда не торопимось. Часу вдосталь.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline NECROMANT

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 162
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #17 : 19.04.2007, 14:52:54 »
не підходить, бо без поїзда. а без поїзда не рахується.
ай ви з тими своїми поїздами морочите собі мозги
Ми, велосипедисти - перехідна форма від людини до чистої енергії

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #18 : 20.04.2007, 11:20:26 »
Невелике уточнення. При собі мати гривень 10-15. Так як продукти будемо закупляти одразу перед виїздом.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline NECROMANT

  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 162
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
« Reply #19 : 20.04.2007, 11:24:33 »
чого так пізно краще всетаки на 8.00
Ми, велосипедисти - перехідна форма від людини до чистої енергії

Offline Tiger

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +7/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #20 : 20.04.2007, 11:28:02 »
Ну вас в баню   на 10 00   якого біса  зараз зранку холодно.
одіватись треба а в обіж потами стікати.

НА 10 00

Offline Tiger

  • Кшатрій
  • Старожил
  • ***
  • Повідомлень: 437
  • Карма: +7/-0
    • Перегляд профілю
« Reply #21 : 20.04.2007, 11:29:28 »
Хоча я схильний щоб взагалі після обіда покатати

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #22 : 20.04.2007, 11:29:52 »
Ну так на яку годину? Мені чесно кажучи пофіг. Рішайте голосуванням. Але врахуйте, що декому треба в 4-5 бути вже в тернополі. Так шо без переносу на 12  :-\
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #23 : 20.04.2007, 16:03:01 »
Все. Збираємось на 9. Біля пристані.
Тайгер хотів на 10 бо йому, блін, влом рано вставати. Нічого, перебється.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Zombie [Coffe]

  • Гість
« Reply #24 : 21.04.2007, 11:14:13 »
Поїздка відбулася, хоча й коротша, чим планував Еразел.
Бо, як писав Зомбі: "...Риби ховалися поміж хвилями від вітру. Поодинокі рибалки фанатично махали вудилами, намагаючись зігрітись. Вітер несамовито розбещував озеро - вигравав різкими темнозеленими хвилями на поверхні, плутався у голих гіляках тополь, шугав переляканими вершковими хмарами. Пташки тихо сиділи у своїх гніздах. Люди поспішали набережною, щільно загорнуті в куртки та пальта. Зомбі щойно виліз з води і балдів,  розмірковуючи про  нещадну долю, що потопила Титаника і стільки багацько люду поморила холодом Атлантики. Хоча Тернопільске озеро, то близько не Атлантичний океан, і вода вже трошки тепліша, проте кайф зловити було  з чого. По купанні, одразу після води, тіло розжарілося, здаволось би, як пічка віддаючи залишки надмірного тепла.  Але вже через декілька хвилин починало морозити, і довелося як найшвидше вдягатися. Перше заніміли пальці на руках. Тому зомбі похапцем вбирався і плескав у долоні..." - було  холодно і вітряно.
З обіцяних  учасників зібрались тільки Дедал та Еразел. А я майже випадково затесався серед них.
Оглядаючись на нашу кількість, настрій  у всіх був. Вєталь захворів ще вчора. Тайгер - той взагалі захалявив - відмазався прибиранням. Тому ми погодилися проводжати мене додому через Білу. В Білій на підйомі Дедал відчув внутрішній резонанс  із Землею (планетою) і розігнався маже до космічної швидкості.  Ще до повороту на об’їзну, на "Сонячний", мені вдавалося так-сяк втриматися в нього "на колесі", але далі, з попутнім вітром, Дедал відірвався. І  наздогнав я його тільки в Гаях Шевченківських, де він зупинився мене почекати. Еразел відстав ще в Білій. Доля його до тепер ще невідома, певно проясниться згодом.
Ну що ж, не дивлячись ні на шо непогана ранкова роз’їздочка, і "купаночка" (останнє тільки для мене).


« Останнє редагування: 21.04.2007, 16:22:32 від Zombie [Coffe] »

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #25 : 22.04.2007, 10:17:47 »
Таки ДА. БУли тільки Дедал та Зомбі. Я от пожалів шо не приїхав на півгодини раніше. ПОки Сашка купався. Так би взяв і освятив воду в тернопільскому озері. І Зомбі мав би великий екстрім від плавання у освяченій воді ;D. А на рахунок того шо я пропав у Білій, та я ж казаів шо їду в Білу по справах. Тому я не відстав, а звернув в глиб заковиристих вулиць Білої.
 А поїздка таки мала змогу відбутися. Я в обід витягнув таки ТАйгера проїхатися. Але як тільки ми виїхали за Білу він  сказав шо вітер занадто сильний для нього, і взагалі холодно. І поїхав додому. Я проїхався з ним до Тернополя і відправився мучити колеса один. Так шо вчора зхалявили всі. Боягузи. В сонячну тиху погоду кататися може кожен. А от як тільки вітер і холод то чогось у всіх одразу гонору меншає, лапки склдаються, хвости піджимаються і всі сидять вдома, боячись висунути носа на вулицю.
« Останнє редагування: 22.04.2007, 11:13:28 від erazel »
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.

Offline udav

  • Кшатрій
  • Постійний користувач
  • ***
  • Повідомлень: 120
  • Карма: +0/-0
  • Стать: Чоловіча
  • 2 колеса возять душу!!!
    • Перегляд профілю
« Reply #26 : 22.04.2007, 23:46:30 »
Так шо вчора зхалявили всі. Боягузи. В сонячну тиху погоду кататися може кожен. А от як тільки вітер і холод то чогось у всіх одразу гонору меншає, лапки склдаються, хвости піджимаються і всі сидять вдома, боячись висунути носа на вулицю.
тут ти не повністю правий, я підірвався в 6.20 ранку щоб встигнути на автобус до Тернополя, рюкзак вже був зпакований, запасна батарея для мобілки заряджена, одяг готовий, холодний чай і канапка на сніданок ще чекали з вечора, 14 хвилин і я в повному бойовому виходжу на балкон за БЕГЕМОТОМ і тут облом колесо пробите після вчорашнього катання а запасної камери нема і до автобуса 11 хв. - 5хв. на дорогу. абідна да? а ти кажеш "Боягузи"

Offline Erazel I-st

  • Головний модератор
  • Ветеран
  • *
  • Повідомлень: 6615
  • Карма: +63/-18
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
    • Erazelium
« Reply #27 : 23.04.2007, 09:22:15 »
Дійсно обідно. Якби ти був, Серг, то нас було би троє. А три це вже компанія. І можна було б кудась рулити. Ех, дійсно обідно.
Ви звали? Я прийшов. Помріть же флудерасти.